Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Suvel tööle ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ei ole vaja kuskile tööle minna,pmselt kui midagi vaja osta on siis küsin vanematelt ja vanaemalt .

 

Vanaemalt ma küll ei küsi. :D Pigem vanematelt.

 

Pmst peaks suveks ehituse peale küll Noorukeid tööle võtma.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oeh, käisin eelmineaasta alvas, verevis rannavalves vms.

Ma olen ca 7 aastat ujumises kah käinud - seega see ei olnud üldse probleem :)

Ossa rsk:D ma töllasin taaviga koguaeg seal kui ta tööl oli:D

mul on vaja 8000.- saada vähemalt, seda raha vanematelt ei saa.

mingi 2-3 saaks, aga 2-3 peab ka ise teenima.

Mul sama värk, tahan omale militaar stuffi osta kuhu läheb juba julge 3k ja tahan autojaoks kõrvale panna, mingi aasta pärast oleks päris suur põnts vanematelt küsida 50k vms auto jaoks.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina ise käisin eelmine aasta Kadrinas Heti Pere OÜ tööl..Sain kahe kuuga 8K kätte....Siis oli 25Kr/H...Tänava aasta ma lähen uuesti sinna...Ja nüüd pidi olema minul(PS:Minul kuna tegin head tööd:D)kuskil 50kr/H..Ehk kui ma töötan kella 8.00 - 17.00 Siis arvutage ise palju päeva pealt saan...See on kõik see suvi..Kuid see suvi 1 kuu olen tööl

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

25/h tund ikka väga mage palk tegelt. Sa ikka tegid odavalt tööd seal ju, eelmine aasta olin ehitusel 35/h suht normaalne oli seeaasta saab vast 45-50 ära.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsi internetist :)

Ise suveks arvatavasti JÄLLE tööd ei saa :S , kuna mul suvetöö(d) .

Aga vaata tartus turujuures varahommikul pompse võetakse autodepeale , soovitan sullegi:P Ainuld ma arvan et sa ei saaks vist poole aastaga ka oma 3 000 .- kokku :/

Eelmine suvi oleks saanud '' Tigutorni '' Kivisi jne. tassima , aga see aasta ma ei tea kuidas on , kui oma aja koolis hästi ära istun siis loodan et saan ikka tööd ka :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mina ise käisin eelmine aasta Kadrinas Heti Pere OÜ tööl..Sain kahe kuuga 8K kätte....Siis oli 25Kr/H...Tänava aasta ma lähen uuesti sinna...Ja nüüd pidi olema minul(PS:Minul kuna tegin head tööd:D)kuskil 50kr/H..Ehk kui ma töötan kella 8.00 - 17.00 Siis arvutage ise palju päeva pealt saan...See on kõik see suvi..Kuid see suvi 1 kuu olen tööl

 

Tra sa oled idu.?? Heti peres KADRINAS sai 20 eeeku TUND Möödunud suvi. 50 kr/H EI SAA SA HETI PERES ELUILMASKI.!!! VB SEE SUVI SAAD 25 KUI OLED EELMINE SUVI KA KÄINUD.!!

 

ELAN KADRINAS, ära imesta kust ma tean -.-

 

Btw, küsisin, Töödejuhataja pidi heti peres 50 eeku tund saama.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3000.- saab vabalt, vaja leida ainult koht.

ja ei ela tartus.

 

Ei sellesmõttes et kui sa seal turu juures varahommikul autopeale lähed , siis ei saa :P

Teiste töökohtadega ikka saab jep:)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mh , ma ei lähegi tööle . :D endal sula piisavalt

 

Ja see loeb et sul on sula piisavalt?

Füüsiline töö tuleb kasuks küll, suvega ikka tuleb muidu paar head kilokest juurde.

 

Ise lähen täditütre juurde tööle. Vaja maja ära soojustada jne.

Palk pole ka sitt, kuud kuskil 7-7.5 tuhat.

Aga kuidas kellegile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega see ei loe kuhu sa tööle lähed..Nad vaatavad su paberi läbi..Kui oled hea töötaja olnud saad kohe hea kopsaka summa:DNiiet jumala suva juu?

 

To ShadowCat: Hoia oma lõuad koomal eks?Minu isa töötab seal ja arvan, et tean sinust rohkem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitaks jh netist otsida juba praegu:)

Kadrina Heti Pere ei ole hea koht võin öelda seda käisin seal yle eelmine aasta jakuna elan veel kadrinas ka sis võin öelda et mina seda ei soovita:D

aga jah hakka juba praegu netist otsima elmine aasta leidsin töö endale cv.ee-st


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
reborn, kui oled 17+ ja huvitatud suvel 1 kuu rootsis olemisest, nign muidugi kui mulle hästi maksan, sebiksin su isegi vb, töö iseenesest pole raske, metsavedu, minutöö seal on puid rekka peale laadida, ning kaasa kärutada, eelmine aasta saime papaga kuu eest kahepeale 180k eeki.

aga kui arvestada, et ma olin siis veel alaealine, ja ei saanud täispalka . siis jah, nummi :)

 

aga muidugi, kulud tuleb ise maksta, need võtta palgast maha, jha pole se palk midagi nii utoopiline..

aga elab ära suve.

 

 

loll jutt suhu tagasi maakas .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Käisin kuu aega Kivi panemas..

Siis 4 pääva Laude staabeldamas.

Kokku mingi sain 8k vist.

 

tallinna lähedal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
reborn, kui oled 17+ ja huvitatud suvel 1 kuu rootsis olemisest, nign muidugi kui mulle hästi maksan, sebiksin su isegi vb, töö iseenesest pole raske, metsavedu, minutöö seal on puid rekka peale laadida, ning kaasa kärutada, eelmine aasta saime papaga kuu eest kahepeale 180k eeki.

aga kui arvestada, et ma olin siis veel alaealine, ja ei saanud täispalka . siis jah, nummi :)

 

aga muidugi, kulud tuleb ise maksta, need võtta palgast maha, jha pole se palk midagi nii utoopiline..

aga elab ära suve.

 

180000.- ? nagu veits **** jutt vä?

tra sa teenid võibolla 3 aastaga jah kokku 180k ffs... vb sul tuli 0 sinna taha kogematta.. et 18k siis 9 ja 9 aga noh 180 siis võid küll ***** tõmmata :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.