Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

AMD vs INTEL??

Soovitatud postitused

Kellele Intel, kellele AMD.

Mina eelistan Intelit, eeliseks on kõrge eluiga ning sellelt saab üldiselt head perfoormansit jahedama temperatuuri ja madalama elektrikuluga. Intel ennustab aastal 2015 Broadwelli/Skylake seeriat tootma hakata, mis töötab esmakordselt 14 nm peal. Räägitakse, et peale Skylake'i tuleb Cannonlake, mis peaks töötama 7 nm peal (esimest ametlikku tutvustust ennustatakse aastaks 2017, 2019 ennustatakse juba 5 nm). Intelil ei pruugi olla küll nii palju tuumi ja gigahertze kui AMD'l, kuid enamus rakendusi ei oska üle 4 tuuma veel kasutadagi. Öeldakse, et parem 4 võimast tuuma kui 8 nõrka.

 

AMD käest saab odava hinna eest üsna head perfi, kuid peale 200€ ei tasu eriti selle poole vaadata. Samas AMD APU (Accelerated Processing Unit, CPU + GPU ühes kiibis) on unikaalne ning Inteli HD Graphics seda ei ületa. AMD sobib inimestele, kes ei saa endale väga kõrgklassi arvutit lubada.

PS 4'l ja Xbox One'l on ka AMD prose.


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal I7 4700k ning ei vahetaks ühtegi AMD protsessorit sellle vastu.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meie peres mitmeid AMD protsessoreid olnud, ning ei ole nendega ühtegi probleemi olnud .. pigem emaplaat alla andnud või siis lihtsalt ajale jalgu jäänud nii, et väita, et AMD praak ja ei kesta on üsnagi tobe.

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Karjun Kah Sekka!!! mis asja Te ajate? Mina ostaksin Kindlasti AMD Saab Juurde Osta Odavalt Hea Jahuti AMD on parem mängimiseks pole probleeme olnud Kunagi Ostad endale siit mingi 200 euro eest i5 ja saad siit 60 euriga AMD Oma mis on praktiliselt sama lol Ostad Selle

AMD FX-Series FX-4350 Saad praktiliselt sama mis i7 lol saad 1a 100 euriga ja i7 300 midagi

 

 

http://www.1a.ee/arvutikomponendid/protsessorid/amd_fxseries_fx4350_sam3_fd4350frhkbox

 

Videos Näha et Battelfield 3 AMD prosa ja video kaart radeon 7770

 

On vaja kallist?

Muudetud liikme Kiiffx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r
see näitab tegelikult kui palju võimsam on inteli cpu.

Kõige rohkem pani mind imestama see Rendering koht, et Intel seal kah AMD'le "pähe tegi". Räägitakse ju, et AMD pidavat olema sellisel alal just parem Intelist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihtsale inimesele arusaadavalt:

 

AMD teeb paremaid videokaarte ja Intel teeb paremaid protsessoreid.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle teemaga saab jälle palju vaielda, see on nii suhteline, oleneb milleks sul vaja on ja hinna poolest ka AMD-d on odavamad kui Inteli prosed. Mängimiseks nagu pidavat paremad olema Inteli omad ja AMD on sellise töö jaoks mis võtab palju resursse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

midaasja: Kui sa videost aru said siis seal näitas kuidas 3-4 korda kallim inteli prose, odavale amd prosele 10% ära tegi.

GTX 780 kasutades oli jah juba tõesti näha seda et i5 on ikka kindlasti võimsam. Aga inimestele kes ei kavatse endale 400-500€ eest videokaarti protsessori kõrvale

osta siis ei ole mõttet sellist proset sinna kindlasti kõrvale toppida.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kogu teemat läbi e lugenud, aga põhimõtteliselt ma pole nõus, et intelil on nii väga palju töökindlamad need prosed, olen omand elujooksul 2 kasti ja 3s läpakas hetkel, kõigil olnud inteli proze peal, eelmised 4 kõigil proze lihtsalt läbi kõrbenud või mõni muu prosega seotud viga tulnud, täpselt ei mäleta, mi oli, aga prosega jamad olid.

Ei tee intelit maha ega kiida, aga seda ma ytlen, et AMD on odavam ja mõnel tuttaval on AMD prose ja asi töötab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Endal hetkel 5-aasta läheb vanematel AMD protsessori arvuti. Arvuti lülitatakse välja mõne korra kuus, ülekuumeniemisega pole mingeid probleeme nagu mõni väidab, et ''amd kvaliteet on kohutav ja see põleb läbi'' see on VÄGA ajuvaba jutt. Mängimiseks ei jää AMD ka nõrgaks, tuttav kasutab AMD FX-6300, battlefileld 4 jookseb 60+ fps põhjas graafikal. AMD on väga hea hinnaga ja sobib ideaalselt mängimiseks nagu näha. Ise kasutan praegu AMD FX-6300 + GTX 760 2GB + 8GB DDR3 1866MHz. Kõik jookseb laitmatult.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Amd vajab lihtsalt rohkem mangimist kokku panekutel aga intel see on nagu puupea pane sinna mida tahad ikka kagiseb minna... Aga ise olen amd arvutiga.

