Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Haapsalu surmaavarii: BMW juht oli purjus

Soovitatud postitused

VIP

Ülim karistus oleks see kui juht ellu oleks jäänud aga sandina. Ela terve ülejäänud elu sandina ja selle teadmisega, mis juhtus.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle asemel sai selle karistuse 15 aastane tüdruk... On kahju kuid see oli saatuse vms värk, kui ta oleks äärepealt rekkasse sisse pannud umbes nädal tagasi ennem õnnetust, kuid siis oli kaine ja põikles ära (kits jooksis tee peale, vastu tuli rekka.) Tol õhtul oli sinna autosse väga palju inimesi veel olnud kes tahtsid linna saada kuid läksid need inimesed..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas ma olen ainuke, kellel juhist kahju ei ole? Selles suhtes, et ole nii tore poiss kui tahed, lisaks endale veel 3 noort hauda viia ja üks neiu (kui tuleb välja oma vigastustest) elu lõpuni sandistada... no ma ei tea, ei ole kahju.

 

Liiklusseaduse järgi on tõesti juht igati vastutav oma auto üle. Ja eks tal olegi selline lapsevanemalik kohus vastutada kaasreisijate üle, aga ma ei leia, et kaasreisijad eriti vähe süüdi oleks olnud. Kõik nad lasid sellel noormehel rooli istuda ja kõik nad temaga kaasa läksid ning nagu ma eelnevalt mainisin, turvavööd ei kinnitanud. Jah ma palun ka alati kõigil enda autos viibijatel turvavöö kinni panna, aga see on ikkagi nende heaolu nimel, mitte enda.

 

Umbjoobes sõpra sa ka peole ükski jätta, eriti kui ta ennast mälli joonud ja nii peaks vaatama, et su sõbrad, kes oma seisukorra tõttu ei suuda adekvaatselt mõelda, oleksid turvaliselt.

 

Ma leian, et seda võib pidada ühiskonna süüks. Miks ei vaata noored purjuspäi juhtimist kriitilisema pilguga. Praegusel seisul nad kõik olid nõus selle sõiduga ja ma usun, et muutsid üldjoontes selles autos viibimise ka lõbusamaks ja ägedamaks, mis pani autojuhi hooletult sõitma.

 

Noorte mittekriitiline suhtumine joobes juhtimisse on see, mis selliseid õnnetusi põhjustab. See, et seltskonnas pole kellelgi mune, et öelda, et t*ra sa istu rooli vana p*de.

Kui seltskonnas on sellised inimesed ägedad, kes eluga riskivad, siis sellised asjad juhtuvadki. Ehk mina isiklikult ei leia, et see juht rohkem süüdi oleks kui keegi teine. Ühiskond on see, mis ajendab käituma, mitte mingi maagiline isemõtlemise võime (see iseloom kujuneb siiski ümbruskonna järgi. Võid mõelda, et omg ma olen nii äge, aga tegelikult on ühiskond sind lihtsalt ägedaks kujundanud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida kuradit sa ajad? Tahad öelda, et igakord kui sa jood, siis sa oled valmis rooli ronima? Tra, kui ma isegi maani täis olen, siis seda ma ikka tajun, et täis peaga ei sõideta. See on nii pea sees, et sellisel olekus ei tule isegi mingit sõitmise mõtet pähe. Kui sa oled selline debiilik, kes täispeaga sõitma läheb, eriti veel mingi 2,2 promillise joobega, siis sa vääridki surma. Selline rämps tuleks elimineerida ühiskonnast. Ja selline jama polnud tal mitte esimene kord.

 

Ma ei tea milline peaks olema inimese IQ, et ta täispeaga aru ei saa, et sellises olekus ei sõideta. Ma saan aru kui sa jääknähtudega vahele jääd, siis okei, et järgmine kord oled targem ja kontrollid üle hommikul, aga kuradima 2,2 promilli joove ja sõidad ringi. Sa oled samal tasemel mõrvariga ning sellised tuleks maha lüüa.

 

Oleks see debiilik veel kuskile perele ette sõitnud, siis oleks võinud neid laipu veel rohkem olla. Selline jobu peaks end üksi surnuks sõitma kui aru ei saa, et ei sõideta täispeaga. Mitte, et saab oma kuradima 30 päeva aresti ja siis järgmine kord laseb rahulikult samamoodi edasi.

 

Pluss eriti debiilseks muudab ta veel see, et kui paps pidevalt kodus räägib, et seda ei tohi teha ja laps ikka laseb rahulikult 100x. Kui sinu jaoks on see normaalne või vajab mingit erilist kaastunnet, siis ma pakun, et sa ise oled ka vend, kes täispeaga ringi sõidab või siis on sul seltskonnas sellised inimesed, kes nii teevad.

 

Sellist asja ei saa tolereerida. Eesti liikluskultuur on niigi perses. Kõik täispeaga juhid peaks end surnuks sõitma. See pole normaalne, et iga hommik saadakse juba mingi 30tk per day kätte pidevalt. Jääknähtudega load ära ja täispeaga load + auto + korduseksamid ja X aja jooksul eksamile ei pääse.

