Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.
;( , soome tööle ajutiselt - midagi teha ei ole võiksid ikkagi midagi otsida, äkki saad eluga järjele

Kui ta koguaeg vahib pudelit siis ta ei saagi eluga järjepeale ja oma võlgu kaelast ära mis ta endale tekitanud ise on xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;( , soome tööle ajutiselt - midagi teha ei ole võiksid ikkagi midagi otsida, äkki saad eluga järjele

Sinna pole enam mõtet ronida. Teenid eestis sama tunnihinde mis sealpool. Võib-olla soomes tõesti kõrgem tunnihinne aga arvesta seda laevapiletit mis maksab enamus juhtudel kinni ikkagi töötaja ise(Muidugi on ka tööandjaid kes maksavad ise kinni).


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinna pole enam mõtet ronida. Teenid eestis sama tunnihinde mis sealpool. Võib-olla soomes tõesti kõrgem tunnihinne aga arvesta seda laevapiletit mis maksab enamus juhtudel kinni ikkagi töötaja ise(Muidugi on ka tööandjaid kes maksavad ise kinni).

Laevapilet mingi 30 eurts.. Seal ikka kõrgemad palgad ja see fakt. Kui väärt töömees oled, siis teenid ka seal väärt raha. Suvakale ehitusele mingi eest firma alla minnes, siis tõesti ei ole lootust seal midagi teenida.:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui väärt töömees oled siis teenid Eestis 2 korda rohkem kui soomes ja see tõsi.

Muidu genkale edu, mida läheb arvatavasti ohtralt vaja.

Muudetud liikme xSensez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma teenisin brutot 6.4k Soomes. 100% Soome firma(olin esimene eestlane seal), alustuspalk oli 2.5k, peale kahte aastat olemist sain juba 6.4k. Mitte kuidagi ei saaks sellise ala peal lähedalgi olevat palganumbrit Eestis.

 

Korralik Soome palk Soome firmas on ikkagist päris hea. Aga leida sellist tööd, kus sa oled koos soomlastega - vot see on raske.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui väärt töömees oled siis teenid Eestis 2 korda rohkem kui soomes ja see tõsi.

Muidu genkale edu, mida läheb arvatavasti ohtralt vaja.

Kust otsast sa Eestis 2 korda rohkem teenid kui soomes?? Seal väärtustatakse head töömeest ikka rohkem kui siin:)

Aga edu Genkale.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean täpselt, et sa saad Eestis vabalt 6-10 euri tunnis teenida(seda muidugi eramajadel). Soomes see jama, et mingid poolakad teevad võileiva eest tööd ja hind kukkub kolinal. Hetkel on Eestis eramajad tõsised kullaaugud. Seega oma Soomega võid minema lennata.


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õige jutt. Eramajad on tõesti kullaaugud. Vot sealt saadki rohkem kui soomes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Genka, proovi alkoholi vältida, ainult raiskad raha ja ajurakke.

Mõtle mingi plaan välja, pane punktid kirja, mis vaja ära teha ja tee need üks haaval ära.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tean täpselt, et sa saad Eestis vabalt 6-10 euri tunnis teenida(seda muidugi eramajadel). Soomes see jama, et mingid poolakad teevad võileiva eest tööd ja hind kukkub kolinal. Hetkel on Eestis eramajad tõsised kullaaugud. Seega oma Soomega võid minema lennata.

Täiesti mõttetu vaielda sellel teemal ausaltöeldes. Mis sa arvad, et soomes ei saa eramajade eest head pappi või? Pole mõtet üldse mingit pisikest sektorit välja tuua, fakt on see, et soomes teenib rohkem kui eestis. Kui nii vabalt 6-10 eur eestis teenib, siis davai, sebi mulle kiirelt kontakt kus ma saan tööle, ütleme, et nii 9 eur tund siis, võin selle 1 eur tunnis sulle vahendustasu ka maksta kui stabiilse 8-5 töö mulle sebid. Eestis pead sa selle palga jaoks suht kogenud spetsialist olema ehitusekohapealt, soomes võid teiselt korruselt selle raha eest ehitusprügi alla tuua:)

