Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genius15 - EPIC RUNESCAPE LOOS - Annan ära kasutaja 30 päevase P2P ajaga - TASUTA

Soovitatud postitused

VIP

Ma peaks võitma selle kasutaja sellepärast, et ma saaks selle edasi anda oma sõbrale, kes pole kordagi memberi rõõme tunda saanud, kuid on seda mängu juba pikalt mänginud =]

Muudetud liikme Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna ma ei ole ammu mänginud runescape ja tahaks seda uuesti mängima hakata, memberiga saaksin kiiremini jalad alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus: Kui viskad lilla kivi sinisesse merre, mis saab kivist?

Vastus: Kivi saab märjaks ning vajub põhja.

 

Need 5 inimest vastasid korrektselt, ning kasutaja Silks saab ka loosis osaleda, ta vastus ei olnud küll kahe osaline nagu pidi olema, aga selle jutu eest siiski osaleb loosis :)

 

 

________________

 

Kohe loosin ka võitja välja.

Random.orgiga panen igale ühele numbri 1-6ni.

 

Borat1337 6

example 3

Taken 1

Snoopy 4

Propaan 5

Silks 2

 

Ning random, org valis number 6.

Palju õnne BORAT1337!

Ohohh, tänan väga Genius! Sain kasutaja kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht kaua olen proovinud scammida endale ruuni kasutajat, aga kunagi pole see õnnestunud, tänapäeva inimised on ettevaatlikumad, ei ole nii lollid kui olid mõned aastad tagasi, olen üritanud endale sadu kordi kasutajat varastada aga lõpuks läheb ikka kõik persse, kasutajat oleks mul vaja, et saaksin hakata mille müüma, sest siis saaksin natukenegi perele toeks olla. Mujale mind tööle ei võeta, sest mul on kombeks varastada, olen viimase kuu aja jooksul vähemalt kaheksast töökohast kinga saanud tänu varastamisele ja ei viitsi enam uut töökohta ka otsima hakata, töötuna ma end arvele ei saa võtta kuna alati kui olen tööl olnud, siis olen olnud mustalt, mustalt töötamisega kaasnevad päris suured jamad, praegu on 4 töökohta kes ei taha mulle palka ära maksta.

Loodan, et Genius15 on see inimene, kes aitab mind taas jalule.

Muudetud liikme w4r'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Ma räägin sulle nüüd natuke oma haigusest, mille ma sain.

 

Ühel ilusal kevadisel päeval, kui lumi oli veel maas, lapsed jooksid väljas ringi, pidasid lumesõdu ja tegid lumememmesid. Tollel päeval kui ma jõudsin koju, avasin arvuti, tulin Vahvlisse ja mõtlesin, peab selle old school runescape järgi ikkagi proovima - täpselt sellel päeval ma nakatusin - ma nakatusin old school runescape'i.

Peale seda päeva, kogu aeg see haigus tõmbab mind arvuti poole, sosinad kostuvad peas: "Sul on veel vaja arendada need levelid ja need levelid", ma olen teinud kõiked levelid mis minult palutud on, aga alati tuleb tahtmine arenda suuremaks ja suuremaks - paremaks ja aina paremaks. Haigus on juba nii kaugele jõudnud, et ma ei suuda enam ühte kontot pidada, mul hetkel 3kasutajat ja mängin kõigiga, et feeling oleks hea. Nüüd ma palungi Genius15, palun anna mulle ka neljas kasutaja, et natukenegi rohkem saaksin kasutajaid arendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui keegi annab tasuta asju tuleb alati vastu võtta :D Botiks maxed konto, top 20 kindlasti ja annaks teistele Eesti rs vendadele motivatsiooni ka bottida mitte toas tunde ja tunde passida ning nolada seda mängu.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Suht kaua olen proovinud scammida endale ruuni kasutajat, aga kunagi pole see õnnestunud, tänapäeva inimised on ettevaatlikumad, ei ole nii lollid kui olid mõned aastad tagasi, olen üritanud endale sadu kordi kasutajat varastada aga lõpuks läheb ikka kõik persse, kasutajat oleks mul vaja, et saaksin hakata mille müüma, sest siis saaksin natukenegi perele toeks olla. Mujale mind tööle ei võeta, sest mul on kombeks varastada, olen viimase kuu aja jooksul vähemalt kaheksast töökohast kinga saanud tänu varastamisele ja ei viitsi enam uut töökohta ka otsima hakata, töötuna ma end arvele ei saa võtta kuna alati kui olen tööl olnud, siis olen olnud mustalt, mustalt töötamisega kaasnevad päris suured jamad, praegu on 4 töökohta kes ei taha mulle palka ära maksta.

