Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genius15 - EPIC RUNESCAPE LOOS - Annan ära kasutaja 30 päevase P2P ajaga - TASUTA

Soovitatud postitused

VIP

Kivi vajub põhja.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Kui on tegu väikese lilla kiviga, siis see kaob sul silma alt üpris kiiresti, arvatavasti söövad maimud kivi ära, võib ka juhtuda, et kivi vajub põhja ja hakkab seal normaalset kivide mereelu elama.

 

Kui on aga tegu suure lilla kiviga, siis näed natuke aega kuidas see vajub aina sügavamale ja sügavamale, kuniks on jõudun põhja. Mere põhjas kasvavad talle aastatega vetikad külge, kivi ei tundu enam nii lilla ja tal ei ole kuskile liikuda ka.

 

Võib ka juhtuda, et väike/suur kivi satuvad teiste lillade kividega kokku, nad on koos õnnelikud, hoivad üheskoos mereelul silma peal ja on niisama mõnusad.

 

Super vastus! :D

 

Sain ka mõtte, mis järmine küsimus on.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

Uus loosimise aeg, panin aega 4 tundi varasemaks, siis saab järgmise loosi ilusti kell 22.00'ks lõpetada :)

 

Loos toimub : 22.08 Kell 13:00


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui on tegu väikese lilla kiviga, siis see kaob sul silma alt üpris kiiresti, arvatavasti söövad maimud kivi ära, võib ka juhtuda, et kivi vajub põhja ja hakkab seal normaalset kivide mereelu elama.

 

Kui on aga tegu suure lilla kiviga, siis näed natuke aega kuidas see vajub aina sügavamale ja sügavamale, kuniks on jõudun põhja. Mere põhjas kasvavad talle aastatega vetikad külge, kivi ei tundu enam nii lilla ja tal ei ole kuskile liikuda ka.

 

Võib ka juhtuda, et väike/suur kivi satuvad teiste lillade kividega kokku, nad on koos õnnelikud, hoivad üheskoos mereelul silma peal ja on niisama mõnusad.

 

Vabandan offtopicu pärast aga nice one :D korralik vastus.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vajub põhja, jääb sinna ilutsema. Meri on ikka vesi -> läbipaistev ja eks see kivi ilutseb seal põhjas siis oma lilladusega.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kivi saab märjaks, vajub põhja, ja jääbki põhja, kui keegi seda sealt ära ei too :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas (muudetud)
See kaob merepõhja ning saab märjaks.

lilla kivi vajub merepõhja, ning ilmselgelt saab see ka märjaks :)

Kivi saab märjaks ja vajub põhja, sealt meri liigutab ta aega mööda mujale ;D

Vajub põhja, saab märjaks ja kuna ta on märg, siis muutub tumedamaks?

Kivi saab märjaks, vajub põhja, ja jääbki põhja, kui keegi seda sealt ära ei too :)

 

Küsimus: Kui viskad lilla kivi sinisesse merre, mis saab kivist?

Vastus: Kivi saab märjaks ning vajub põhja.

 

Need 5 inimest vastasid korrektselt, ning kasutaja Silks saab ka loosis osaleda, ta vastus ei olnud küll kahe osaline nagu pidi olema, aga selle jutu eest siiski osaleb loosis :)

 

Kui on tegu väikese lilla kiviga, siis see kaob sul silma alt üpris kiiresti, arvatavasti söövad maimud kivi ära, võib ka juhtuda, et kivi vajub põhja ja hakkab seal normaalset kivide mereelu elama.

 

Kui on aga tegu suure lilla kiviga, siis näed natuke aega kuidas see vajub aina sügavamale ja sügavamale, kuniks on jõudnud põhja. Merepõhjas kasvavad talle aastatega vetikad külge, kivi ei tundu enam nii lilla ja tal ei ole kuskile liikuda ka.

 

Võib ka juhtuda, et väike/suur kivi satuvad teiste lillade kividega kokku, nad on koos õnnelikud, hoivad üheskoos mereelul silma peal ja on niisama mõnusad.

________________

 

Kohe loosin ka võitja välja.

Random.orgiga panen igale ühele numbri 1-6ni.

 

Borat1337 6

example 3

Taken 1

Snoopy 4

Propaan 5

Silks 2

 

Ning random, org valis number 6.

Palju õnne BORAT1337!

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju õnne Borat!


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas

4. Küsimus: Miks peaksid just SINA combat 3 accoundi võitma? (Võidab see, kellel on kõige parem vastus)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma nüüd ausalt ütlen, siis ma pole päris tõsiselt elus mitte kordagi membershippi omanud :D Kuid sõprade kõrvalt vaadates on see mind alati huvitanud ja kangesti tahaks ka ise proovida. Ise eriti ei raatsi raha mängude alla panna. Isegi seda 6-7 euri :D Seepärast arvangi, et mina peaks selle accoundi võitma, et ka mina saaks korra elus membershipi rõõme tunda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma selle kasutaja peaksin võitma, siis ma ei pea ise kulutama seda 5€ ja saan selle raha anda kellegile, kes seda rohkem vajab.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma võidaks selle kasutaja, siis ma ei peaks kuu aega ainult kiirnuudleid sööma

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks proovida olla member :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.