 

Eriti on see vanadel inimestel sees, et täispeaga sõitmine on okei. Sama tööjuures vanematel nässidel, räägivad kuidas jälle käisid kuskil, mõned viinad ära lahendasid ning siis koju sõitsid.

 

Muud ei oska öelda, kuid sa oled tõeline idioot, kui sittagi aru ei saa. Pole ime, kui sa parastad siin ja räägid, et väärib surma ning next day loen, et hoopis sina oled kuskil surma saanud.

 

Alkoholisisaldus veres promillides 1,5 – 2,49sümptomid:

Keskmine alkoholijoove. Juhi reageerimisaeg pikeneb 2-4 sekundini. Koordinatsioonihäired, kõnnak ebakindel ja taaruv, uimasus ja loidus, peapööritus, kõnehäired. Oma võimete märkimisväärne ülehindamine. Võib esineda liigset emotsionaalsust. Raskused kauguste hindamisel, värvide, suuruse ja vormi määramisel. Eksitakse liiklusmärgi sisu ja tähenduse määratlemisel. Suurenenud valulävi.Inimesel on raske öelda sõnu: revolver, distsipliin, reguleerkruvi.Liiklusõnnetuse toimumise tõenäosus võib kasvada kuni 130 korda.

Muudetud liikme KaarelVDesigns'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mis see nüüd meile tõestab? Et purjus peaga autosse istumine pole tark tegu? Sellest olen ma ammu aru saanud. Aga sa ei saa promillide järgi defineerida mida see inimesele teeb. Kui ühel on massi ja promill sees on, siis se ei mõju nii palju kui mingi 70kg nirgile kes tühja kõhuga omale promilli sisse joob.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juht oli tõsiselt loll. Ole sa nii putsi joonud ennast kui tahad, mõelda oskad sa ikka. Ütlen ausalt, suvel olin sõpradega koos järve ääres joomas. Kõik olid ikka korralikult lahendanud (ma pmst magasin juba laua peal), aga siis järsku üks mõtles, et läheb ujuma. Me pole isegi tähelepannud, et ta ära läks, sel hetkel kui ta hakkas vette minema ma nägin teda ja tõin ta sealt sõpradega ära. Rõhutan veel, et kõik olid korralikult lahendanud, ma ei räägi siin kahest Sommerist vms. Juht on süüdi ja on ka teised kes seal autos vahtisid, no mida kuradit? 15 aastane tattnokk on öösel kella 6 ajal endast ca 5 aastat vanemate kuttidega koos. Dafuck nagu?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See tattnokk on minu tuttav muide. Ja naisterahva kohta tattnokk ei öelda.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täispeaga tahab igaüks näidata välja enda mehelikust, et on võimeline täispeaga sõitma, kuid tavaliselt sellised mehistel olekutel on tagajärjed nagu see siin, ühe peoga 4 laipa. Ja siin pole mõttet ajada sellist juttu, et täispeaga ei kontrolli keegi ennast.. Kui inimene on endale pähe võtnud, et ta ei sõida joogise peaga siis ta ka ei tee seda, olgu tal see promill palju tahes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja mis see nüüd meile tõestab? Et purjus peaga autosse istumine pole tark tegu? Sellest olen ma ammu aru saanud. Aga sa ei saa promillide järgi defineerida mida see inimesele teeb. Kui ühel on massi ja promill sees on, siis se ei mõju nii palju kui mingi 70kg nirgile kes tühja kõhuga omale promilli sisse joob.

 

Ma saan aru kuhu sa sihid, aga sa oled asjad natuke valesti aru saanud. Täiskõht ja kehakaal takistavad alkoholi imendumist, ehk sa võid rohkem juua ja täis olla, aga 2 promilli ühel ja 2 promilli teisel isikul on ikka 2 promilli, ajju jõuab see ikka ühte moodi. Lihtsalt 2 promilli tekib suurema kehakaaluga ja täiskõhuga raskemini, ehk pead rohkem jooma.

 

Mis võib inimesteti erineda on see kuidas sa käitud, ehk kas sa istud rooli või mitte kui sa omad 2 promillist joovet, aga sinu kordinatsioon ja maailma tunnetus on ikka väga halvad. Põhjus, miks inimese adekvaatsust mõõdetakse promillides mitte kõndimistestiga või sõnade ütlemisega on see, et promillid suudavad piisavalt täpselt inimese adekvaatsust mõõta.

 

Krooniliste tarbijatel on tolarantsus isegi paar korda suurem kui tavatarbijatel, aga neil võib samas ka maks läbi olla ehk vice-versa. Samuti tegelikult kui sa oled raskem kuna sa oled rasvasem, siis läheb samuti alkohol kiiremini verre, kuna alkohol rasvas ei imendu. Ehk musklis 100kg mees jääb raskemini purju kui rasvunud 100kg mees (samas pikkuses). Siit tuleb ka põhjus miks naised kergemini purju jäävad samast kogusest, kuna neil on rohkem rasva ja vähem lihaseid (v.a muidugi kui mega sportlane vm).