Genka teeniks igatahes soomes rohkem kui eestis, sest spetsialist ta vist mingil alal ei ole:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti mõttetu vaielda sellel teemal ausaltöeldes. Mis sa arvad, et soomes ei saa eramajade eest head pappi või? Pole mõtet üldse mingit pisikest sektorit välja tuua, fakt on see, et soomes teenib rohkem kui eestis. Kui nii vabalt 6-10 eur eestis teenib, siis davai, sebi mulle kiirelt kontakt kus ma saan tööle, ütleme, et nii 9 eur tund siis, võin selle 1 eur tunnis sulle vahendustasu ka maksta kui stabiilse 8-5 töö mulle sebid. Eestis pead sa selle palga jaoks suht kogenud spetsialist olema ehitusekohapealt, soomes võid teiselt korruselt selle raha eest ehitusprügi alla tuua:)

Genka teeniks igatahes soomes rohkem kui eestis, sest spetsialist ta vist mingil alal ei ole:)

Tõesti arvad, et ma teen sinu eest kogu töö ära? Kui sul sellel alal sõpru/tuttavaid pole siis kao kukeseeni müüma. Ehitusprügi oskab igaüks alla tuua seega näe natuke vaeva ja ei pea laevaga loksuma sinna prügi tassima. Aga noh, eks neid vendi oleks ka vaja, kes teiste tagant sitta korjaks.

Genkale ütleks nii palju, et kui tahab tasuvat tööd Eestis/Soomes, peaks oma alkohooli murest lahti saama, kuna nende muredega inimesed kaua kuskil vastu ei pea.


"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tean täpselt, et sa saad Eestis vabalt 6-10 euri tunnis teenida(seda muidugi eramajadel). Soomes see jama, et mingid poolakad teevad võileiva eest tööd ja hind kukkub kolinal. Hetkel on Eestis eramajad tõsised kullaaugud. Seega oma Soomega võid minema lennata.

Mul onul Norras nt tunnihind 20 euri.

Muudetud liikme Postiljon'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõesti arvad, et ma teen sinu eest kogu töö ära? Kui sul sellel alal sõpru/tuttavaid pole siis kao kukeseeni müüma. Ehitusprügi oskab igaüks alla tuua seega näe natuke vaeva ja ei pea laevaga loksuma sinna prügi tassima. Aga noh, eks neid vendi oleks ka vaja, kes teiste tagant sitta korjaks.

Genkale ütleks nii palju, et kui tahab tasuvat tööd Eestis/Soomes, peaks oma alkohooli murest lahti saama, kuna nende muredega inimesed kaua kuskil vastu ei pea.

Jätan siiski endale õiguse arvata, et ka sul ei ole selliseid tutvusi, kes sind lambist 10 euri eest tunnis eestis palkaks:)

Pole vaja mul kukeseeni ka müüma minna, realselt mul praegu tööd vaja otsida ei ole, elavdasin sellega lihtsalt arutelu.

Näe natuke rohkem eestis vaeva jah, siis teenid samapalju nagu soomes ehitusprügi vedaja, selles sul tuline õigus tõesti. Usaldan siiski spetsialistide tehtud statistikauuringuid, mis võrdlevad eesti ja soome palkasid:)

Edasisest arutelust loobun, et mitte risustada seda teemat ja kutsun üles ka sind sama tegema. (Y)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pole ammu midagi lisanud siia.

 

Täna hommikul tööle minnes leidsime Viljandi paala järvest uppunud inimese. Vaatepilt oli õõvastav, polegi niimoodi laipa varem näinud.

Tegi oli vanema naisterahvaga.

 

Vahepeal ostin omale palgast ühe htc one x+ telefoni 65 euro eest, telefonil ekraani klaasis mõrad ja sellest oli ka hind, uus klaas tellitud 5 euro eest.

 

Liikluskindlustusega tegin maksegraafiku. Kuni märtsini maksan 20€ kuus ja peale seda 50€ kuus. Tegin nii, sest ei taha rohkem kohtutäitureid kui need mis on kaelast saavad.

