Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

AMD vs INTEL??

Soovitatud postitused

 

Siin siis natuke juttu ja benchmarke, mis vahet on i5 4670K (200€)ja AMD Athlon X4 750K (60€) ,räägitakse neist koos mitme videokaardiga, ning i5 mis on 140€ kallim teeb talle suuremates osades mängudes ainult mingi 10% ära.i5 on parem koos GTX 780 videokaardiga mingi 30%, kuid kui ehitate kuskil 600€ arvutit siis te ju sinna ometi GTX 780 ei pane? ning selleks et saada 10% fps rohkem mängus oleks mõtet võtta tõesti i5 ja maksta juurde 140€? Selle raha võiks panna videokaardile juurde ning 140€ videokaardile lisa, parandab mängimist märgatavalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga lambine võrdlus. Inteli protsessorid on ühest vaateaspektist paremad, AMD omad teisest.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AMD prose ostmine on kõige lollim tegu mida üldse teha saab, ka tehinkakauge inimene teab, et AMD prosed ei ole loodud kestma ning on suht sitalt tehtud.

Esimeseks ja kõige suuremaks probleemiks on vast temperatuurid.

Teiseks nende kestvus aastates on väga väike võrreldes inteliga.

 

Ühesõnaga AMD prose ostmine on raharaiskamine pigem pane raha juurde ja osta korralik inteli i seeria protsessor.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r

Nagu mina olen kuulnud/aru saanud, siis AMD paneb rohkem rõhku videotöötlusele ning Intel rohkem mängudele? Kas need vastavad tõele, ei oska öelda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

AMD for desktops, Intel for laptops, see 140 euri juurde maksta ple küll väärt seda. Õpin ise IT ja AMD meeldib rohkem, Intel vääääääga over priced ka. Ning AMD saab klokkida väga lihtsalt, Intelit vahel ei saagi.

Muudetud liikme Foofy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AMD prose ostmine on kõige lollim tegu mida üldse teha saab, ka tehinkakauge inimene teab, et AMD prosed ei ole loodud kestma ning on suht sitalt tehtud.

Esimeseks ja kõige suuremaks probleemiks on vast temperatuurid.

Teiseks nende kestvus aastates on väga väike võrreldes inteliga.

 

Ühesõnaga AMD prose ostmine on raharaiskamine pigem pane raha juurde ja osta korralik inteli i seeria protsessor.

 

Pole loodud kestma? You are kidding me right?

 

Mul juba 3s aasta läheb 2. tuumalisel Phenomil 4. tuumalisena ja elab. Tempid täiesti normid ja probleeme pole olnud.

Jah wattage on tal kõrge, aga see ei tähenda, et sitasti kestaks. Tempidega ka pole probleeme. See kui sa kunagi aastal minemetsa mingit AMD Sempronit vms kasutasid ja see õhku lendas siis praegusi ei anna nendega isegi võrrelda mitte.

 

 

Samuti arvestades next gen konsoolide AMD riistvara (Nii PS4l, XBOX Onel ja Wii Ul), siis võib oodata mängude paremat optimiseerimist AMD asjadele.

 

Hinna ja kvaliteedi suhe mängib minu suhtes rolli ja juba siis võtaksin AMD. Samas pead siis arvestama ka sellega, et AMD tarbib rohkem voolu.

 

Ja nagu StanceW ütles siis mõttetu võrdlus.

 

 

Seega let's make it simple.

 

Raha palju - Intel.

Raha vähe, aga tahaksid head asja - AMD.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole loodud kestma? You are kidding me right?

 

Mul juba 3s aasta läheb 2. tuumalisel Phenomil 4. tuumalisena ja elab. Tempid täiesti normid ja probleeme pole olnud.

Jah wattage on tal kõrge, aga see ei tähenda, et sitasti kestaks. Tempidega ka pole probleeme. See kui sa kunagi aastal minemetsa mingit AMD Sempronit vms kasutasid ja see õhku lendas siis praegusi ei anna nendega isegi võrrelda mitte.

