Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Crabby

  Liikmed
  • Postituste kogus

   75
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   154 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info Crabby'i kohta

  • Teised grupid Kasutajad emaili kinnituse ootel
  • Aste
   Küpsev Vahvel
  • Sünnipäev 29.07.1985

  Viimased profiili külastajad

  Viimaste külastajate blokeerimine on keelatud ja teistele kasutajatele seda ei näidata

  1. Mängude nimekirja leiab siit https://steamcommunity.com/id/crownzzzzz cs go on vac ban OSTAKOHE 40 euri või best offer discord: mait ick#5972
  2. Nii ei ole viisakas, aita inimesi, aga jah, see arendamisviis on selline: lähed clan citadeli ja seal teedki. Seal absull 0 lag.
  3. Sama kasutaja, mille ma vahetasin temaga ära ja mille ta nädala pärast tagasi tõmbas, igaksjuhuks ütlen, ei salli väga selliseid, kes scämmivad. Teemasi on ka tema kohta, kus ta scämmib, nii et jah, ei soovita osta. Ja üks imelik märge, kui ma enda kasutaja tagasi sain, ja tema oli mingi oma sõbra sõbralisti mul lisand, rääkis mulle eesti keeles (see tüüp arvas, et ma endiselt see sama boitsenkoljat), nii et maitea miks ta inglisekeeles alati kirjutab.
  4. Hakkab kohe kasutajale tokhaar-kali tegema, vaatab kuidas läheb
  5. Palun loe reeglid enne postitamist läbi! 24 tundi ülestoomise vahe peaks olema, sul ainult 7.. Pakun 50 senti.
  6. no mina sain ka alguses kasutaja ilusti kätte, nädal aega sain vist mängida, aga jah ta siin ütles et ma recoverysin enda acci tagasi.. huvitav. siis ma teeksin seda ka praegu, aga lihtsalt ma ei saa recoveryda tagasi seda, ütleb et creation detaile liiga vähe aga jah.. Tagasi ta ei taha anda, lubas kasutajale permanent mute saada. Suht nõme on. Dung 103 kasutaja lihtsalt lastakse üle.. Nüüd lihtsalt loodan et leian vanast arvutis kõige vanemad recoverid ülesse. Tõesti oleks kahju ilma selle kasutajata olla, kuigi igaksjuhuks hakkasin juba uut kasutajat arendama, sest tahan kunagi mingi kasutaja ikkagi ära maxida. Enam ei osta kelleltki kasutajat. Europarm lasi ka kuu aega tagasi ühe kasutaja üle 14 Euri.. Inimestel on palju positiivset fiidbäkki aga lõpuks võivad ikka otsustada scämmima hakata.. Nii. tuli veel meelde,(see oli küll üle nädala tagasi vist juba aga) Olin 2 päeva arvutist eemal old, tema antud kasutaja parool oli vahetatud. Läksin msni teda otsima, siis ta kohe kirjutas miks ma oma kasutaja recoverisin. Siis ma hakkasin rääkima et tema võttis mult ju kasutaja ära. Ja peale seda ta oli skypes ja msnis offline ikka päris mitu päeva. Kusjuures, ta ju andis pärast millegipärast 2heks päevaks mu enda kasutaja (mida ma niiöelda olin recoverinud, tagasi) ja see poleks võimalik, et tema pärast mind selle tagasi võttis, sest samade andemetega mis talle olin andnud ei saand mina küll recoverida(need samad andmed mis mul ongi). Üks asi veel, selles pole ma kindel, et tema tegi aga ma olen suhteliselt kindel. Nüüd kui me vahetasime kasutajad tagasi, olin ma rumal ja andsin tema vana kasutaja talle tagasi ühe parooliga mida kasutasin ka google accoundil. Ja järgmine päev vaatasin meili, et mu juutuubi kasutaja parool/kui ka google acc(need on suht koos vms) parool on vahetatud. (ehk ta teadis seda parooli mis ma talle andis, kui ma mu msn/google acc kasutajanime. Ma ei saa aru kuidas ta üldse sellise asja võis välja mõtelda, õnneks google acci sain tagasi. Ei soovita igatahes temaga diili teha.
  7. http://www.upload.ee/image/2109259/scammmer.PNG Nii lühidalt üteldes, me vahetasime kasutajaid. Siis ta võttis enda antud kasutaja tagasi, ütles et see oli ta sõbra oma ja ta ostis selle ära, andis mulle tagasi, siis ma ütlesin et ta kasutaja pole turvaline ja et tahan tagasi vahetada. Ta oli nõus. Sain oma kasutajaga 1-2 päeva mängida, ja parool oli vahetatud. See msni pilt on siis tänesest, ehk ta ütleb mulle et ma annaks 7.5 milli et ma oma kasutaja tagasi saaks.. see pole normaalne milliseid jorsse olemas on. Kasutaja boitsenkoilja msn:boitsenkoilja@mail.ru
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.