Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genius15 - EPIC RUNESCAPE LOOS - Annan ära kasutaja 30 päevase P2P ajaga - TASUTA

Soovitatud postitused

Admin
Author of the topic Postitas

UUS KÜSIMUS!!!

 

5. Küsimus: Kui sa saaksid luua Runescape'i ühe uue skilli, siis milline see oleks? (Skilli nimi + kirjeldus)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina teeks selleks skilliks Assasination'i.

 

Assassination kujutaks endast seda, et sa saad olla palgamõrvar, ning sa võtad erinevatelt palgamõrvatellijatelt tellimusi.

Näiteks : Palgamõrva tellija, näiteks nimega Draynor Village Banker, soovib, et sa kõrvaldaksid tema jaoks Wise Old Mani, kes oli aastaid tagasi röövinud Draynori panka.

Niisiis sa võtad tellimuse vastu, ja asud tööle. Kuid nii lihtne töö see ka ei ole. Sa pead otsima vihjeid Wise Old Mani kodust, tema asukoha kohta, ja pead asuma tema otsingutele. Näiteks jõuad Varrockisse, ja leiad sealt ühe vihje tema kohta. Ja nii edasi.

 

Kui sa lõpuks suudad tuvastada tema asukoha, siis sa tapad ta. Kuid kui sa jääd vahele, hakkab ta sinuga võitlema, ja võitled tema nii, nagu näiteks Zamorakian Wizardi, või siis täiesti tavalise NPC Maniga.

 

Peale tema surma võtad mõned tõestusmaterjalid, et ta on surnud, ja suundud tagasi palgamõrva tellija juurde. Selle eest sind premeeritakse, ja sa saad ka vastavalt XP'd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raping ehk eesti keeles vägistamine.

Alguses kui sa oled väiksem level rapingus siis sul on suurem tõenäosus ebaõnnestuda ning ohver keda sa vägistad võib sind peksma hakata. Aga kui sa oled juba kogenum, siis seda suurem on tõenäosus sul õnnestuda ning oma ohver ära vägistada. Samuti tuleb ka naise peale USE'da kondoomi, et erinevaid haigusi mitte saada. Kui haiguse saad siis saad poisioni pikaks ajaks peale. Samuti kui sa vägistad näiteks Varrockis (avalikus kohas) siis teised võivad sind ka ründama tulla sh. ka Guardid. Samuti tuleb ka valikmenüü ANAL SEX or USUAL SEX.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vandalism-See põhineks selle, et kasutaja peaks erinevaid NPC peksma, nendelt raha välja petma ning ka röövima panku ja röövima erinevaid npcsid.

Skillimõte oleks teenida raha kui kui sa peaksid vahele jääma mingisuguse ,,vandalism''-i aktiga siis teleb jailguard su juurde ning pistab su vangi ning siis peaksid talle maksma või juhul kui maksta ei ole siis peaksid seal minima näiteks 300-1000 iron ore.Kuid kui rööv või pettus õnnestuks siis on sul võimalik saada raha, ruune, nooli, misc. asju ning ka osasid rare asju.Röövid toimuksid mõõkade,vibu ja vibupüssidega.Kelmuseid või petmisi saaksid korraldades varrocki/faladori jne lossides ning majapidamistes ning röövimisi(NPC-delt kes on näiteks Ardougne marketil,kuskil majades või ka baarmanidelt)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Botting - mida rohkem botid, seda suuremaks saab level.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SKILLI NIMI: Häkker

 

SKILLI KIRJELDUS: Häkkeriteks saavad ainult need kellel on ostetud läpakas (mingi uus asi mis maksab palju ._.) Level 1-5 saavad häkkida F2P playereid. (Reward: Coins) Level 5-20 saavad häkkida P2P playereid. (Reward: Genereerib mingi numbri ning saab selle ohvri kotist) Level 20-50 saavad häkkida poode (Reward: Coins) Level 50-75 saavad häkkida tradesid (Reward: Trademisse pandud asjad) Level 75-98 häkkida panke (Reward: Palju coinse) Level 99 saab häkkida aga Jagexi databaasi ning endale 50 levelit lisada igale skillile. Kui failid ning saadakse su IP või arvutiinfo kätte siis sind kas pannakse vangi (90 Päeva) või maksad trahvi. (Oleneb levelist) ma tean et see jube.