 

Välismaale minekuga hetkel enam kiiret pole. See variant mis mõttes oli, ei tulnud välja, aga kui mõni hea pakkumine peaks tulema siis kindlasti võtan vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mis see hea pakkumine peaks olema? Mingi ehitus või midagi muud?

 

Minu jaoks töö on töö. Teenima peaks lihtsalt rohkem kui siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks see teema ole suhteline, igalpool on parem kui meil. Aga need vennad kes üldistavad, et Soome on koht kus teenida, räägivad ka lolli juttu.

 

Eestis teenib mees samamoodi, kui ta suudab ja tahab midagi teha, kõik on inimeses endas kinni, kui sa pole hea töömees, siis ei teeni ka.

Endal paar töömeest teenivad siin keskmiselt kuus 1200-1300€ kuus keskmiselt kätte, mõni kuu väiksem, mõni kuu suurem. Teised samas ehk 500-600€ kui sedagi, aga millest sihukene vahe?

Ühed mehed lähevad tööle sellepärast, et tööd teha, teevad oma paagi ( antud juhul räägime metsandusest ) ära, ehk siis kusagil 1h, siis puhkavad niikaua kuni ise tahavad, kuid üldiselt 5-10min, siis teevad edasi, teised on jällegi sihukesed, et nad puhkavad iga poole tunni tagant või tihedamini. Ning kui on tüki pealt maksmine, siis tekib suur vahe. Arvastades, et keskmine tööpäev meil 5h, ning kuus ei tule norm tunde täis, siis on vägagi korralik palk, samas korrutan üle, et iga kuu on erinev, erinevad metsad, ei ole alati materjali lõikus kus tuleb kenasti raha, aga siiski kui oled töömees, teenid ka Eestis kena raha, ning väga paljud tuttavad kes kunagi Soome läinud, nüüd juba kusagil 7-8a seal tööd teinud, on öelnud, et saaksid Eestis 1000€ kätte, tuleks siia üle, kuna sealne elu ei ole enam nii, nagu võibolla oli kunagi, ajad muutuvad ja sellega kaasnev.

 

Aga sulle Genka, edu sinu tegemistele ja vägagi huvitav päevik!


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tänud pika ja selgitava vastuse eest.

 

Nõustun täiesti sellega, et ettevõtlik inimene teenib korralikult igalpool.

 

Plaanis polegi uisapäisa kohe esimese tööotsa peale soome joosta pudrumägesi kokku lükkama. Lihtsalt mõte veereb sinnapoole, et seal on üleüldse elukvaliteet teine ja alati olen mõelnud, et eestisse elama jääda ei taha.

 

Isegi kui käin ära ja ei meeldi, on mul olemas teadmine kuidas asjad käivad ja saab endale püstitada uued sihid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Pole väga osanud millegist kirjutada. Tulin töölt ära kuna kopp on ees.

 

Plaanis osta endale pisike läptop. Lenovo x220 või hp 2540p.

 

Hetkel põen kolmiknärvi põletikku. 2 nädalat juba kestnud ja valu on lihtsalt meeletu.

 

Plaanis panna enda rsi pokkerisait ülesse. Vaikselt arendan seda.

 

IP: http://80.235.37.102/ saab testida ja mängida. Hetkel saab iga mängija 10m zetoone. Eks saate nõu ka anda mida muuta.

 

Kõige rohkem oleks vaja soovitusi nime jaoks.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ostsin lenovo x200 tableti 145 euro eest. Homme pannakse posti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Panin üles pisikese võistluse, et oma pokkerisaidile nimi leida. Teema võib leida siit: http://vahvel.net/showthread.php?176600-V%C3%B5istlus-Nimi-RS-pokkeri-saidile&p=2444279#post2444279

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No sain oma läpaka kätte ja olen päev otsa tüdrukuga "The walking dead"-i vaadanud. Iga päev kirjutades arvan, et inimestel viskaks kopa ette. Kirjutan kui juhtub midagi suuremat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.