Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jesus, seal on ~20 layerit, ma ei mõista teid... :fp:

// Millisest tööst sa nüüd räägid üldse??

manip. või signa?

 

Kui ma kinnitasin Finnishi postitust võiksid aru saada, et ma komenteerisin "photomanipulationi" kohta.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Uus signa, sai Iris bluri kasutatud, avaldage arvamust:

train_hard_win_easy.jpg

 

Sai siis mingisugune wp kah valmis tehtud(kui soovid enda resole anna märku):

[spoiler=Wallpaper]joulude_wp.jpg

 

 

Praegu olen siis hõivatud xmas gfx pack valmistamisega!

 

On siis millegi pärast rõõmu tunda! Sain siis banneri valmis, avaldage siis arvamust, esimene siiski:

XMAS_GFX_PACK.jpg

 

Järjekordne wp, miks mu teema surnud on???:

[spoiler=Wallpaper]Esialgne:ronaldo-vs-lionel-messi-hd-wallpaper.jpg

Pärast:real_madrid_and_barcelona_wp.jpg

 

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

No see on tegelikult manipulatsioon. Ma kirjutasin sellepärast edit, et muidu öeldakse, et see on manipulatsioonis kaugel. Aga avaldage arvamust!

 

See oli nagu rohkem nalja pärast mõeldud. Mitte nagu oskuste näitamiseks. Oli igav ja otsustasin midagi naljakat teha. See lilla pea on tõesti kahtlane :D, aga ärge avaldage sellepeale arvamust, vaid vaadake teisi asju ka.

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Selliste piltide jaoks on lapsemure foorum.

Mis sa tahad siis öelda, et ma ei või enda tehtud tööd näidata? See on samasugune manip. nagu kõik teised ainult, et pilt ei ole võetud googlest vaid enda tehtud. Mind see lilla pea nagu ei häri, nagu ma aru saan siis teid häirib.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi ei ole lillas peas. Ma saanud aru, et blogi on see, kus sa näitad oma oskuste arengut, aga see mida siin näha saab, vaevalt, et su oskused vaid sellega piirduvad?

Muudetud liikme Kaisa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

My 1st GFX pack is waiting for you guys!

Click on text to download! (226.89 MB)

 

See pilt: et oleks natukenegi jõulu tunnet, peale selle vastiku sopa ja vihma, mis keeravad kohe mahedalt jõulud tuksi, sellist jõulu pole mina enne näinud. Seda pilti tegin ca 2 tundi, vahepeal mõtles Photoshop, et paneks kokku ja siis alustasin jälle poole pealt. Häid jõule veel kord ja loodan, et see 'mahe' pilt toob teile natukenegi jõulu tunnet! P.S!: Kui tahad enda ekraani suurusele, anna märku ja saad!

joulu_manip.jpg

 

Midagi uut, arvamusi paluks:

CPT_american_sig.jpg

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuigi viimane pilt on enam-vähem hästi välja tulnud ei näe ma seal erilist tehtud tööd, layer-layeril, layerite gradientitega mängida ja pisut kustukummi kasutust.

Sa kas ei viitsi või ei oska muudmoodi teha.

 

Vaata tutoriale ja ürita midagi reaalselt meelde ka jätta, et sa saaksid ka edaspidistes töödes mingi teatud tutoriali osasi rakendada, hetkel on suurem osa töödest layer-layeril tööd su terves blogiteemas.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See suur pilt, text võiks olla väiksem, läbipaistev, valget värvi ja kuskil nurkas, praegu rikub terve pilt ära

 

eiei copyright peab ikka silmapaistev olema. see ju kõige tähtsam. nii suur vaev ära nähtud, et jumala eest keegi ei varastaks.

 

a mis sa seal üldse 2 tundi tegid? varastasid netist stock pildi ja muutsid veits värve ja tegid uduseks vä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
eiei copyright peab ikka silmapaistev olema. see ju kõige tähtsam. nii suur vaev ära nähtud, et jumala eest keegi ei varastaks.

 

a mis sa seal üldse 2 tundi tegid? varastasid netist stock pildi ja muutsid veits värve ja tegid uduseks vä

 

Enne oli aknast välja vaadates näha aeda.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaks tööd, ühega jäin natuke hiljaks:

wp.jpg

2014_manip.jpg

 

Iseenesest normaalsed, aga esimesel tööl oleksid mängijad seal all võinud olla rahvuskoondise värvides kuna see ikka mm. Pole midagi hullu, aga ma panin tähele seda.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kaks tööd, ühega jäin natuke hiljaks:

wp.jpg

2014_manip.jpg

Esimesel ei sobi alumised mängijad kui ka text, ilma oleks 5+, teisel ei sobi alumine mees , pilt kuidagi tume ja üle pingutatud blurriga.


Jälgige deviantartis mind:)

4234bc88ad8df8720f54c0ba3635b4ba.png

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.