Amd athlon x3 450 multicore processor 3.20Ghz on jahe, tarbib täiskoormusega 45w nominaalne mingi 15 20 watti

 

Hdtanel ja tema intelid ja codegeni toitekad ajavad lihtsalt naerma mingi retard on. Raakides ka siis inteli prosedest, kuumad tarbivad rohkem voolu kvaliteet on just halvem ning ka sellega ei kesta nad kaua.

Muudetud liikme Ind1go'i poolt

dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 viimast lauakäru olnud AMD prosega... 2 läpakatelt intel prosega... ja nüüd lõpuks kergemat sorti mänguri arvuti...

Kummalise teema leidsin, ma ei teagi kumb stabiilsem on aga siiani kõige rohkem sinist ekraani on visanud rängalt clockitud athlon x2 stock jahutiga 3,8ghz xD

Lihtsalt igav oli. Intel... mingit erilist vahet pole peale hinna, kui just pisidetailidesse ei roni siis on intel natuke parem... algajatele muidugi.

HDtanel on tark poiss :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

HDTanel jah räägib väga kahtlast juttu. Tal puuduvad ka otsesed seisukohad ja nähtavasti ka kogemused. Ta ei seleta ära miks ta eelistab intelit AMD-le. Lihtsalt ajab oma juttu et AMD on kohutav. Kui inimesed tõstavad kisa selle peale, teda muidugi ei huvita see, tema arvamus on ju ''ainuõige ja täielik tõde''.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Amd vajab lihtsalt rohkem mangimist kokku panekutel aga intel see on nagu puupea pane sinna mida tahad ikka kagiseb minna... Aga ise olen amd arvutiga.

Amd athlon x3 450 multicore processor 3.20Ghz on jahe, tarbib täiskoormusega 45w nominaalne mingi 15 20 watti

 

Hdtanel ja tema intelid ja codegeni toitekad ajavad lihtsalt naerma mingi retard on. Raakides ka siis inteli prosedest, kuumad tarbivad rohkem voolu kvaliteet on just halvem ning ka sellega ei kesta nad kaua.

 

 

Vaata äkki saad oma kolmetuumalise 4 tuumaliseks unlockida. See amd prosedel hea variant.

 

Viimase jutu koha pealt on amd prosed ikkagi kuumemad. Vastupidavuse koha pealt on prose arvuti kõige kestvam komponent.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata äkki saad oma kolmetuumalise 4 tuumaliseks unlockida. See amd prosedel hea variant.

 

Viimase jutu koha pealt on amd prosed ikkagi kuumemad. Vastupidavuse koha pealt on prose arvuti kõige kestvam komponent.

Unlocked already matearvutis naitab ennast kui amd phenomen quad core cpu


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma siin olin vahepeal tõsiselt kahevahel. Aga tundub, et lähen siiski AMD peale. Emaplaat välja juba vaadatud ja nüüd tuleb vaid mõni highend FX peale lükata millel 8 tuuma.

 

Jaanuari alguses võtan selle ära: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/M5A99FX/ASUS-MB-AMD-990FX-SB950-SAM3-ATX-M5A99FX-PRO-R20-ASUS-21177


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma siin olin vahepeal tõsiselt kahevahel. Aga tundub, et lähen siiski AMD peale. Emaplaat välja juba vaadatud ja nüüd tuleb vaid mõni highend FX peale lükata millel 8 tuuma.

 

Jaanuari alguses võtan selle ära: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/M5A99FX/ASUS-MB-AMD-990FX-SB950-SAM3-ATX-M5A99FX-PRO-R20-ASUS-21177

 

Kui tegeled mängimisega, siis mina sinu asemel maksaks 30 euri juurde ja võtaksin i5 4670k, sest sellel on iga tuum tükk maad parem. Googelda "fx 8350 vs i5 4670k" ja näed erinevaid võrdlusi erinevate ülesannete puhul.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli prosedest plaanis võtta kas 9590 või 9370 FX.

 

Juba sellepärast tahan võtta 8 tuumalist, et uuemad mängud hakkavad nüüd kindlasti 8. tuuma paremini ära kasutama. Battlefield 4 teeb seda juba näiteks.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Peale pikka mõtlemist ja arutamist võtsin ikkagi Inteli. Täpselt samas hinna ja võimsus klassis olid mõlemad koos AMDga (ka emaplaat).

 

Tulemas selline kompott. Ramid tõstan vanalt üle.

tulemas.png

Prose: i5-4670K

Emaplaat: Gigabyte Z87P-D3

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.