Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Haapsalu surmaavarii: BMW juht oli purjus

Soovitatud postitused

Haapsalu lähistel ennast ja kolm sõpra surnuks sõitnud Madis Kruusma oli avarii hetkel joobes.

 

Lääne ringkonnaprokuratuurist pressinõunik Annely Erm ütles Õhtulehele, et ekspertiis kinnitas, et noormehel oli 2,2 promilline joove. Madise isa Kalle sõnas esmaspäeval Õhtulehele, et poeg võis tema teada olla veidi joonud. "Olime vestelnud alkoholist. Olen ise väga karm sel teemal, olen kogu aeg rääkinud, et ei tohi sõita purjuspäi, sa oled nii potentsiaalne mõrtsukas. Kui sõidad, sõida kaine peaga," rääkis isa.

 

pavwm4ts.uj5.jpg

 

Õnnetus juhtus laupäeva varahommikul 7 paiku. Madise juhitud BMW sõitis Ääsmäe–Haapsalu–Rohuküla maantee 65. kilomeetril teemaja Iveria juurest kõrvalteelt peateele, kaldus vastassuunavööndisse ja põrkas kokku Scania veokiga.

 

Madis ja autos olnud kolm noormeest said surma, 15aastane üliraskes seisundis neiu viidi Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Facebookis oli selline postitus:

kusjuures asja juures kõige hullemaks võib pidada seda, et roolis olnud kuti isa töötab haapsalu päästekommandos ja ta lõikas isiklikult oma poja autost välja... ta ise ei teadnud algul, et see ta poeg oli, alles väljalõigates sai teada... ülimalt kurb

 

ja tütarlaps on elus, õudselt luumurde pidi olema ja kunstkooma viidud


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ütleme nii, et paras neile kõigile. Juhile sellepärast juba, et rooli istus, see polnud tal esimene kord ning teistele sellepärast, et kes kurat istub maani täis inimese autosse. Lollid tulebki siit maailmast eemaldada. Loodus teeb oma töö.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2,2 promilliga rooli istuda...

Ma mõtlen, et mismoodi see välja nägi.

 

"Eiei, ma võin sõita küll, aidake mind aind rooli" või midagi taolist.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2,2 promilli pole küll midagi sellist, et sa püsti ei seisa, ise võin öelda et olen ainult korra elus täis peaga rooli taha istunud ja ainult selleks, et auto teise eest ära ajada, kuigi kahjuks peab tõdema et noorena olen nii loll küll olnud, et läinud purjus inimese juhitud autosse istuma..Aga minul läks õnneks ja praegu olen alati keelanud sõpradel minna kuskile baari või edasi täis peaga, paaril korral võtmetki käest ära võetud ja ära peidetud. Tehke teie samagi kui võimalus on, kunagi ei tea millal midagi juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
2,2 promilli pole küll midagi sellist, et sa püsti ei seisa, ise võin öelda et olen ainult korra elus täis peaga rooli taha istunud ja ainult selleks, et auto teise eest ära ajada, kuigi kahjuks peab tõdema et noorena olen nii loll küll olnud, et läinud purjus inimese juhitud autosse istuma..Aga minul läks õnneks ja praegu olen alati keelanud sõpradel minna kuskile baari või edasi täis peaga, paaril korral võtmetki käest ära võetud ja ära peidetud. Tehke teie samagi kui võimalus on, kunagi ei tea millal midagi juhtub.

 

kuidas sa saad üldse midagi sellist öelda, see on nii suhteline

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kurb, aga oma viga kui mõistust peas pole ja täis peaga sõitma läheb...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ütleme nii, et paras neile kõigile. Juhile sellepärast juba, et rooli istus, see polnud tal esimene kord ning teistele sellepärast, et kes kurat istub maani täis inimese autosse. Lollid tulebki siit maailmast eemaldada. Loodus teeb oma töö.

 

Kes sina selline fegget oled, et tuled teisi parastama? Inimene, kes on joonud ei taju mitte midagi ning see, et ta rooli istus on täielikult põhjendatud. Ja sa pead olema ikka mõnus sitapea, et tuled teistele "paras" ütlema.

Kaastunne vanematele ning loodan, et paraleel klassi tüdruk saab terveks!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis seal põhjendatud on?

 

Kõik on inimese mõtlemises kinni. Pole kunagi täispeaga rooli istunud, see tundub isegi padu segi olekus lihtsalt vale.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes sina selline fegget oled, et tuled teisi parastama? Inimene, kes on joonud ei taju mitte midagi ning see, et ta rooli istus on täielikult põhjendatud. Ja sa pead olema ikka mõnus sitapea, et tuled teistele "paras" ütlema.

Kaastunne vanematele ning loodan, et paraleel klassi tüdruk saab terveks!

 

Kurb sündmus aga Vortexi jutus iva. Kutt sõitis 3 inimest surnuks ja süü lasub ikka juhil. Pigem tuleks kaastunnet üles näidata nende peredele, kelle liikmed seal autos kaasreisijatena olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kurb sündmus aga Vortexi jutus iva. Kutt sõitis 3 inimest surnuks ja süü lasub ikka juhil. Pigem tuleks kaastunnet üles näidata nende peredele, kelle liikmed seal autos kaasreisijatena olid.