Loodan, et Genius15 on see inimene, kes aitab mind taas jalule.

Kui keegi teine saab selle kasutaja, teen ma enesetapu ja see jääb Genius15 südamele, mul pohhui.

Kui kasutaja saan, siis enam kooli ei lähe hakkan ainult ruuni mängima, jätan kooli pooleli lihtsalt. I LOVE RUNESCAPE, JAGEX (L)

 

Kasutaja w4r ei osale selles loosis.

Rikkus reeglit number 1.

 

Reeglid:

 

1. Igal vastajal on ainult üks võimalus vastata, postitades kaks vastust eemaldatakse teid loosist.

2. Postitusi võib muuta.

3. Eelmise loosi võitja järgmises loosis ei osale, küll aga osaleb ülejärgmises.

4. Vastuste leidmiseks võib kasutada kõiki vahendeid.

5. Küsimusele tuleb vastata siia teemasse postitades, kõik privaatsõnumitesse ja skype'i laekuvad vastused ei loe.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
ups, arvesta seda esimest ainult siis, ma ei märganud reegleid.

 

Negatiivne.

Reeglid on reeglid.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul on vaja võita see kasutaja, et minna teistega koos wildernessi sõtta. Mille muu jaoks sa neid siin muidu jagad?

 

- Treeniksin statse, omaksin kõik ära r crossbow ning gmauliga :D

 

// Sellise halamisega ei saa küll omale kasutajat - w4r

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sest et ma pole ammu mänginud ja alustaksin uue accoundiga!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma peaksin võitma, sest ma alles võitsin ühe acci, siis mul 2 acci millega mängida ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma peaksin võitma, sest ma alles võitsin ühe acci, siis mul 2 acci millega mängida ;)

Reeglid:

 

3. Eelmise loosi võitja järgmises loosis ei osale, küll aga osaleb ülejärgmises.

 

 


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Reeglid:

 

3. Eelmise loosi võitja järgmises loosis ei osale, küll aga osaleb ülejärgmises.

 

 

On ju ülejärgmine, selle lilla kivi sinisesse merre viskamise küsimuse jätsin vahele ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)
Reeglid:

 

3. Eelmise loosi võitja järgmises loosis ei osale, küll aga osaleb ülejärgmises.

 

 

On ju ülejärgmine, selle lilla kivi sinisesse merre viskamise küsimuse jätsin vahele ju.

 

Te mõlemad võite osaleda, ainuke kes osaleda ei tohi on eelmise loosi võitja.

 

_____________________________

 

4. Loosi võitja on kasutaja Silks järjekordse hitiga, arvestasin sellega, et vastus peab olema vähemalt 3 rida teksti.

 

Ma räägin sulle nüüd natuke oma haigusest, mille ma sain.

 

Ühel ilusal kevadisel päeval, kui lumi oli veel maas, lapsed jooksid väljas ringi, pidasid lumesõdu ja tegid lumememmesid. Tollel päeval kui ma jõudsin koju, avasin arvuti, tulin Vahvlisse ja mõtlesin, peab selle old school runescape järgi ikkagi proovima - täpselt sellel päeval ma nakatusin - ma nakatusin old school runescape'i.

Peale seda päeva, kogu aeg see haigus tõmbab mind arvuti poole, sosinad kostuvad peas: "Sul on veel vaja arendada need levelid ja need levelid", ma olen teinud kõiked levelid mis minult palutud on, aga alati tuleb tahtmine arenda suuremaks ja suuremaks - paremaks ja aina paremaks. Haigus on juba nii kaugele jõudnud, et ma ei suuda enam ühte kontot pidada, mul hetkel 3kasutajat ja mängin kõigiga, et feeling oleks hea. Nüüd ma palungi Genius15, palun anna mulle ka neljas kasutaja, et natukenegi rohkem saaksin kasutajaid arendada.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.