Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mõelge siis välja, kuidas KULDA trade'ida!

Soovitatud postitused

ossa, edible rares saab bh-sse võtta f2p :D siis suht kerge ju tradeda.. minna bh worldi kus on mingi max 20-30 inimest sees ning siis käivad ostja ja müüja edasi tagasi sisse ja välja niikaua kuni targetid, otsivad centre ennast üles, koksavad maha ja lähevad minema

võib võtta veidi aega aga no risk involved?

 

suht nii saax

mingi kell kui v2he rahvast

kuigi p2p parem mingi 1 gs ja asi ants

see kes myyb on gsiga cave ees

ostja k2ib sisse-v2lja ja ootab kuni myya on target,siis l2heb myya juurde ja w6tab ddsiga maha(kui ostjal mage 80+ siis weel kergem)

kuid sellega l2heb nat kauem aeg on see w2hemalt kindlam et surma ei saa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei usu et rusikaga lööma peab, sest ma olen oma rune itemitega nii mõnigi kord cant leave penaltyga loginud ja siis käin kuskil non bh worldis.. ainuke jama asi on, et kui lähen tagasi, siis see penalty kohe läheb edasi ehk siis kohe penalty sisse minnes :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei usu et rusikaga lööma peab, sest ma olen oma rune itemitega nii mõnigi kord cant leave penaltyga loginud ja siis käin kuskil non bh worldis.. ainuke jama asi on, et kui lähen tagasi, siis see penalty kohe läheb edasi ehk siis kohe penalty sisse minnes :/

 

Saab kyll penaltyga logida kuid see wist joppamise asi vms,kuid kui sa uuest sisse logid siis oled mitte bh wrldis ja bhst w2ljas nii et saad oma sara fulli vms rahulikult bankida ja siis tagasi bh*se minna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.