Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Child control....

Küsimus

VIP

Okei siin on probla,ma olen uurinud juba mitu päeva kuidas ma saaksin niisugusest programmist nagu Salfeld Child Controll Tagaukse...

Miks see on peal on jälle see Vanemate asi " Mida sa aina arvutis oled,tee trenni mine välja jne..." Krt ma käin rohkem väljas kui 3 aastat tagasi teen trenni ja käin isegi tööl aga ei Pannakse mingi selline progra peale. Isa oskab ka arvuteid nii et mulle on see raske...

 

Probla:

 

Minu arfis on see peal ja RS on ära keelatud+kik lingid peale rs2eesti,runehq,youtube ja 1 veel kus ma väga tihti käin.

Mul oleks vaja Abi kuidas ma saaks järgmised asjad:

PW teada ilma resetimatta või backdoor PW;

Kuidas Progra ära kustutada kui uninstall on PW all,File ei saa ära deleteda,Msconfig ära keelatud et progra ei stardiks,Task manager ka ära

keelatud,regedit,ehk 90% Arvuti võimalustest ära keelatud ja see progra ISEGI TOIMIB SAFE MOD JA WINDOWS REINSTALLIGA .......

 

 

Kes tunnevad mingit viisi siis öelge,tyvm


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Olen 16,panin vale kuupäeva kui regasin

Ja mõnes mõttes on see RSiga seotud kuna ma ei saa ju RSi :P


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Irw Keda sa siin Noobiks kutsud,Proovi ise sellest lahti saada kui sul on 90% asjadest keelatud ja Googel ei räägi sinule sittagi ainult viise kuidas pw ära resetida mida on võimatu ilma õigete andmetega Numbnuts!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

agga... proovi siseneda arvutisse "Administrator"-ina, sealt peaks saama selle ära deletema vms (ps. pole ise proovinud, ei tea pead anda.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
käi rsis läbi miniclipi!!!!!!!!!!!!

 

Õiged programmid peaksid secondary clientid ka ära piirama mis connectivad restriced aadressile.

Eliteswitch , switchwitch jms.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

OLen ka selle poolt ,aga ma Cs Lunatic xD . Vanemad mulle piirangu peale pannud 2.5h iga päev cs-i :D laup & pühap afc rohkem . vaheaeg Pwnt.

Igastahes jah.

Rs on äge asi ,aga mis sa sellest saad :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.