Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sa liialdad kuidagi üle effektidega ja see hakkab kvaliteeti mõjutama. Tee üks veel täna, pane suuruseks 420x180p ja tee midagi natuke tumedamat musta/halli/valge toonilist ja 'DEEP' mõttega ja ära lisa sharpenit ega muid kasutuid effecte vaid proovi kontrastiga ja gradientidega hakkama saada, ka pea meeles et ära jäta tagatausta tühjaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma endiselt ei mõista miks sa paned selliseid töid siia, millega sa ise rahul pole?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kahjuks pean tõdema aga need on pmst samad signatuurid. Vabandust, et purustasin sinu lootused

Ongi samad, erineva smudge stiiliga lihtsalt ;)

 

Nii, nüüd küsimus teile, kumb panna SOTW'ile?

sotw__57.jpg

või

sotw__57.jpg

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline NiceSk1ll3r
Uus signatuur:

anime_signa.jpg

Palju tagasisidet!

Hakkab tasapisi tulema juba, aga see tekst.... see lihtsalt ei sobi sinna. Ning asi, mis mul veel silma jäi on see must nurk seal all paremas nurgas, see nagu tõmbab tähelepanu sinna, kuigi see pole oluline koht. Muidu normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma soovitan sul signatuuride tegemine lõpetada. Teised kes just alustanud on, teevad ka paremaid.

 

Sa vist norid tüli? Niimoodi minna kritiseerima .. Vaatades tema eelmisi signasi, on need ikka kõvasti paremad. Kõik alustasid kunagi, ma olen pea 1 a tegelenud photoshopiga ja ei ütleks, et mul oleks sellist arengut toimunud nagu paljudel siin foorumis preagu (Kaasa arvatud wannabe). Ma üritasin ise teha ja tegin ise ilma tutodeta mingi 2-3 kuud neid signasi, mille asemel oleks võinud otsida tutoriale ja arendada. See on väga varane aeg, öelda talle seda. 17. Juuli 2013 on teema alustatud, 2 kuud tegelenud sellega ja ta on rohkem arenenud kui mina arenesin selle ajaga. Aga ma ei lõpetanud, mulle ei öeldud kordagi, et lõpeta tegemine vaid öeldi, et järgi rohkem tutoriale, seda ma tegin, aga tihtipeale on tulnud isu teha midagi ise ja tavaliselt see eriti hea outcomega ei lõppe.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Drumsil on tegelikult ka point aga no need teised teevad copy paste tutorialitest või siis vahetavad renderi/värvid ära ja ässad photoshopperid koos, siin vahvlis pole mõtet väga võistelda kellegagi, igaüks areneb omal kiirusel ja on oma maitse, peab olema lihtsalt tahtmist ja võid ka firmadele või whatever tasulisi töid tegema hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma soovitan sul signatuuride tegemine lõpetada. Teised kes just alustanud on, teevad ka paremaid.

Soovita mõnuga, aga ma ei lõpeta.

 

Midagi uut:

spider_man_sig.jpg

Jällegi tagasisidet!

 

wow_signature.jpg

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovita mõnuga, aga ma ei lõpeta.

 

Midagi uut:

spider_man_sig.jpg

Jällegi tagasisidet!

 

wow_signature.jpg

 

Tekstiga näe vaeva rohkem ja spidermani oleks pidanud sisse blendima. Panda oma on isegi viisakas, kui tekst välja jätta. Btw, panda alumine border on paigast veits.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.