Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kui Geir ei oleks foorumit ära ostnud, siis olekski foorum kinni pandud. Ei ole vaja ilkuda nii palju, ta teeb oma parima ja andke talle nüüd aega elada sisse ka omaniku rolli.

 

Meibi oleks see isegi parem variant olnud? Saan aru jah, oled juhtkonnas ja särki-värki, pead kaitsma aga no saad ise ka ju aru, et asi on suht mäda.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kasutajate arvamusi tuleks esmalt kuulata ja siis kui ei sobi, vot siis avaldame meie arvamust, kas sobib teile vms. aga ja klaceni ja micro vastused ütlevad asja ära, kuidas olema peab

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Loodame, et tervet foorumit ära ei kustuta nagu eile juhtus LoLi alafoorumiga. DW, we know :=)

 

Point on selles, et sa ei saanud aru kuhu see kadus xD

 

Meibi oleks see isegi parem variant olnud? Saan aru jah, oled juhtkonnas ja särki-värki, pead kaitsma aga no saad ise ka ju aru, et asi on suht mäda.

 

Krissu, mida sa nutad? :D

Ta tahtis eile LOL alafoorumit eraldi välja tõsta alafoorumiks nagu RS hetkel on, vajutades paari valet nuppu kadus see hoopiski ära. Ega vBulletin nii kerge ka pole .. Vigu juhtub igalühel :D Praeguseks on LOL alafoorum omal kohal tagasi ja kõik on OK!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Krissu, mida sa nutad? :D

Ta tahtis eile LOL alafoorumit eraldi välja tõsta alafoorumiks nagu RS hetkel on, vajutades paari valet nuppu kadus see hoopiski ära. Ega vBulletin nii kerge ka pole .. Vigu juhtub igalühel :D Praeguseks on LOL alafoorum omal kohal tagasi ja kõik on OK!

 

tema vast ei toonud midagi tagasi :D kes teab stoorit see teab :P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas
Saan aru jah, oled juhtkonnas ja särki-värki, pead kaitsma

 

Millest sa seda järeldad, et ta mind sunnitud kaitsma on? Nagu sa näed, Henry seda ei tee. Järelikult nii ka pole.


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See algatati kunagi rseesti ajal kui kasutati piraaditud vBulletini. Raha koguti selleks, et osta päris vB. Sealt edasi on annetamine olnud peamiselt inimestele endile, et nad saaksid natukene edevad olla ja näidata oma pühendumist foorumile.

Mina isiklikult ei ole kunagi selle eriti suur pooldaja olnud kuna ma näen, et selleks ei olnud vajadust. Foorumi üleval hoidmine maksab kuskil 5-10 euri kuus, lisa sinna otsa domeen korra aastas ka mingi 10 euri. Selle raha saab rahus reklaamidega kenasti kätte. Amichie tegi erinevaid proove kunagi reklaamidega aga ma usun, et see mis lõpuks jäi - külalistele üks väike reklaam igal teema lehel - oli/on piisav, et kogu foorumit üleval hoida.

See on ka põhjus miks mina adminina eriti ei võtnud annetusi vastu, ma mõistsin, et see raha läheb ainult mulle ja foorum sellest otsest kasu ei saa. Teised adminid võtsid ja ma ei heida seda neile kuidagi ette.

 

Minu silmis see uus pakutud süsteem ei tohiks olla nimega Annetaja, kuna sa ei anneta midagi, sa tahad saada midagi, sa tahad olla eriline - VIP. Samuti kui tõesti selle süsteemi mõte on puhuda foorumisse elu, teha lahedaid võistlusi ja panna servereid püsti siis võiks ka pidada avaliku eelarvet sellest kui palju keegi annetas ja kuhu see raha kulus, et kõigil oleks võimalik veenduda kuhu nende raha läheb.

 

Kuldsed sõnad, imo. Ma ise kaldun arvama, et see teema ja need postitused kisuvad varsti offtopic'ks ära ja kuskil tuleb varsti piir tõmmata. Vahvli kasutajatel on küll õigus avalikule arvamusele, aga siiski see asi hakkab vaikselt ära kiskuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas

Eesti võitis.

 

Varasemad annetajad jäävad oma positsioonile.

Uute annetajate jaoks on hind kõrgem.

 

Neile, kes soovivad lisaks annetada, on see võimalus antud.

 

Annetused


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Milline vip embleem välja näeb? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SMS annetamisvõimalust ei tule enam?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sms teel annetada siis võiks olla nagu praegu, et kallim.

Kui õigesti mäletan kui tahad seda tavalist annetajat saada siis pead sms teel maksma 6.4 ja kui tahad suuremat annetajat siis 12.8€ ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SMS annetamisvõimalust ei tule enam?

 

Minu arust on see nii ajast ja arust. Fee'd on haigelt kõrged ja pangaülekanded on nii lihtsaks tehtud. Enamustel on ka pangakontod olemas.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust on see nii ajast ja arust. Fee'd on haigelt kõrged ja pangaülekanded on nii lihtsaks tehtud. Enamustel on ka pangakontod olemas.

eks paljud saaksid vanemate telefonide pealt annetada :)

Hiljem muidugi istuvad arvutita, aga teavad, et embleem olemas vähemalt. Sealt see kisa ka :) Kui see veel kaoks. Iga kolme kuu tagant saaksid aresti :D:D

Puhas huumor.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Author of the topic Postitas
eks paljud saaksid vanemate telefonide pealt annetada :)

Hiljem muidugi istuvad arvutita, aga teavad, et embleem olemas vähemalt. Sealt see kisa ka :) Kui see veel kaoks. Iga kolme kuu tagant saaksid aresti :D:D

Puhas huumor.