 

 

Samuti arvestades next gen konsoolide AMD riistvara (Nii PS4l, XBOX Onel ja Wii Ul), siis võib oodata mängude paremat optimiseerimist AMD asjadele.

 

Hinna ja kvaliteedi suhe mängib minu suhtes rolli ja juba siis võtaksin AMD. Samas pead siis arvestama ka sellega, et AMD tarbib rohkem voolu.

 

Ja nagu StanceW ütles siis mõttetu võrdlus.

 

 

Seega let's make it simple.

 

Raha palju - Intel.

Raha vähe, aga tahaksid head asja - AMD.

Ma ei imestakski amd kasutajalt teist vastust.

Aga ju oled sina just see üks õnnelikest kes pole saanud seda praaki mida amd oma prosede puhul toodab.

 

Mina isiklikult eelistan kvaliteeti kvantiteedile, ning olen valmis kvaliteedi eest rohkem maksma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei imestakski amd kasutajalt teist vastust.

Aga ju oled sina just see üks õnnelikest kes pole saanud seda praaki mida amd oma prosede puhul toodab.

 

Mina isiklikult eelistan kvaliteeti kvantiteedile, ning olen valmis kvaliteedi eest rohkem maksma.

 

Täpselt sama siin, ise otsustasin poolteist aastat tagasi Inteli kasuks, alguses küll kaldus amd poole, aga siiamaani pole mitte mingit jama olnud ja kõik mängud max peal jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei imestakski amd kasutajalt teist vastust.

Aga ju oled sina just see üks õnnelikest kes pole saanud seda praaki mida amd oma prosede puhul toodab.

 

Mina isiklikult eelistan kvaliteeti kvantiteedile, ning olen valmis kvaliteedi eest rohkem maksma.

 

Tekib küsimus, et kus kohast sa seda praagi juttu kuulnud oled? :D

 

Ma ei tea kedagi kellele AMDga probleeme oleks olnud. See on umbes sama nagu kellegi sõbra tuttava sõbra sugulane rääkis, et see on sitt ja ei tasuks osta. Eriti naljakas oleks kui sa kuulaksid selle HDTaneli juttu. Pff. :D

 

Hinna ja kvaliteedi suhe on AMDl parem btw ja see on fakt.

Samuti küsin, et miks konsoolide Devid, ehk siis Sony, Microsoft ja Nintendo otsustasid AMD kasuks. Konsoolid peaksid teadupäraselt ilusti kestma hea 5-6 aastat ilma jamadeta. Seega ma ei näe su jutus tõetera selle suhtes. Jah nagu ma ennegi mainisin siis on AMD tempid tsipa kõrgemad ja samuti on wattage tublisti kõrgem, samuti Intel arvutab PId kiiremini ja suudab paremini renderdada, aga minu jaoks vähemalt pole need probleemid.

 

Mõttetu vaielda, sul mingised punktid millest sa kinni hoiad. Mulle tundub, et need ongi needsamused AMD käkid mis ta kuskil 2000-2005 tootis.

 

Jah just saying, mõtlesin enda raalile ka Inteli panna kuna rahaliselt ma saaksin seda endale lubada. Minul vahet pole kas Intel või AMD, aga kuna hetkel pole nagu vajadust uuendada siis jätan selle Phenomi mis mul on. GTX 770 teeb ülejäänud töö kenasti ära ja ühegi mänguga jänni ei jäta.

 

Aga jah mõttetu vaielda, igal ühel omad seisukohad.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt
Lisasin natu

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ma ei vaata/ega kuula mingit Hdtanelit.

Teiseks konsooli tootjad kasutavad amd osi sellepärast et need on odavamad. Ja see, et nad neid kasutavad ei tähenda et need kvaliteetsed on.

Töötan IT alal ning võin tuua paljusid näiteid kus AMD on nö "pildi tasku visanud".

