Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mõelge siis välja, kuidas KULDA trade'ida!

Soovitatud postitused

provisin.. minul ja oxfordil ei töötand.. ootame veel... hetkel ei maini enam midagi sellest enne kui uuendus tuleb...

 

Tekib kysimus, et mis vahet seal on kui paljud seda teavad, kui millide ostjad saavad niiguinii sellest teada.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvan et võimalus millest te räägite on et jagex ei ole pannud kõigile veel trade limitit või on lihtsalt bug et saad tradeda rohkem raha kui tohiks nägin ka ise ühte videot mis oli eile tehtud ja vand trades robin hood seti ja obby cape ühele vennale ja see trades tagasi -.- ! ma pakun et see parandatakse ära . kui ma arvasin valesti teie arvamusest kuidass mille saab tradeda siis ärge mölisema hakkake ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ytlesin et ei saa tradeda.. hoopis teine asi

 

2kki p6hjendad miks sa oma suurt *saladust* ei avalda?

Ise millide myymisega ei tegele, aga huvitav oleks teada kyll mida

jagex 2 silma vahele j2ttis..


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) Ostad ikkagi saavad seda viisi ju teada ja see levib momentaalselt!

2)Kui see popiks saab jagex muidugi kiiremas korras selle vea eemaldab

Niit pole mõtet salatseda parem tehke kõikidele head niikaua kuni seda kasutada annab.

 

Noo aga lootimine on veel võimalik ve ?.....

Et otsida mingi suvaline koletis tapab sind ära ja teine lootib maast raha aga peaks olema selline koht kus inimesi pole.

 

 

Mis värk nende hauakividega on? minuarust ikkagi ei saa niimoodi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AntiViirus on järjekordne inimene kes tuleb siia teemat nii arutama, et ta ei tea sellest asjast ennem midagi.

Saage üle, millide ostmine on sama välja surnud nagu dinosaurused!

 

Jah sama välja surnud naq cheating oli.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah sama välja surnud naq cheating oli.

 

Hetkel veel mõni bug võib olla, et saab tradeda, aga küll see ka lähinädalatel eemaldatakse.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis te siin jamate dragon chain selga 2 kesti bounty :) tapad ära chain sinu ja kohe jooksed bounty keskele ootat oma 180sec :) kui keegi tuleb kohe logid :) vot saladus :D

Aga seda, et nagu kahekesti ei saa BH minna, kuna min. ppl peab olema 10. Vot sulle saladust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga nii ei saa we... kui dropib sulle ntx. d chaini siis korjad yles, jooksed eemale nii et keegi sind ei atti ja loggid(panded ristist kinni rune lehe).lähed suvalisse worldi(MITTE BH WORLD!)ja oled seal platsil,kus tavaliset surma saades ärkad,ja asjad alles?mul oli nii et tapsin yhe ,sain d legsid . jooksin ja panin ristist kinni.oärast läksin suvalisse P2P w. mitte bounty ja olid kõik asjad alles,ise olin seal BH panga juures kui sisse loggisin!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga nii ei saa we... kui dropib sulle ntx. d chaini siis korjad yles, jooksed eemale nii et keegi sind ei atti ja loggid(panded ristist kinni rune lehe).lähed suvalisse worldi(MITTE BH WORLD!)ja oled seal platsil,kus tavaliset surma saades ärkad,ja asjad alles?mul oli nii et tapsin yhe ,sain d legsid . jooksin ja panin ristist kinni.oärast läksin suvalisse P2P w. mitte bounty ja olid kõik asjad alles,ise olin seal BH panga juures kui sisse loggisin!

Kui sa updatesid loeks, siis teaksid, et nüüd on Drop Trade Limit ka 3k(Kui asja summa on üle 3k siis see ei ilmu teistele inimestele nähtavale).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
aga nii ei saa we... kui dropib sulle ntx. d chaini siis korjad yles, jooksed eemale nii et keegi sind ei atti ja loggid(panded ristist kinni rune lehe).lähed suvalisse worldi(MITTE BH WORLD!)ja oled seal platsil,kus tavaliset surma saades ärkad,ja asjad alles?mul oli nii et tapsin yhe ,sain d legsid . jooksin ja panin ristist kinni.oärast läksin suvalisse P2P w. mitte bounty ja olid kõik asjad alles,ise olin seal BH panga juures kui sisse loggisin!

 

Idee on hea aga ei usu et töötab.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no aga võiks ju järgi proovida:P Ma oleks nõud küll proovima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol. Sa ei saanud vist ikka aru. Loe tekst uuesti ja korralikumalt läbi. Kui ASJA summa on üle 3k siis see ei ilmu teistele mängijatele nähtavale.

 

omg sa ei saa aru ikka vict!kui sina yksi killid yhe ära siis tekib,või võtad rohkem hp ära!!! sa pole vict kunagi Bh killi saanud! Ma olen saanud d legsid ja igast stuffi,siis on maha tekkinud ju!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.