 

See kas sa täispeaga rooli istud või mitte, oleneb su iseloomust, mitte palju sa sisse oled kaaninud või kas sa oled paks või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Muud ei oska öelda, kuid sa oled tõeline idioot, kui sittagi aru ei saa. Pole ime, kui sa parastad siin ja räägid, et väärib surma ning next day loen, et hoopis sina oled kuskil surma saanud.

 

Alkoholisisaldus veres promillides 1,5 – 2,49sümptomid:

Keskmine alkoholijoove. Juhi reageerimisaeg pikeneb 2-4 sekundini. Koordinatsioonihäired, kõnnak ebakindel ja taaruv, uimasus ja loidus, peapööritus, kõnehäired. Oma võimete märkimisväärne ülehindamine. Võib esineda liigset emotsionaalsust. Raskused kauguste hindamisel, värvide, suuruse ja vormi määramisel. Eksitakse liiklusmärgi sisu ja tähenduse määratlemisel. Suurenenud valulävi.Inimesel on raske öelda sõnu: revolver, distsipliin, reguleerkruvi.Liiklusõnnetuse toimumise tõenäosus võib kasvada kuni 130 korda.

 

Alati ajame kõik juhi peale. Ofcourse.. kõik nad olid joonud ning ka nemad on süüdi, et istusid sinna autosse ning põhjendatud all mõtlesin seda, et alkoholi mõju all ta ei saanud aru mida tegi.

 

Kes sina selline fegget oled, et tuled teisi parastama? Inimene, kes on joonud ei taju mitte midagi ning see, et ta rooli istus on täielikult põhjendatud. Ja sa pead olema ikka mõnus sitapea, et tuled teistele "paras" ütlema.

Kaastunne vanematele ning loodan, et paraleel klassi tüdruk saab terveks!

 

 

See tattnokk on minu tuttav muide. Ja naisterahva kohta tattnokk ei öelda.

 

Loen su poste ja hoian kahe käega peast kinni. See jutt, et juht pole süüdi, kuna alkohol muudab inimest on ikka omamoodi muinasjutt. Saan aru, et sa ei suuda ehk asja vaadata nagu ta on, kuna nad(?) olid su tuttavad.

 

Mina isiklikult ei suuda mõista, kuidas saab keegi sellises seisus autorooli istuda. Samuti ei saa aru neist "sõpradest", sest õiged sõbrad oleks võtmed käest ära võtnud või politsei kutsunud. Selles juhtumis on süüdi juht ja tema "sõbrad", kes lasid tal rooli istuda. Süüst ei ole puhas ka see 15 aastane neiu ning muidugi mängib oma rolli ka ühiskonna suhtumine, kuid kindlasti ei õigusta see enda või teiste eludega mängimist.

 

Tuleks lõpetada see lollus, et juht vastutab. Seadustega tuleks paika panna, et kui istutakse autosse, siis ei ole mingit kulli ja kirja viskamist, et kes rooli istub. Kõik tuleb vastutusele võtta, küll siis mõtlema hakatakse. Kindlasti jääks vähemaks olukordi, kus juht seatakse ultimaatumi ette, et "Sina mu siia töid, viid ära ka!".

 

Kahju, et inimesed surma said, kuid minu jaoks on nad kõik võimalikud roolijoodikud ja ühtlasi ka võimaliku mõrvarid, seega saan täitsa aru, miks mõni siin ütleb, et see oli õiglane karistus neile. Kuna sama hästi oleks võinud nad kõik sellest eluga pääseda ja kunagi hiljem ennast surnuks sõita ning lisaks mõne teise endaga kaasa võtta.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muud ei oska öelda, kuid sa oled tõeline idioot, kui sittagi aru ei saa. Pole ime, kui sa parastad siin ja räägid, et väärib surma ning next day loen, et hoopis sina oled kuskil surma saanud.

 

Alkoholisisaldus veres promillides 1,5 – 2,49sümptomid:

Keskmine alkoholijoove. Juhi reageerimisaeg pikeneb 2-4 sekundini. Koordinatsioonihäired, kõnnak ebakindel ja taaruv, uimasus ja loidus, peapööritus, kõnehäired. Oma võimete märkimisväärne ülehindamine. Võib esineda liigset emotsionaalsust. Raskused kauguste hindamisel, värvide, suuruse ja vormi määramisel. Eksitakse liiklusmärgi sisu ja tähenduse määratlemisel. Suurenenud valulävi.Inimesel on raske öelda sõnu: revolver, distsipliin, reguleerkruvi.Liiklusõnnetuse toimumise tõenäosus võib kasvada kuni 130 korda.

 

Sinu kahjuks või õnneks ma pole nii debiilne nagu sina, et juues auto poole vaatan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinu kahjuks või õnneks ma pole nii debiilne nagu sina, et juues auto poole vaatan.

 

Sorry aga ma ei joo ega ei istu täis peaga auto rooli. Nad olid mu tuttavad, kuid ma ei kaitse neid. See oli nende kõigi viga, et pärast täispeaga rallitama läksid, kuid ka keegi siit ilmapealt ei ole niivõimas, et võib parastama hakata. See on kõige viimane asi mida inimene võib teha!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.