 

"Kui see veel kaoks. Iga kolme kuu tagant saaksid aresti"

 

Puhas huumor indeed :D


Klikka

SIIA, lisad mind otse SKYPE! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tubli admin, siit algabki see positiivne mõttekäik! Ja sellised positiivsed mõttekäigud hoiavadki foorumit elusana.

Aga nagu näha, RS on vaikselt välja suremas. Tõusvad tähed, nagu Rust, CS:GO, LoL, DoTA jms tooksid foorumile elu sisse kindlasti. Ja miks ka mitte näiteks integreerida foorum mingise suurema kommuuniga, a la ESMK lõustaraamatus (Tarmo poleks vast vastu, kui ametlik foorum tekiks, turgu tuleks, tulu Tarmoga pooleks vms).

Ja SMS teenused, truly on see juba väikeste laste teema. Enamasti siin liigub ikka vanakoolimehi, kes veel pätakana ruunis (veel väga mängitud mängus) oma esimesi samme tegid. Need vanakoolimehed tõenäoliselt kõik omavad vähemalt kolme pangakontot (kust kiiremini RS millide/bondide/pinnide vms tehing teha). Targem ehk Digimakse teha, et vältida pikka annetusprotsessi. Ning Fortumo jah, tahab 50% tulust endale (ehk 12.8€ SMS korral 6.4 jääb pihku), seega profit loss igal juhul.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea, kui uus omanik kasutajaid kuulda võtab ja endistelt annetajatelt privileege ei eemalda. :)

Foorumist võib taas asja saada.

 

Ning Fortumo jah, tahab 50% tulust endale (ehk 12.8€ SMS korral 6.4 jääb pihku), seega profit loss igal juhul.

Sellest 6.40€-st peaksid sa kätte saama 80%, ülejäänud 20% on käibemaks.


Live

Work

Create

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tubli admin, siit algabki see positiivne mõttekäik! Ja sellised positiivsed mõttekäigud hoiavadki foorumit elusana.

Aga nagu näha, RS on vaikselt välja suremas. Tõusvad tähed, nagu Rust, CS:GO, LoL, DoTA jms tooksid foorumile elu sisse kindlasti. Ja miks ka mitte näiteks integreerida foorum mingise suurema kommuuniga, a la ESMK lõustaraamatus (Tarmo poleks vast vastu, kui ametlik foorum tekiks, turgu tuleks, tulu Tarmoga pooleks vms).

Ja SMS teenused, truly on see juba väikeste laste teema. Enamasti siin liigub ikka vanakoolimehi, kes veel pätakana ruunis (veel väga mängitud mängus) oma esimesi samme tegid. Need vanakoolimehed tõenäoliselt kõik omavad vähemalt kolme pangakontot (kust kiiremini RS millide/bondide/pinnide vms tehing teha). Targem ehk Digimakse teha, et vältida pikka annetusprotsessi. Ning Fortumo jah, tahab 50% tulust endale (ehk 12.8€ SMS korral 6.4 jääb pihku), seega profit loss igal juhul.

 

ESMK? EI. Seda lasteaeda siia pole küll never ever vaja. Pigem aitavad kõik mõelda midagi originaalsemat välja kui integreerida lasteaiaga.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tubli admin, siit algabki see positiivne mõttekäik! Ja sellised positiivsed mõttekäigud hoiavadki foorumit elusana.

Aga nagu näha, RS on vaikselt välja suremas. Tõusvad tähed, nagu Rust, CS:GO, LoL, DoTA jms tooksid foorumile elu sisse kindlasti. Ja miks ka mitte näiteks integreerida foorum mingise suurema kommuuniga, a la ESMK lõustaraamatus (Tarmo poleks vast vastu, kui ametlik foorum tekiks, turgu tuleks, tulu Tarmoga pooleks vms).

Ja SMS teenused, truly on see juba väikeste laste teema. Enamasti siin liigub ikka vanakoolimehi, kes veel pätakana ruunis (veel väga mängitud mängus) oma esimesi samme tegid. Need vanakoolimehed tõenäoliselt kõik omavad vähemalt kolme pangakontot (kust kiiremini RS millide/bondide/pinnide vms tehing teha). Targem ehk Digimakse teha, et vältida pikka annetusprotsessi. Ning Fortumo jah, tahab 50% tulust endale (ehk 12.8€ SMS korral 6.4 jääb pihku), seega profit loss igal juhul.

 

Tõusvad tähed, LoL ja DoTA? Vaadates RS päevikuid, siis ei sure see kuidagi välja, pigem vastu pidi võrreldes poole aasta taguse ajaga, LoLi alafoorum on pigem suremas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isiklikult olen siin foorumis Rs2eesti ajast olnud, ning siia foorumi on alati rahvas tulnud Rsi pärast, vähestel põhjustel ka muude asjade pärast.

Hiljem pandi rõhk teiste asjade peale, ning see, et RS alafoorum välja sureks, seda ma ei usu.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiidan otsust!

 

Ma isiklikult arvan, et vahvlisse on vaja uut verd. Noorem seltskond võib olla veidi tüütu, aga eks mitmed praegused vanakooli mehed olid ka omal ajal tüütud. Uusi tegelasi saaks vast juurde, kui avada vahvli mänguserverid, aga see on juba juhtkonna otsustada.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu seisukoht on selline, et mina kui oleks uus vahvlis, ei teeks ma vahet, kes on suurem annetaja ja kes väiksem, nimevärvid on peaaegu sama ja mul ei tulekski pähe uurida selle kohta ning selline asi ajaks segadusse. Vanasti olid need autasud vahvlis, kes näitas kui kaua liige olnud, see süsteem võiks tagasi tulla ja teha uus autasu, kes on suurem annetaja ja kes väiksem..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.