Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

II Maailmasõja kokkuvõttev skeem!

Soovitatud postitused

Teed ajatelje. Alustad sõja ajendi ning põhjustega ja lõpetad sõja tagajärgedega. Kindlasti märgi ära tähtsamad lahingud. Informatsiooni leidub maailmasõdade kohta küllaga. Tähtsamad sündmused on sul kindlasti ka ajaloo õpikus olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Koostan kerged kavapunktid:

*Hitleri propaganda, võimuletõus

*Armee relvastumine

*Poola vallutamine

*Molotovi-Ribbentropi pakt

*Antandide moodustumine

*Saksamaa ründab teisi riike

*Jaapan ründab USA-d Pearl Harboris

*Saksamaa ründab NSV-d

*Murrang sõjas, Saksamaa hakkab kaotama

*Saksamaa kaotab Aafrikas alasid.

*Jaapan kaotab

*Saksamaa kaotab.

 

Peaks enam-vähem täppi minema.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Koostan kerged kavapunktid:

*Hitleri propaganda, võimuletõus

*Armee relvastumine

*Poola vallutamine

*Molotovi-Ribbentropi pakt

*Antandide moodustumine

*Saksamaa ründab teisi riike

*Jaapan ründab USA-d Pearl Harboris

*Saksamaa ründab NSV-d

*Murrang sõjas, Saksamaa hakkab kaotama

*Saksamaa kaotab Aafrikas alasid.

*Jaapan kaotab

*Saksamaa kaotab.

 

Peaks enam-vähem täppi minema.

 

 

U wot m8. Jaapan andis viimasena alla. Võiks seda ka mainida, et '38 liideti Austria Saksamaaga. Teherani, Jalta ja Potsdami konverentsi võiks ka ära mainida, samuti ka Hirosima ja Nagasaki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm... Lisaksin ka Kolmikpakti sinna hulka, kuna see on siiski üpris tähtis pakt. Sõlmiti see 1940. aastal Saksamaa-Itaalia-Jaapani vahel, kus kõik pakti osapooled lubasid üksteist kaitsta/aidata mistahes sõjaolukorras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Koostan kerged kavapunktid:

*Hitleri propaganda, võimuletõus

*Armee relvastumine

*Poola vallutamine

*Molotovi-Ribbentropi pakt

*Antandide moodustumine

*Saksamaa ründab teisi riike

*Jaapan ründab USA-d Pearl Harboris

*Saksamaa ründab NSV-d

*Murrang sõjas, Saksamaa hakkab kaotama

*Saksamaa kaotab Aafrikas alasid.

*Jaapan kaotab

*Saksamaa kaotab.

 

Peaks enam-vähem täppi minema.

 

 

Sa peaksid ajalugu rohkem lugema, kui ainult kooli õpikust, siis saaksid aru kuidas see asi tegelikult alguse sai, ning miks.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õpetati. Aga kahjuks pole mul enam täpipealt kõik meeles, sellest on natuke aega ning uued teemad gümnaasiumis peal. +Ma need olid pigem kavapunktidena vms kirjas. Täpset järjestust ei pannudki.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oasis - Kahjuks ei vaata, vaid uurin ajalugu, mida olen uurinud juba pea 10a, lugenud erinevaid allikaid, ning mis on fakt, on see et sõda ei alustanud Saksamaa.

 

Tuleks vähem vaadata juudi propagandat, mis Brüsselist ja USA-st tuleb,

 

Aitäh

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huvi pärast küsin, mille järgi sa eristad õige ajalookirjelduse valest ja kust ma peaksin alustama, et end harida?

 

 

Isiklikult ütleks niipalju, et niipalju kui ise olen mõistnud ( See siiski minu arvamus, angu meil kõigil)

Siis sõja põhjuseks oli seesamune Versaille rahuleping, tänu millele olid sakslased kohustama maksma hiigel summasi, ning kui veel lisada see mis alad ta pidi loovutama.

Sõda tõi kasu ainult rahvusvahelistele pankadele, ning töösturitele ( Relvade )

 

 

Kuna on ammu teada, sõda on tasub relvatöösturitele ja pankadele, see ka hetkel, ehk siis tänu millele kogu see nali seal Afganistaanis on ( Kuigi see minu arvamus, enamused meist arvavad, et me viime "Demokraatiar ja rahu" sinna)

 

 

Võiksin teiega päris pikalt arutleda, kui poleks hetkel nii kiire, tuua täpsemad faktid välja.

Üks tuntumaid lauseid on see: See kes võidab sõja, kirjutab ka ajaloo. Ehk siis Saksamaa kaotas ( Kuigi minu jaoks mitte, kuna suutis peatada "punase katku" leviku )

 

 

Täpsemaid allikaid võin teile hiljem postkasti saata, uurin olen siit ja sealt, analüüsinud enamuseid asju, kuid üks on selge. Kõik mis on tulnud Lääne poliitika poolt, on mõttetus, kuna nemad kirjutavad seda ajalugu nii nagu tahavad.

On häid raamatuid kirjutatud, mis räägib Hitleri elust, inimesed on kirjutanud kes on selle keskel kunagi olnud, kuid Puhaku Rahus nüüd.

Samas on ka kirjutanud selle kohta üks tore Eesti tegelane, Tauno Rahnu, kelle ees sügav kummardus, kirjutab nii nagu vaja, tema oskab seda teemat paremini lahti seletada.