Kui sa mind ei usu siis palun google on sinu päralt ning saad tuhandeid ja tuhandeid näiteid kus amd on üks totaalne käkk protsessorite poolest.

 

Ning kordan veelkord see, et sinul on õnnestunud saada mitte praak toode selle üle võid ainult rõõmu tunda.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ma ei vaata/ega kuula mingit Hdtanelit.

Teiseks konsooli tootjad kasutavad amd osi sellepärast et need on odavamad. Ja see, et nad neid kasutavad ei tähenda et need kvaliteetsed on.

Töötan IT alal ning võin tuua paljusid näiteid kus AMD on nö "pildi tasku visanud".

Kui sa mind ei usu siis palun google on sinu päralt ning saad tuhandeid ja tuhandeid näiteid kus amd on üks totaalne käkk protsessorite poolest.

 

Ning kordan veelkord see, et sinul on õnnestunud saada mitte praak toode selle üle võid ainult rõõmu tunda.

 

Jah mida iganes, mäletan kui sa siin hiilgasid oma tabava IT "haridusega" toiteplokkide teema pealt.

 

Ma ei viitsi sinuga vaielda kuna sa ei too kunagi ühtegi fakti miks ta sitt on. Edu sulle.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore et sa oma arvamusest nii palju hoolid, aga äkki oleks targem googledada ja otsida endale reaalseid fakte. Mitte elada kuskil mulli sees, et a la mul on amd kõik töötab ilusti.

Ja minu mahategemine ei anna sulle väga midagi, lihtsalt mainin. See lihtsalt näitab et sul pole midagi tarka selle teema kohapealt öelda :).

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tore et sa oma arvamusest nii palju hoolid, aga äkki oleks targem googledada ja otsida endale reaalseid fakte. Mitte elada kuskil mulli sees, et a la mul on amd kõik töötab ilusti.

Ja minu mahategemine ei anna sulle väga midagi, lihtsalt mainin. See lihtsalt näitab et sul pole midagi tarka selle teema kohapealt öelda :).

Palju sul kogemusi AMDga on? Emme kinkis sünnaks intel i3 ja nüüd see maailma parim? AMD on vägagi decnet mängimiseks ja poole odavam, kui Intel, puutun mõlema prosega igapäevaselt kokku, kooli arvutuses on i5 ja endam AMD, ei ütleks, et neil mingi vahe on. Vb sul vana sempron pani pauku vanaema juures aga see ei tähenda et need vastupidavad pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore, et sa nendega oma kodus ja koolis kokku puutud mina puutun tööl.

Ning sa ei taha teada kui palju on selliseid kliente kes kurdavad oma ostu üle. (Need kes AMD prosed ostnud on)

See hulk on lihtsalt meeletu.

 

Aga no okei ma ei viitsi enam vaielda, kui teile teie arvamus meeldib siis las nii olgu.

Mind ei huvita see kohe üldse, ma lihtsalt üritasin teile pisut infot tuua.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes kvaliteedist natukenegi hoolib ning omab arvuti ostuks sutsu rohkem tuhhi võiks oma silmad pigem Inteli poole suunata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

bench4-580-100.jpg

Crysis3-CPU.png

 

Ma usun, et need pildid seletavad ära selle suure hinnavahe AMD ja Inteli protsessoritel.

 

AMD'l on framed väiksemad, ta tarbib rohkem oma töö jaoks ning ta on odavam, kellele ei ole mingi killer fps tähtis vaid peamine, et saab oma soovitud mängud mängitud siis see on üsna õige valik.

 

 

Intelil on aga framed kõrgemad ning ta on kordades kallim, samas ta kasutab oma töö jaoks vähem, kes tahab killer fpsi, et kõik oleks tip-top mingi max fps jne jne. siis tema jaoks on intel õige valik.

 

AMD'l on veel oma plusse/miinuseid ja Intelil oma plusse/miinuseid.

