Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere mul mingi nädal aega tagasi arvuti toiteplokk läks läbi osin uue täpselt sama mis oli ja arvuti ei tööda osin uue toitejuhtme ja ikka ei tööda ja siis ma vahetasin midagi seal f panelis ja siis mingi roheline tuli läks põlema mis tähendab unereziim.Tahtsin arvuti käima panna midagi ei juhtunud peaks hakkama sinine ja punane tuli põlema aga need ei põle ei lähe midagi ei tööda aga see roheline tuli.Ja siis ma vahetasin f paneelis veel midagi ja rohelist enam ei olnud ja siis muutus see punaseks vajutasin power nuppu ja midagi.Vajan abi mul on 10 piniga f paneel ja mul on sellised connetorid need juhthmed mis käivad seal M/B SW,RESET SW,POWER LED+ JA POWER LED- MIS ON POWER LED-I ASEMEL SEAL SELLISE KIRJAGA-PILDIGA https://www.google.ee/search?q=POWER+LED%2B&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=et&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&authuser=0&ei=DQKJUdS9LI354QSb-oAg&biw=1366&bih=639&sei=EAKJUaPxHKaI4gSpxoDwDw#um=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&hl=et&authuser=0&tbm=isch&sa=1&q=POWER+BOTTON&oq=POWER+BOTTON&gs_l=img.3..0i10i19.14271.16737.0.16913.12.11.0.1.1.0.96.959.11.11.0...0.0...1c.1.12.img.5SKsisUdx8U&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.45960087,d.bGE&fp=b1956d8a0b9f9cc9&biw=1366&bih=639&imgrc=7WL0wuosRAq2hM%3A%3BKhEet-ISN3TgwM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.upwallpapers.net%252Fwp-content%252Fuploads%252F2012%252F01%252Fpower-button-hardware-computer1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fhdw.eweb4.com%252Fout%252F678650.html%3B1920%3B120055

 

Ja siis on seal h.d.d led mu emapaneel on selline:h55h-m

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahtlustaks ka emaplaati selliseljuhul.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

ei usu :D

 

suur vend ise vaatas ja proovis enda arvuti oma aga sinna ei läinud see cpu cooler tal on kruvidega jah aga sellega ka ei tööta and ma et kas keegi oskab minu emapaneelil f paneeli connectori kohti näitada sest kui ema paneel oleks siis ei põleks need tuled kohe kui ma f paneelist välja võtan siis kustuvad

Muudetud liikme Kiiffx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Emaplaat siis jah, ise kogesin just sama asja. Arvuti enam tööle ei läinud, ostsin uue toiteka ... ikka ei läinud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei usu :D

 

suur vend ise vaatas ja proovis enda arvuti oma aga sinna ei läinud see cpu cooler tal on kruvidega jah aga sellega ka ei tööta and ma et kas keegi oskab minu emapaneelil f paneeli connectori kohti näitada sest kui ema paneel oleks siis ei põleks need tuled kohe kui ma f paneelist välja võtan siis kustuvad

 

 

Kirjavahemärke võiks kasutada. Pean 10x lugema enne kui aru hakkan saama mida sa oma lauses öelda tahad.

Kui sa väidad et panid uue toitebloki ja uue juhtme, ja ikka midagi ei tee, siis mille kaela sa vee selle ajad? Dvd kirjutaja ? Ja mida see "emapaneelil f paneeli connectori koht" sulle annab? Pigem veendu et panid kõik toitebloki juhtmed sinna kust ära võtsid. Ja kui ei kõssigi, siis uus arvuti/emaplaat.

Easy.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui arvuti tööle paned, kas protsessori jahutus või midagi läheb üldse tööle? Need tuled ei loe.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saan ma õigesti aru, et toiteplokk andis otsad, vahetasid selle välja, aga arvuti ei hakanud ikka tööle ja seepeale hakkasid pusima esipaneeli juhtmetega?

 

Esipaneeli ühendused ei mängi tegelikult erilist rolli arvuti funktsioneerimisel: 2x2 kontakti kuuluvad kõvaketta aktiivsuse ja power-on tulukesele, 2x2 restart ja power-on nupule ning mõningatel juhtudel kaks tükki korpuse kõlari tarbeks. Toite- ja kõvaketta aktiivuse tulukese ning case speakeri puhul mängib rolli polaarsus, toite- ja restart nupu puhul mitte.

 

Kui power on on õigete konktaktide otsas, siis peaks see nupust tööle hakkama.

 

E: ECS veebisaidil on emaplaadi manuaal koos front panel headeri seletustega täiesti olemas.

Muudetud liikme Bob Smiley'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Umbes sama kui lasta arvutil kõlarid läbi ja hakata viga otsima cd/dvd romist..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks vaata emaplaadi kondekad üle - kui on mõni neist punnis, siis oled süüdalse tõenäoliselt leidnud. Samuti võib olla põhjus kehvas või vigases toiteplokis. Graafikakaardi viga ei ole välistatud, aga alustaks ikka peamisest - kui toide (eriti emaplaadil olev CPU toiteahel) pole korras, siis ei saa ka muud komponendid normaalselt töötada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.