 

Alati ajame kõik juhi peale. Ofcourse.. kõik nad olid joonud ning ka nemad on süüdi, et istusid sinna autosse ning põhjendatud all mõtlesin seda, et alkoholi mõju all ta ei saanud aru mida tegi.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tüdrukust kahju aga ta oleks võinud ka targem olla ja mitte istuda, kui juht juba nii täis oli, et ei saanud aru siis oleks pidanud tüdruk ka aru saama sellest ust lahti tehes, et juht on napsune.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes sina selline fegget oled, et tuled teisi parastama? Inimene, kes on joonud ei taju mitte midagi ning see, et ta rooli istus on täielikult põhjendatud. Ja sa pead olema ikka mõnus sitapea, et tuled teistele "paras" ütlema.

Kaastunne vanematele ning loodan, et paraleel klassi tüdruk saab terveks!

Mida kuradit sa ajad? Tahad öelda, et igakord kui sa jood, siis sa oled valmis rooli ronima? Tra, kui ma isegi maani täis olen, siis seda ma ikka tajun, et täis peaga ei sõideta. See on nii pea sees, et sellisel olekus ei tule isegi mingit sõitmise mõtet pähe. Kui sa oled selline debiilik, kes täispeaga sõitma läheb, eriti veel mingi 2,2 promillise joobega, siis sa vääridki surma. Selline rämps tuleks elimineerida ühiskonnast. Ja selline jama polnud tal mitte esimene kord.

 

Ma ei tea milline peaks olema inimese IQ, et ta täispeaga aru ei saa, et sellises olekus ei sõideta. Ma saan aru kui sa jääknähtudega vahele jääd, siis okei, et järgmine kord oled targem ja kontrollid üle hommikul, aga kuradima 2,2 promilli joove ja sõidad ringi. Sa oled samal tasemel mõrvariga ning sellised tuleks maha lüüa.

 

Oleks see debiilik veel kuskile perele ette sõitnud, siis oleks võinud neid laipu veel rohkem olla. Selline jobu peaks end üksi surnuks sõitma kui aru ei saa, et ei sõideta täispeaga. Mitte, et saab oma kuradima 30 päeva aresti ja siis järgmine kord laseb rahulikult samamoodi edasi.

 

Pluss eriti debiilseks muudab ta veel see, et kui paps pidevalt kodus räägib, et seda ei tohi teha ja laps ikka laseb rahulikult 100x. Kui sinu jaoks on see normaalne või vajab mingit erilist kaastunnet, siis ma pakun, et sa ise oled ka vend, kes täispeaga ringi sõidab või siis on sul seltskonnas sellised inimesed, kes nii teevad.

 

Sellist asja ei saa tolereerida. Eesti liikluskultuur on niigi perses. Kõik täispeaga juhid peaks end surnuks sõitma. See pole normaalne, et iga hommik saadakse juba mingi 30tk per day kätte pidevalt. Jääknähtudega load ära ja täispeaga load + auto + korduseksamid ja X aja jooksul eksamile ei pääse.

 

Eriti on see vanadel inimestel sees, et täispeaga sõitmine on okei. Sama tööjuures vanematel nässidel, räägivad kuidas jälle käisid kuskil, mõned viinad ära lahendasid ning siis koju sõitsid.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No olgu või 4 promilli. Fakt on see et ta pani segilenksu. Normaalne inimene ei istu purjus peaga rooli. See on loll jutt, et ei suuda mõelda ja alkohol muudab inimest jne. Kui inimene on endale pähe võtnud, et ta ei sõida purjus peaga, siis ta ei tee seda ka siis kui on segi ennast tõmmanud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle avarii puhul oli vastikult paljude asjade suhtes eksitud. Juht oli joobes; juht alustas joomingut teades, et ta peab sõitma?; Ükski sõber teda ei takistanud; autotäis rahvast läks purjus juhiga kaasa; turvavöid ei kinnitatud; sõideti maanteel; sõideti hulljulgelt ja üritati külgees maanteele minna või mis iganes ta eesmärk väljakeerates oli ja sealjuures tehes seda suure veoki lähenedes.

 

Olgu, et eksitakse ühe või äärmisel juhul mõne asja vastu, aga nii metsikult õnnetust kaela kutsuda...

Kindlasti ei tohiks siinkohal paratseda, sest kõiki me kõik siiski oleme ühiskonna peeglid ja öelda, et keegi väärib surma on äärmiselt kohatu.

 

Samuti kui keegi arvab, et oioi tema suudab mitme prommiliga ka roolis paremini sõita kui mõni kainena, siis palju õnne, ma arvan et see rallitaja oli ka oma võimetes liiga kindel.

 

Ja mis puutub sellesse, et kas alkohol muudab inimest. Kindlasti muudab ja kindlasti mängis see suurt rolli. Kainestpeast võid kergesti lubada, et rooli ei istu, aga siinkohas tuleks mõelda sellele kuidas sa purjuspäi käitud. Võibolla lubad endale ühe õlle kainestpeast kuna ei istu niipeal rooli, aga kui sa oled juba õlle alla lasknud, siis oled selle õlle võrra ebaadekvaatsem ja lubad endale ühe uusi õllesi kuni lõpuks lased asjadel käest minna. See on ka osade karsklaste põhjus, miks nad karsklased on. Nad teavad milliseks nad muutuvad kui nad alkoholi tarbima hakkavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kas ma olen ainuke, kellel juhist kahju ei ole? Selles suhtes, et ole nii tore poiss kui tahed, lisaks endale veel 3 noort hauda viia ja üks neiu (kui tuleb välja oma vigastustest) elu lõpuni sandistada... no ma ei tea, ei ole kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma ei tea. Surm siiski ülim karistus minu jaoks... Valetaksin kui ütleksin, et ei ole kahju. Rumal tegu siiksi umbjoobes rooli istuda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.