Muudetud liikme BORAT1337'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ujumine. Seal on täitsa tiigid ja jõed olemas, siis võiks panna ujumismütsi pähe ja hüpata peakat. Level 1-5 saad kasutada kätepatju. Level 6-20 saad kasutada ujumisrõngast. 21-50 ujud juba täitsa vabalt, ilma et sul oleks ujumisrõngaid ja patju. 51-85 on nii, et saad trikkidega vette hüpata plangult. Nt saltot või tagurpidi saltot. 86-99 läheb raskelt kuna pead pikkasid maratone ujuma. Kui 99 skillcape käes siis oled ujumise meister!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ujumine. Seal on täitsa tiigid ja jõed olemas, siis võiks panna ujumismütsi pähe ja hüpata peakat. Level 1-5 saad kasutada kätepatju. Level 6-20 saad kasutada ujumisrõngast. 21-50 ujud juba täitsa vabalt, ilma et sul oleks ujumisrõngaid ja patju. 51-85 on nii, et saad trikkidega vette hüpata plangult. Nt saltot või tagurpidi saltot. 86-99 läheb raskelt kuna pead pikkasid maratone ujuma. Kui 99 skillcape käes siis oled ujumise meister!

 

Väärib võitu :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uhitav skill oleks näiteks "Merching"

 

See oleks sis umbes nii, et on mõningad asjad mida saab Müüa/Osta. Ja kui sa teed selle asja pealt kasumit. Siis saad xp. Ja kui kasum olemas siis see kasum jaguneb 1000.-ga / Tuhande-ga.

 

Näide:

I BUY dragon scimmitar 90k.

I SELL dragon scimmitar 100k.

 

Esiteks saab Coinse 10k Kasumit. Ja 10 xp. Ja Nii aina edasi. 20k = 20xp - 50k = 50 xp - 100k = 100 xp - 500k = 500xp jne jne.

See on sis minu mõtte.!

 

Kunagi ammu oli mul päris hea mõtte aga ma ei mäleta kuidas see oili. Aga see ka täitsa vinks vonks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Mina teeks selleks skilliks Assasination'i.

 

Assassination kujutaks endast seda, et sa saad olla palgamõrvar, ning sa võtad erinevatelt palgamõrvatellijatelt tellimusi.

Näiteks : Palgamõrva tellija, näiteks nimega Draynor Village Banker, soovib, et sa kõrvaldaksid tema jaoks Wise Old Mani, kes oli aastaid tagasi röövinud Draynori panka.

Niisiis sa võtad tellimuse vastu, ja asud tööle. Kuid nii lihtne töö see ka ei ole. Sa pead otsima vihjeid Wise Old Mani kodust, tema asukoha kohta, ja pead asuma tema otsingutele. Näiteks jõuad Varrockisse, ja leiad sealt ühe vihje tema kohta. Ja nii edasi.

 

Kui sa lõpuks suudad tuvastada tema asukoha, siis sa tapad ta. Kuid kui sa jääd vahele, hakkab ta sinuga võitlema, ja võitled tema nii, nagu näiteks Zamorakian Wizardi, või siis täiesti tavalise NPC Maniga.

 

Peale tema surma võtad mõned tõestusmaterjalid, et ta on surnud, ja suundud tagasi palgamõrva tellija juurde. Selle eest sind premeeritakse, ja sa saad ka vastavalt XP'd.

Ujumine. Seal on täitsa tiigid ja jõed olemas, siis võiks panna ujumismütsi pähe ja hüpata peakat. Level 1-5 saad kasutada kätepatju. Level 6-20 saad kasutada ujumisrõngast. 21-50 ujud juba täitsa vabalt, ilma et sul oleks ujumisrõngaid ja patju. 51-85 on nii, et saad trikkidega vette hüpata plangult. Nt saltot või tagurpidi saltot. 86-99 läheb raskelt kuna pead pikkasid maratone ujuma. Kui 99 skillcape käes siis oled ujumise meister!

 

Need kaks meeldisid mulle kõige rohkem, aga nagu näha siis sai kõige rohkem THUMBS UP'e Dolani skill :)

5. Küsimuse võitja Dolan.

Palju õnne!


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

6. Küsimus: Kui sa peaksid minema KOHE üksikule saarele aga sa võid ainult ühe asja kaasa võtta, mis või kes see oleks? Miks?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tikud ikka


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tom Hanks. Filmi "Kaldale uhutud" järgi on tal juba piisavalt kogemusi selliste asjadega ja ma usun, et me saaks sellelt saarelt üpris hõlpsasti põgenetud.

Ja üldse Tom Hanks on üks mu lemmikui näitlejaid läbi aegade ja temaga oleks seal päris lahe aega veeta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jäätise, kuna siis saab süüa natuke.

-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läppari, mille aku tühjaks ei saaks. Saaks minecrafti toksida päevad läbi vms. Muidu mängiks ruuni või midagi muud onlainis aga mint ei levi vist sinna saarele?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.