Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

w00t leto svet võitis

Soovitatud postitused

VIP

Suhteliselt mõtetu , aga no mul juba vaikselt ükskõik sellest EUROVISIOONIST!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nimelt oligi minuarvamus:

1) Kreisiraadio - Leto svet

2) Iiris Vesik - Ice-cold Story

3) Birgit Õigemeel - 365 Days

 

Ja läkski täppi. Alguses olin vägagi Leto sveti poolt kuid lõpuks kiskus asi imelikuks. Oleks lootnud et Ice cold story võidab. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma ei saa aru, mis seosetu otsatu vaidlemine seal eelmiste lehtede peal käib ?

 

Ma arvan, et kõik nõustuvad sellega, et see Kreisiraadio - Leto Svet on lihtsalt üks naljakas laul, millega mindi eurovisioonile õnne katsuma! Kindlasti ei olnud neil meestel plaan minna kahtlusteta võiduni välja! Neile lihtsalt meeldis, mis nad teevad ning see viibki võidule!

 

Ja inimesed, kes on aurovisioonil, tahavad rohkem show'd kui mingit tõsist laulu, keda laulab lummava lauluhäälega esitaja!

 

Küsige endalt : ''Kumba mina meelsamini vaataksin, kui istuksin publiku seas ?''

 

Ega see ei tee meile häbi, kui koomikud lähevad eurovisioonile! Keegi ei hakka meie riiki mustama nüüd!

 

Ja selle sõnumite saatmise koha pealt ütlen ka, et arvatavasti olid ikka enamus noored [10-23], kes hääletasid Leto Svet'i poolt! Miks ei peaks hääletama välismaa noored sellise toreda show poolt ? :) Läbi aegade on saanud teie meelest ''naeruväärsed'' laulud väga häid kohti. Kui mitte esiotsas, siis kindlasti on nad võitnud endale fänne! Teiste hulgas S.A.G.A.P.O, Moldova - vanaema mängib trummi, We are the winners ning nüüd see! :) Fänne jagub kindlasti saalitäite kaupa! :)

 

Nii, et vaatame, mis saab. :)

 

Eesti ftw!!! (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neitsi struck my rock :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te vaidlete? Meil on näiteks Venemaaga sitad suhted - seega pole meil lootustki heale kohale pääseda.

Okei, mingid Soomlased ja Lätlased vast jah hääletavad meie poolt, aga üldiselt pole meil häid suhteid naaberriikidega.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ice cold story hakkas pärast meeldima , sest laulja hääl kuidagi äge :D

Aga Leto Svet on ikkagi parim :D


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida te vaidlete? Meil on näiteks Venemaaga sitad suhted - seega pole meil lootustki heale kohale pääseda.

Okei, mingid Soomlased ja Lätlased vast jah hääletavad meie poolt, aga üldiselt pole meil häid suhteid naaberriikidega.

 

kui venemaaga sitad suhted, tähendab see seda et meil on viimane koht kindlustatud? not rly

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui venemaaga sitad suhted, tähendab see seda et meil on viimane koht kindlustatud? not rly

 

Suhted suheteks, aga nad lehvitavad Saksa lippu seal tagaplaanil, mida Venelased sellest arvavad ?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega Venemaa ainuke riik ei ole Euroopas??


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nimelt oligi minuarvamus:

1) Kreisiraadio - Leto svet

2) Iiris Vesik - Ice-cold Story

3) Birgit Õigemeel - 365 Days

Kuulasin siis kõik need lood läbi.

Ice cold story oleks isegi norm olnud eurovisioonil. Aga esitaja näeb välja kuidagi 16 aastat vana välja? ja hääl on ka vastavalt vastikult peenike. (mina ei tea eesti kultuuri tegelastest mitte ****igi, et ma võin suht objektiivselt rääkida, mida välismaalased arvaks)

Seal kus umbes 2:10 juures tagalauljad hakkavad refrääni ilma temata laulma, on laul palju meeldivam :D:D:D

Birgit võib oma klassikaga üldse persse minna, mingit showd, mingit elu polnud sellel laulul, istu ja nuta, viimast korda selline lugu võitis kui mina polnud veel sündinud.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Burks - Ei liigu, seisab paigal, mõttetu laul.

Ice - Haige, debiilse häälega 15 aastane.

Leto Svet - Niipaljudel kellel huumorisoont on siis saavad aru, et ainuke normaalne ja erinev teistest. + Liigutakse ringi, hääled on paigas ja kenad tibid tantsivad ka taustaks, mida elult veel tahta?

Teistest lauludest ma parem ei räägi, oksele ajavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
eurovisioon ongi koht kus tehakse kino... aga nyyd on se liiga poliitiliseks yle läind.. kõva laul ju

 

Täpselt, seda inisemist on igal aastal Eurovisioonil küllaga, kõik laulud on ühesugused, kui tuleb sisse midagi erilist on teine asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jeei, tore, et Happy on muga samal arvamusel :D See on kah hale, et võimalikud talendid lähevad raisku ja mingid vanad peerud lähevad omaarust lammutama.

need võimalikud talendid on parajad krääksud , vanad peerud omavad ! :D


msn: [email:2ybzzqr2]radical10011@hotmail.com[/email:2ybzzqr2]

ei usalda enam ühtegi 0 tehinguga tüüpi !!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pooldan Leto Sveti.

Eelmine aasta Läks kerli padad Partners in crime, laul oli normaalne, aga sellega ei saavutanud me sittagi. Võitsid hoopis mingid klounid selle. Seekord, saadame ka Klounid sinna, sest see torkab silma ;)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

t2iega hea laul oli see Leto Svet . midagi muud polnud sinna saatagi ja ma h22letasin 1x !!!!!!!!!!!


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.