Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mdea, pole öelnudki, et tahaks, et tegijad mind kiidaksid, aga las ma ajan oma väikest 'äri', ja praegu pole nagu keegi lõuanud, et mõttetud vms.

 

SOTW'i töö, alguses tahtsin teha smudge, tegin valmis, siis mõtlesin, et paneks stocki kah taha ja hakkasin seda sinna sobitama:

sotw__55.jpg

 

Davai mama.

Vahvel.net'is ei küsi raha enam, võite küsida requeste aga palun täitke ära requesti taotlus.

Pommitage!

 

Oversharepened, lightning ei lähe tausta ja characteritega kokku, kiri ei paista välja ja on liiga väike. Vasak on täiesti tühi peale selle kirja ja smudge blending on täiesti 0.

 

Ma tahaks kohe nähga, kes sellist asja suu ammuli vaatab, sul pole isegi signature basics selge. Välismaa suvalised foorumid sul küll midagi ei loe. Näita realset välismaa graafika foorumit nagu gfxforums.net vms, kus seda suu ammuli vaadatakse. Hilarious. Pealegi välismaa foorumites ei võta keegi mitte midagi signatuuride eest.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Oversharepened, lightning ei lähe tausta ja characteritega kokku, kiri ei paista välja ja on liiga väike. Vasak on täiesti tühi peale selle kirja ja smudge blending on täiesti 0.

 

Ma tahaks kohe nähga, kes sellist asja suu ammuli vaatab, sul pole isegi signature basics selge. Välismaa suvalised foorumid sul küll midagi ei loe. Näita realset välismaa graafika foorumit nagu gfxforums.net vms, kus seda suu ammuli vaadatakse. Hilarious. Pealegi välismaa foorumites ei võta keegi mitte midagi signatuuride eest.

Tänud tagasiside eest, paluks veel õpetussõnu!Järgmine signatuur arvestan nendega. :)

Kuidas lightingut karakteriga sobitada?

 

Noh artistid, Taipod ja Markod, jagage õpetusõnu!

 

Oversharepened, lightning ei lähe tausta ja characteritega kokku, kiri ei paista välja ja on liiga väike. Vasak on täiesti tühi peale selle kirja ja smudge blending on täiesti 0.

 

Ma tahaks kohe nähga, kes sellist asja suu ammuli vaatab, sul pole isegi signature basics selge. Välismaa suvalised foorumid sul küll midagi ei loe. Näita realset välismaa graafika foorumit nagu gfxforums.net vms, kus seda suu ammuli vaadatakse. Hilarious. Pealegi välismaa foorumites ei võta keegi mitte midagi signatuuride eest.

Smudge blending 0?Mida sa silmas pead?

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei taha nüüd eriti solvata, aga mulle tundub, et iga uus töö on aina koledam ja koledam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei taha nüüd eriti solvata, aga mulle tundub, et iga uus töö on aina koledam ja koledam.

Oeh, endale tundub küll, et lähevad ilusamaks, okei, okei, proovin siis midagi teistsugust meisterdada mis teile võiks meeldida, eks homme vaatab.

Aga palun rohkem kriitikat, ITypo, Marko, Madmouse, WInston, teid pean silmas, blogide alafoorum kuidagi suremas välja!


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahepeal hakkas nagu areng toimuma, aga siis jälle vajus ära. Võiksid võtta mõne põhjalikuma tutoriali ette ja kasvõi täesti täpselt järgi teha, arendab veidikenegi. Preagu tundub, et sa üritad siin ise luua ja see sulle erilist edu ei too.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vahepeal hakkas nagu areng toimuma, aga siis jälle vajus ära. Võiksid võtta mõne põhjalikuma tutoriali ette ja kasvõi täesti täpselt järgi teha, arendab veidikenegi. Preagu tundub, et sa üritad siin ise luua ja see sulle erilist edu ei too.

Nii, täpsemalt, millises signaturis sa seda arengut nägid?


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamust teada tahad, siis ära vastu mulle kargama hakka, lihtsus ja silmale kerged värvid on ilusa pildi saladus, pole vaja lisada 20 kihti paska oma tööde peale, ja kaota need oma elulooga tekstid pealt ära, on ka kohe poole toredam see vaatepilt. Kokkuvõttes, vähem smudge/kontrasti ja ilma oma nimeta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Minu arvamust teada tahad, siis ära vastu mulle kargama hakka, lihtsus ja silmale kerged värvid on ilusa pildi saladus, pole vaja lisada 20 kihti paska oma tööde peale, ja kaota need oma elulooga tekstid pealt ära, on ka kohe poole toredam see vaatepilt. Kokkuvõttes, vähem smudge/kontrasti ja ilma oma nimeta.

Tänud õpetussõnade eest.

 

No kuidas tundub, tegin midagi rahulikumat, tagasisidet paluks :)

mw_1_signature.jpg

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud õpetussõnade eest.

 

No kuidas tundub, tegin midagi rahulikumat, tagasisidet paluks :)

mw_1_signature.jpg

 

Kasutasid mingit tutoriali v mitte? Ilusamad kui hetkelised eelmised aga arenguruumi küllalt. Proovi blendida renderit sisse enam-vähem selle värvitooniga mis sul taustal on. Hetkel sul nagu tume taust ja hele smudge renderi ümber. See hele smudge võiks olla tumedam, aga mitte liiga.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Marko ei teinud tuti järgi uus signatuur, render läks lappesse:

anime_singa.jpg

 

Tagasisidet?!

Uus signa jälle, tekst läks pepusse:

rap_signa.jpg

Milleks siia üldse postitada kui sa oma tööga rahul ei ole? Teksti pole mõttet sul enne kasutada, kui muud asjad jonksu saad. Suhteliselt jubedad. :sleep:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Milleks siia üldse postitada kui sa oma tööga rahul ei ole? Teksti pole mõttet sul enne kasutada, kui muud asjad jonksu saad. Suhteliselt jubedad. :sleep:

Mis sulle ei meeldi?Kus ma ütlesin, et ma pole rahul`?


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ega seda valgendust väga raske teha pole, võtad flat valge image, paned peale kustukummiga teed õigeks suuruseks ja siis duplicate või whatever kuni ilus jääb, aga muidu gj.

Tänud, aga mina tegin nii:

1.Kollaste hammastega pilt googlest.

2.Sellest duplicate layer.

3.Magic wand tool, selectisin hambad, ja tegin uue layeri, mille blendingu panin colori peale.

4.Värvisin hambad valgeks.

5.Natuke dodge tooliga tõmbasin üle.

6.Ja siis burn tooliga õrnalt.

;).

Nii ja värvisin ka silmi, ja natuke tuunisin seda pilti:

silmade_varvimine.jpg


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suhteliselt algeline.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suhteliselt algeline.

 

Vähemalt on arengut näha kui lihtsalt öelda lühendatult pask. Kritiseeri siis vähemalt kui ütled, et see on algeline, et teine saaks õppida.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.