Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kuna mul hetkel mingit support champi pole, siis oleks soov osta, aga ei tea milline võtta, kas blitzcrank või tresh. Äkki kellegil on kogemusi vms. Blitz on küll free, aga olen temaga kunagi mänginud, kui olin väike lv, siis ma vähemalt teda ei tajunud väga :) Aga mis on parem, lihtsam, tugevam, mugavam?


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rizlo, kui sa ise midis ei ole, vaid mängid adc, ja vaatad kuidas see vend roamima tuleb siis see pole lõbus trall :D

Hetkel ei tea veel ise kah kuidas seda elajat korralikult counterida. LB teeb ikka töö ära?


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

BAHAHAHAHA! MV :D Mu support stealis mult just penta ära :DD

 

Tuli fighti, kirjutas ''Guys, check this out!'' ja lasi oma keeristormiga last hiti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole ühtegi kogemust olnud kus arvaks, et ta nii ulmeliselt tugev on kuigi ma usun seda, sest iga uus champ on op.

 

Emm, mis just juhtus? Ma ostsin endale 3-Day ip boosti aga mul näitab, et see kestab 11 päeva :D

 

kindel et 3 päeva ostsid:D?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kindel et 3 päeva ostsid:D?

 

11-Day IP boosti pole olemaski :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuna mul hetkel mingit support champi pole, siis oleks soov osta, aga ei tea milline võtta, kas blitzcrank või tresh. Äkki kellegil on kogemusi vms. Blitz on küll free, aga olen temaga kunagi mänginud, kui olin väike lv, siis ma vähemalt teda ei tajunud väga :) Aga mis on parem, lihtsam, tugevam, mugavam?

 

Ostsin Leona hiljuti, mulle meeldib, soovitan.

Samas Tresh pidi väga fun olema, arvan et järgmine kelle ostan

Muudetud liikme Miku3'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Thersh jep, kui näed, et su ADC puhas saast siis hea ise Threshiga ADC peale üle minna


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teeb pela v?

Jõudsin just koju, võime teha nüüd :)

 

Kui oled aus inimene ja sul on südametunnistus, siis kirjuta riotile kiri, et selline viga oli jne :)

Ma arvan, et ma Riotile kirja ei kirjuta aga kui mul see IP boost läbi saab siis ma lähen kirikusse ja palun Jumalalt andestust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GG, riot mina saan endale bronze 4 teami kes on midis ja vastastel plat/gold..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
GG, riot mina saan endale bronze 4 teami kes on midis ja vastastel plat/gold..

 

 

1178969356_1391372053.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:ccC

 

Ei julge enam ranki pelada :( Keegi kohe ranki duoda viitsib?

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei julge enam ranki pelada :( Keegi kohe ranki duoda viitsib?

Usu mind, keegi ei taha siit sinuga ranki duoda, sest sa vingud siin liiga palju. Mängus oled ilmselt samasugune ja siis sa oled täpselt selline kes sinuarust sinul teamis on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra jää vait ükskord

 

ontopic, ostsin vayne.. hää

 

Bahahah... :D

n1

GG, riot mina saan endale bronze 4 teami kes on midis ja vastastel plat/gold..

 

Mõtle loogiliselt, kui sul on bronze 4 tiimis ja enemy plat/gold siis järelikult on ta sita mmriga, ehk samaväärne sinu bronze kutiga.

Su lõpmata lolli möla ei jõua varsti enam ära lugeda, loodan, et trollid, sest sinu klaviatuurist tuleb omaette komöödiat.

 

Bronze 4 tiimis ja ise silver 2, carry ära siis oma vayne'iga maun, mida sa ulud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Usu mind, keegi ei taha siit sinuga ranki duoda, sest sa vingud siin liiga palju. Mängus oled ilmselt samasugune ja siis sa oled täpselt selline kes sinuarust sinul teamis on.

 

Ei vingu, ma panen tavaliselt ignore tiimikaaslastele... (Finnish, ma ei pela vayne enam).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paistab, et sel teemal pole mõtet, mingi ilkumine käib ainult üksteise kallal...

 

Pigem on nii, et alguses seletatakse kellegile midagi ilusti ja siis halavad ikka samal teemal 100x edasi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paistab, et sel teemal pole mõtet, mingi ilkumine käib ainult üksteise kallal...

 

Nalja kui palju tho.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem on nii, et alguses seletatakse kellegile midagi ilusti ja siis halavad ikka samal teemal 100x edasi. :D

This

 

Riotpunktide eest asjade soetamine suht haige teema, alati kui uurima põhjalikumalt hakkan leidub seal poes midagi ilusat mis on must have...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.