Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  muNa`

  Liikmed
  • Postituste kogus

   200
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   0%
  • VP$

   350 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  10 Good

  info muNa`'i kohta

  • Aste
   Pehme Vahvel
  • Sünnipäev 02.10.1997
  1. muNa`

   Üldine LoL

   Dr-Mundo nii op kui full buildi kätte saab Temaga nii lihtne ära carryda.
  2. muNa`

   Üldine LoL

   Krt, ma saan kell 00:00:10 unban alles... Täna peab kaua üleval olema ja ranke harjutama Ise olin süüdi, et niipalju blamesin teisi nüüd olen targem Soloq-s mõtetu blameda teisi pigem proovida ära carryda ja ÕPPIDA..
  3. muNa`

   Üldine LoL

   Head uut aastat loli peluritele ja teistele vahvli inimestele !
  4. Rly, kuidas sa igamäng fcking niipalju ELO juurde saad? 20+,16+,18+ jne... Ise saan max 10-14 tavaliselt.. Muidu kena! Jätka samas vaimus!
  5. muNa`

   Üldine LoL

   Tegin ka siin hetkel Taloniga vähe järsema pela Kataga tuli ka üpris korralik pela..
  6. muNa`

   Üldine LoL

   Sai jälle 2 ranki tehtud
  7. muNa`

   Üldine LoL

   Artur selles on sul õigus, ise alustan ka alati revolveriga! Dude, ofc ma ei farminud, meil oli vaja kiiresti ära endida see mäng kuna lategame oleks me vabalt kotti saanud! Ja küsiks siis,et mis mu buildil viga on?
  8. muNa`

   Üldine LoL

   Hahh, ütle üks hea reason miks ma 900 ELO juurde ei kuulu?
  9. muNa`

   Üldine LoL

   gg easy !
  10. 1. Kui suur on elo? 1100 2. Keda eelistad mängida ranked games? igat lane 3. Kui suure eloga partnerit otsid? ~1100-1200 4. Mängu kogemused(mitu võitu)? 400, rankedid ja normalid kokku, rankedis üle 1000 killi plussis. 5. Lisa informatsioon ja LoLi konto nimi? EvOPhazd 6. Server milles mängid?EU West
  11. muNa`

   Üldine LoL

   Ülikõvv team oli elise,eve,kata,vi ja ma olin anivia eve ja elise lasid m6nusalt fedi ja järjekordne ranked loss tuli Siiani otsin Duo venda 1000-1100 ELO, ei suuda üksi ära carryda. Lisage EUW EvOPhazd
  12. muNa`

   Üldine LoL

   Noniii, elu parim pela oli hetkel Olin eve 7/0, Cho tahtis niiväga midi minna ja lasime minna. Nii tegin mingi 1-4 ganki midi ja sain 1-2 killi sealt ja siis hakkas jama pihta! Cho läks nii rage ja hakkas lampi üksi enemyle peale jooksma lõpuks oli enemyl 3 venda legendary seega jhm.. Keegi Duoda sooviks EUW EvOPhazd 1000-1100 ELO Ise langesin 1080 ELO pealt 1020 ELO peale kuna präegu igamäng 1 afk or feder olnud Loodan, et keegi soovib Duoda saaks koos ära carryda.
  13. muNa`

   Üldine LoL

   Nonstop user?? Viitsid lisa mind EvOPhazd Sain siis eile elo 1010 ära pmt alguses sain 972 elo ja siis hakkasin kukkuma 890 peale nüüd sain siis lõpuks 1010k elo ära ja tõusen
  14. Plaanis on teha uus MC server kuhu oleks hädasti vaja ehitajaid. Olemas võiksid olla piisavad oskused ehitada ükskõik mida. Kirjutage siia teemasse, kui olete huvitatud tulema ehitama ja saatke mulle PM-iga enda skype või msn! Palun teemat liigutada! Tegin vist valese alafoorumisse!
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.