Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mõelge siis välja, kuidas KULDA trade'ida!

Soovitatud postitused

Just proovisin nii: Läksin oma mehega w17's BHs ja high lvl createrisse, ma combat 102. Logisin seal välja ja proovisin minna no BH worldis sisse, siis viskas välja. Kas sain valesti aru või peab lihtsalt sellise maailma otsima mis on BH ja kus pole inimesi`?

EDIT: LOL töötaski, kui proovisin nii et läksin W17 BH'se ja siis läksin tühja worldi BH'se ja tuli nobody :D nice work


http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=15424&highlight=minu+p%FCss <------ minu mehe staked/ statatsid :D vaadake

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lihtne ja loogiline ju. NP :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu idee oli se :D...Lähed suvalisse worldi, mitte bh world, ma mõtlen nagu et enne tapad selle ära kes sulle mille müüa tahab (Ps. tal peab asjades se summa olema mida sa osta tahad))...kui lähed suvalisse siis oled panga juures seal platsil! ise olen teinud mitu korda nii :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Harles, selgita lähemalt. Midagi ei saanud su jutust aru ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igaüks räägib siin suht segast suminat.

 

Räägin veel üle, kui kellegil jäi see arusaamatuks.

 

BH - Bounty Hunter

 

  • kaks chari (ostja/müüja)[/*:m:3rvoju6y]
  • lähevad BH (esialgul world 18)[/*:m:3rvoju6y]
  • ostja võtab kaasa hea õnne ning invi ei topi midagi[/*:m:3rvoju6y]
  • müüja, peale hea õnne, võtab ka kaasa eseme, mille ostjale maha müüb[/*:m:3rvoju6y]
  • BH ei saa võtta kahte ühesugust armor juppi või mingit muud mittearmor juppi (itemit) v.a. toit, ruunid, potionid[/*:m:3rvoju6y]
  • mõlemad charid peavad olema combatid vahemikus 3-49, 50-100, 95-126 (138)[/*:m:3rvoju6y]
  • sisenetakse world 18 BH ruumi (müüja ohutuseks protect item peal)[/*:m:3rvoju6y]
  • nii kiirelt kui võimalik logitakse välja[/*:m:3rvoju6y]
  • sisenetakse teise worldi (peab olema BH world, kus rahvast on vähe või üldse pole)[/*:m:3rvoju6y]
  • peale sisselogimist ootate 10 sekundit , sest siis saate mõlemad tragetit, st. ''penalty'' aega peale killi (ning loodi korjamist) ei teki[/*:m:3rvoju6y]
  • ostja tapab müüja (müüja low hpl võtab protect itemi maha, juhul kui eelnevalt on see tal peal olnud)[/*:m:3rvoju6y]
  • ostja korjab juppi (itemi) üles ja lahkub[/*:m:3rvoju6y]
  • olete teinud ülekande, jupi saate hiljem GEs rahaks vahetada[/*:m:3rvoju6y]

PROVED

 

Treasure Chest

  • müüjal peab olema majas treasure chest[/*:m:3rvoju6y]
  • müüja paneb teatud rahasumma sisse[/*:m:3rvoju6y]
  • ostja läbib dungeoni ja avab kirstu (treasure chesti)[/*:m:3rvoju6y]
  • treasure chesti (kirstu) tegemiseks oli vist vaja 75+ construction (suhteliselt tülikas)[/*:m:3rvoju6y]

UNPROVEN

 

Enjoy.

 

EDIT//mina ei vastuta, kui kellegil diil ebaõnnestub.

Võin väita, et ise 14m kandud nii üle peale update ilma probleemideta.

 

EDIT///TO pyha is back: seda ma ei tea palju rahvast medium level crateris on, kuid high level crateris leidub rahvast küll üks iga tunni tagant ja tõenäosus, et just samal hetkel, kui asju üles korjad, tuleb mõni piler, on väike.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja võimalus et teie 2 olete ainsad selles worldis on 1 100le, selle unustasid vist mainida.

 

ja see medium lvl crater on 50-100, mitte kuni 94. Kui oled lvl 95-100 saad olla nii medium kui ka high lvl crateris, nii et see oleks parim lvl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean, et price chest max. loot on 1500coins, kas ka treasure chest?

 

EDIT//kas pean video tegema või on asi minus, et rahvast pea üldse nendes worldides, kus mina olen, ei ole?

 

http://files.filefront.com/bhhmmmavi/;9378868;/fileinfo.html

 

EDIT///Juba olemas video... >.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tahaks küll videot näha, kus sa jooksed ringi bounty hunter worldis, kus teisi inimesi pole. Eriti tahaks näha kuidas sa teed seda medium lvl crateris, kus on veel kõige rohkem inimesi alati. Ja worldi vahetades võid sa logida mingi clani keskele ja oled surnud juba ennem kui protect itemi peale paned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hetkel veel on võimalus, et kedagi ei ole. Varsti suht growded.

 

EDIT// http://files.filefront.com/bhhmmmavi/;9378868;/fileinfo.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

raha nii yle kanda ei saa et dropid kuskil kahekesi olles, see kes ostab võtab yles ning siis pangakaudu raha või ykskõik kumba pidi.


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas BH's on nii et ükskõik kui suur summa maha dropitakse näeb teine seda?

See on mõte et, BH's dropib maha ja teine ootab.

 

Kas BH,s on nii ,et kui dropid ükskõik kui suure summa ja teine näeb?

See on mõte ,et BH's dropib maha ja teine ootab.


[

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra kas teile ei jõua kohale??? millide asemel myyd hoopis itemeid.. ja pärast ostja myyb itemid maha.. bhsse saab ju itemeid kaasa võtta.. näiteks godsword 50m.. või d full helm.. vms.. oleneb mida osta tahab. .eespool on õpetus kh olemas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pakuks välja VB on võimalik, dragon full näiteks bounty selga ja siis lased vastasel ära tappa, ning saab drag fulli müüb selle maha ja ongi olemas. Aga se ei pruugi töödata ma ise ei mängi, ning ei tea mis olukord seal on.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VAADAKE LEHEKÜLG TAGASI MINU ÕPETUST. SELGELT ÕELDUD, ET SAAB ITEMITES KANDA KA ÜLE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

BH - Bounty Hunter

 

  • sisenetakse world 18 BH ruumi (müüja ohutuseks protect item peal)[/*:m:3fv6yswv]
  • nii kiirelt kui võimalik logitakse välja[/*:m:3fv6yswv]
  • sisenetakse teise worldi (peab olema BH world, kus rahvast on vähe või üldse pole)[/*:m:3fv6yswv]

 

 

kas see world peab olemas bounty hunter siis?


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.