Väita, et AMD toodab ainult praake on puhas jama, see on tulnud mingite mainstream vendade suust välja ja nüüd siin teemas seda siis demonstreeritakse.

Vahe on ainult hinnas ja võimsuses ning nendes teatud plussides ja miinustes.

 

@Flame

Inimese kohta, kes töötab it alal oled sa ikka väga rumal it kohapealt huh?

Ma ei olegi näinud, et keegi nii lolle argumente esitab it teemadel, ise it alal tööd tehes.

Shame on u.

 

Kes lugeda viitsib

http://www.techradar.com/news/computing-components/processors/intel-vs-amd-which-processor-is-best-936589

http://www.tomshardware.com/reviews/crysis-3-performance-benchmark-gaming,3451-8.html

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei imestakski amd kasutajalt teist vastust.

Aga ju oled sina just see üks õnnelikest kes pole saanud seda praaki mida amd oma prosede puhul toodab.

 

Mina isiklikult eelistan kvaliteeti kvantiteedile, ning olen valmis kvaliteedi eest rohkem maksma.

ise mingi inteli fanboy ju

Intelit kui ostad, siis ainult K-ga versioone, aga need veel kallimad kui tavalised intelid


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Intel kindlasti, natuke kallim toode tasub ära, kui kvaliteet ja võimsus on parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline PEPZ

See teema on reaalselt fanboyde lahinguväli. Igalühel omad kogemused ja enda tõekspidamised.

Minul on näiteks olnud halvad kogemused AMDga ja üldiselt väldin nende tooteid aga see ei tähenda, et nende tooted oleks halvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AMD vs INTEL? Nalja teete? Mõlemad on head. Üks ühes asjas, teine teises. Sama on ka COD ja BF fanboydega. COD ja BF ei anna ka võrrelda, COD on üks ja BF teine. Lihtsalt visake see teema lukku ja kõik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal hetkel AMD FX-8320 (Pmst nagu 8350, kuid 8350 on tehases OC) ning ei kurda millegi üle. Ainuke asi, mis on sitt - Stock jahutid on nagu lennukid. Stocki asemel panin Cooler Masteri Hyper 212 Evo ning elu on nagu lill. Intel on suht e-peenise teema... Kellel i3 - "noob"; kellel i5 - "kärab kah"; i7 - "oibljää rikkur"

 

Kuna Inteli I seeria on peaaegu kõigile teada, arvatakse, et see on best, kuid reaalsus on see, et Inteli I seeriatel pole mängides märgatavat vahet! Märgatav vahe tekib videotöötluses ning programmide kasutamises, sest i7'el on mingi HA (?) ors, mis aitab programmides võimsust paremini suunata jne ning teeb selle märksa kiiremaks. Mängudes enamasti selle HA (?) tuge veel ei ole ning seega on täiesti mõtetu mängimiseks protsessori peale 300 euri kulutada. Pool sellest rahast saaks videokaardi alla panna ning elu oleks lill. See Inteli sõda jääb niikuinii alatiseks kestma ja pointless teema...

 

Varem oli mul AMD X2 270 - sellega polnud ka mingit probleemi ning stock jahuti oli isegi vaiksem, kui FX-8320 oma. Niiet palun pic or didn't happen, et AMD'ga probleeme :) Inteli fännidel on probleem kupli all prob..


Markza.jpg

Markz aka Elgam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on aastast 2005 AMD ja pole siiani veel probleeme olnud, vahest seetõttu, et eriti ei mängi, kuigi koormust saab masin tublisti on nii filme konverditud, kui pilditöötlust tehtud. Samas tean tuttavat, kes oma nelja aastase inlteliga kaks korda remondis olnud. Ma pigem pakuks, et mitte asi pole protsessoris vaid emaplaatides miks remont ette tuleb. Protsessor kukub ära juba paari esimese päevaga kui tehase praak emaplaadi vead tulevad hiljem välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.