 

 

Loodan, et keegi mind ei hakka siin kutsuma Skinheadiks, või natsiks, kuna ma pole seda, vaid lihtsalt Natsionaalsotsialistliku maailmavaatega inimene.

 

 

 

 

Lugupidamisega,

 

 

Nordicblood

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina isiklikult paneks kirja ka selle, kust Hitleri rahad tulid ;) Oleks teistelgi huvitav kuulda sellistest asjadest (tavalisest ajaloo õpikust sa seda ei leia).


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina isiklikult paneks kirja ka selle, kust Hitleri rahad tulid ;) Oleks teistelgi huvitav kuulda sellistest asjadest (tavalisest ajaloo õpikust sa seda ei leia).

 

 

Selle kohta on ka erinevaid teooriaid, kuid paljud kes vaatavad filme, nagu paar päeva tagasi jooksis ( Hitler - The Rise of Evil ) mis on suhteliselt hea film, samas ka päris lamp ja palju juurde pandud utoopiat. :)

Filmis sai ta alguse kapitali Ernst Hanfstaengli käest, kellele kuulus kirjastus.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imo punase katku levikut piiras siiski külm sõda

 

 

Imo või mitte imo, kuid siiski punase katku levikut piiras Kolmas Reich.

Ilma selleta oleks see hullemini levinud kui epideemia.

Külm sõda pani ehk viimase löögi.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei m'rganud kyll et midagi oleks juurde pandud , suht t2pipealt oli see tehtud

 

 

Mis asi täpsemalt ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuidas sai natsisaksamaa piirata punase katku levikut, kuigi nad kaotasid sõja? Minumeelest lehvis Berliinis sirp ja vasar üsna kenasti kuni aastani 90. Kommunismi levikut lääneeuroopasse piiras siiski ida-lääne vastasseis, mis sõja puhkemise korral oleks võinud viia tuumasõjani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas sai natsisaksamaa piirata punase katku levikut, kuigi nad kaotasid sõja? Minumeelest lehvis Berliinis sirp ja vasar üsna kenasti kuni aastani 90. Kommunismi levikut lääneeuroopasse piiras siiski ida-lääne vastasseis, mis sõja puhkemise korral oleks võinud viia tuumasõjani.

 

 

Siiski piiras, sellel ajal piiras, kuni Hitler võimul oli.

Ükski asi pole igavene, ning kui inimest pole, siis on juba teine aeg, vähemalt teine vaatlus.

See kes või kuidas sõja kaotas, igaüks arvaku ise, minu jaoks võitis sõja siiski Hitler.

 

NB: Sõja võitmine on ka kaheks võtmine, kuidas võtta, kes võitis, kes kaotas ?

Sõja kaotas ta ametlikult tõesti, kuid väga paljude inimeste jaoks ei kaotanud, tänu sellele, mis ta enne seda Saksa rahvale tegid, samas nagu enne mainisin, hoidis punase katku Euroopast eemale, vähemalt seni ta suutis kuni elas, muu pole oluline.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ayo ma ei taju sinu mõttekäiku. Hitler siiski ju kaotas sõja, kõik alad mida nad vallutasid punastelt võti punaste poolt tagasi ja rohkemgi veel ning lõpuks tegid sibulad Berliini peaaegu, et maatasa. Mis kasu on umbrohu piiramisest, kui see kasvab nkn tagasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ayo ma ei taju sinu mõttekäiku. Hitler siiski ju kaotas sõja, kõik alad mida nad vallutasid punastelt võti punaste poolt tagasi ja rohkemgi veel ning lõpuks tegid sibulad Berliini peaaegu, et maatasa. Mis kasu on umbrohu piiramisest, kui see kasvab nkn tagasi?

 

 

Sama hea väide oleks see, et milleks sa sööd, kui kõht läheb tühjaks ?

Sa sööd, et elada, mis siis et kõht tühjeneb, ning pead uuesti sööma, Hitler proovis samamoodi, ei õnnestunud, ning võeti alad tagasi, aga siiski proovis.

1) Samamoodi seni suutis hoida seda katku tagasi, kuni ise elas, ning muidugi sa ei suuda vastu panna kellegile, kui sinu vastu on hunnik riike, ise sõdid pmtslt üksi, koos Itaalastega.

2) Suutis maailma puhastada, viia oma vaated ellu, tagas Saksa rahvale töö, tegi elatustaseme paremaks, ning muid asju, millest oli sellel ajal rahvale palju kasuks.

Nagu seegi, ei ole otseselt juutide vastu, aga samamoodi ta lasi juute tappa, et riik püsiks puhas, ning muidugi see ei ole parim viis, kuid oleme ausad, isiklikult ajavad Eesti riigis samamoodi vihale need venelased, või muud kodanikud, kes ei räägi Eesti keeles, ei käi tööl, vinguvad ja mölisevad, samamoodi neid pole siia riiki vaja, tuleks ükskõik mis valemiga eemaldada, kuna nad on parasiidid.

NB: Venelased, või muud rahvusest inimesed, kui käivad tööl, räägivad meie keeles, austavad seadusi, siis miks mitte, elagu ja olgu kui tahavad, aga kui on teistmoodi, siis pole neid küll vaja. Vähemalt siiani püsib meie riik puhtana sellest saastast, pole nagu Rootsi, kus on 15 erinevat rahvust sees.

 

Ilusat päeva,

 

Nordicblood

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.