Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

II Maailmasõja kokkuvõttev skeem!

Soovitatud postitused

Ma nõustun selles, et olukord Lääne-Euroopas ja Skandinaavias on jube, kuna lastakse sisse inimesi, kes ilmselgelt sinna ei kuulu. Ma lihtsalt ei mõista seda, et kuidas sa saad väita, et Hitler selle sõja võitis, kuigi kogu natsisaksa ideoloogia on tänapäeval midagi sellist, mille pärast vangi pannakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma nõustun selles, et olukord Lääne-Euroopas ja Skandinaavias on jube, kuna lastakse sisse inimesi, kes ilmselgelt sinna ei kuulu. Ma lihtsalt ei mõista seda, et kuidas sa saad väita, et Hitler selle sõja võitis, kuigi kogu natsisaksa ideoloogia on tänapäeval midagi sellist, mille pärast vangi pannakse.

 

 

See on sellepärast, et kes sõja kaotab, see ajalugu ei kirjuta.

Muidugi on keelatud kui seda ei eksisteeri enam, see kes nn võitis, see kirjutab ka ajalugu. Kurb aga tõsi.

Kuigi minu silmis ta ei kaotanud, ta tegi väga palju ära.

 

NSVL, küüditas samamoodi, isegi kordades rohkem juute ja muid rahvuseid, ning ei ole keelatud, miks ?

Seda mõelge ise miks, miks on lubatud Sirp ja Vasar, miks on Haakrist keelatud ? Mõelge, ning saate aru.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei räägi just õigest asjast. Ma mõtlesin pigem seda, et kuidas sa saad Hitlerit pidada teise maailasõja võitjaks, kuigi kogu tema loodud maailm varises koost.

Ok, eeldan, et see viimane küsimus on mõeldud mulle. Ofc, iga loll saab aru, et võitjad kirjutavad ajalugu. Miks muidu näeme filme just allianssi vaatenurgast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei räägi just õigest asjast. Ma mõtlesin pigem seda, et kuidas sa saad Hitlerit pidada teise maailasõja võitjaks, kuigi kogu tema loodud maailm varises koost.

Ok, eeldan, et see viimane küsimus on mõeldud mulle. Ofc, iga loll saab aru, et võitjad kirjutavad ajalugu. Miks muidu näeme filme just allianssi vaatenurgast.

 

Olgu, seletan lihtsamalt.

 

Minu arvamus on sihukene: Muidugi ametlikult kaotas 2 maailmasõja, kuna 1) Kui sa oled üksi, või kahekesi hunniku riikide vastu, siis veidi raske vastu astuda.

Ning varises kokku tema loodud maailm, aga selle maailmaga suutis ta midagi teha, niikaua kuni ta püsis võimul, nii kaua tegi ta head, mis on üks võit, rahva heaks.

Minu silmis on see asi võit, kui riigil on OMA Raha, OMA Juht, OMA Rahvas, ning tema peaaegu suutis selle teostada, ning selles suhtes oli ta võitja, kuni kommunistid koos juutidega suutsid selle lõhki lüüa.

Ses suhtes on minu vaatenurgas ta võitja, muidugi ta kaotas sõja, aga teistpidi, ta suutis vastu panna, ning see et sa tahad ja suudad vastu panna, on juba üks võit.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.