Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer kanakukk!!!!

Soovitatud postitused

Tere.

 

Kõigepealt kõigile ütleksin niipalju, et jah olen antud loost teadlik, kuid minu käes seda kasutajat ei ole. Ma olen müünud väga palju miljoneid ja kasutajaid ning probleeme pole olnud, kui siis vahel ei ole lihtsalt võimalik interneti tulla ja raha ära anda, kuid alati on kõik oma probleemile positiivse lahenduse saanud. Mul on tõepoolest väga kahju, et selle kasutajaga nii läks, mingil määral olen ma muidugi ise süüdi, et sellise kasutaja üldse vastu võtsin ja siis selle edasi müüsin, kuid olgu see siis sullegi õpetuseks, et tuleks enne kasutaja tausta uurida. Raha kohta ma ei oska kommenteerida... mõnda aega oli see mul isegi alles, kuid nüüd paraku sain teise inimese vea tõttu ka banni. Seega ei ole mul sulle mitte kui midagi üle anda ning ilmselt see jääb ka minu ainsaks negatiivseks tehinguks kõigi nende aastate jooksul.

 

Lõpetuseks jätaks veel Peeter "politseikroonika" Võsa tsitaadi:

"Kool ei õpeta - elu õpetab."

 

Lugupidamisega,

kanakukk.

 

 

*võite nüüd ära bannida vms*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult see pole tema süü tõesti.. ammu teada tõsiasi on see , et kasutaja Barbarid on nende mitme aasta jooksul olnud ikka päris paljude inimeste käes. Ennem oleksid pidanud ikka kasutaja tausta ka uurima , kui ostad sellise kasutaja nii vähese raha eest. Aga eks elu õpetab tõesti.

 

Üldse ma ei saa aru sellistest vendadest kes ostavad kasutaja ja ei küsi esimesi kasutaja andmeid.. , et saaksid kasutaja ilma recoveryteta tagasi võtta.

 

Pigem sa peaksid otsima selle kasutaja algse omaniku üles. ja temalt kasutaja tagasi nõudma. Aga teades vana Barbaridi omanikku siis ta oli ikka üks paras närvihaige scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega tema ei scamminud.. tema oli lihtsalt vahemees, kes ostis selle acci teadmatuses ja müüs ka selle edasi. Kuid võta näpust sai tünga.

 

5 postitusega mees tuleb siia vabandama tema eest? Kas ongi see sama Kanakukk teise acciga , teisest Pc-st?.

Igastahes , ma arvan ,et kanakukk võiks ise vabandada.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
5 postitusega mees tuleb siia vabandama tema eest? Kas ongi see sama Kanakukk teise acciga , teisest Pc-st?.

Igastahes , ma arvan ,et kanakukk võiks ise vabandada.

 

Kusjuures äkki olengi? Ma isegi ei püüa vabandada , vaid lihtsalt ütlesin seda. Teiseks ma pole elusees temaga kordagi rääkinudki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tegelikult see pole tema süü tõesti.. ammu teada tõsiasi on see , et kasutaja Barbarid on nende mitme aasta jooksul olnud ikka päris paljude inimeste käes. Ennem oleksid pidanud ikka kasutaja tausta ka uurima , kui ostad sellise kasutaja nii vähese raha eest. Aga eks elu õpetab tõesti.

 

Üldse ma ei saa aru sellistest vendadest kes ostavad kasutaja ja ei küsi esimesi kasutaja andmeid.. , et saaksid kasutaja ilma recoveryteta tagasi võtta.

 

Pigem sa peaksid otsima selle kasutaja algse omaniku üles. ja temalt kasutaja tagasi nõudma. Aga teades vana Barbaridi omanikku siis ta oli ikka üks paras närvihaige scammer.

 

saad aru tema kanakukk andis mulle mingid informatsioonid kasutaja kohta ja ütles et algne omanik on kuskil kuubal või seal kandis...

5mint pärast oli kasutaja läinud ja ei mingit küsimused ega midagi ei töödanud...

 

ja irw... kuidas ei ole tema süü??? kuidas ta müüb kasutajat kui teab et see tagasi võetakse??

 

sa oled kas pugejas või kanakukk ise :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
saad aru tema kanakukk andis mulle mingid informatsioonid kasutaja kohta ja ütles et algne omanik on kuskil kuubal või seal kandis...

5mint pärast oli kasutaja läinud ja ei mingit küsimused ega midagi ei töödanud...

 

ja irw... kuidas ei ole tema süü??? kuidas ta müüb kasutajat kui teab et see tagasi võetakse??

 

sa oled kas pugejas või kanakukk ise :D

 

Mul pole vaja kellelegile pugeda.

Ta ju hoiatas pmselt sind... ( Ta pakkus sulle otsustamise võimalust aga selgesõnaliselt nõustusid ), et seda võidakse tagasi võtta, teiseks kas sa oled loll või , et ostad 1500eegi eest ühe eesti parima Acci? Näha oli ju , et tahetakse sellest lahti saada ja nii odavalt müüakse. Ega kui ta maksaks sulle 1500.- eeki tagasi oleks ju tema sellest rahast ilma ( kuna tema siiski ostis selle kasutaja samuti nagu sina ). Mina ütleks siiski , et see on su oma viga. Mendis on seda teemat väga raske tõestada, ainuke võimalus on sul minna ise ukse taha ja rääkida temaga natuke juttu.

 

Aga ma arvan et mõned inimesed võibolla oskavad sulle infot anda Barbaridi algse omaniku kohta : rsinfoveebi chatis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
irw sain owni....

panin vale kasutaja nime rs2 foorumis oma

vabandan!

 

aga siiski võtke teatavaks siis et neoneti originaal kanakukk on scammer... MSN on tal: [email:316239yl]kanakukk@hotmail.com[/email:316239yl]

 

 

kui on võimalik võtke need - tehingud maha...

 

Hea, et oma väikesed ajuraasukesed suutsid tööle panna :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Näha oli ju , et tahetakse sellest lahti saada ja nii odavalt müüakse.

 

irw siis scammis teadlikult

 

ja mis on sinu asi kui suure summa eest ma ostan või mitte irw

ela oma elu...

ja ta lubas selgesõnaliselt 90% tagasi maksta...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma v6in sulle vaadata seda

 

hmn. mite tee teema foorumisse v6i noh sinna foorumi alafoorumisse . ja pane pealkirjaks supermoderaator Kanakukk jr


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw... mõttetu võtilus teil. Neonetis on ta armastatud mode ning vaevalt te suudate midagi. Parem soovitan teil Neonetist eemale hoida. Ma olen ka Neonetis ning pole Kanakuke vastu midagi. Said scammi siis said, oma mure, mitte Neoneti oma. Anna asi siis politseisse või mine külla talle kui nii suur probleem on. Kanakukk oli, on ja jääb super moderaatoriks Neonetis. Miks on vaja teist foorumit sellega floodida, egas foorum süüdi pole. Küsi rs2eesti adminilt ip ja mine talle külla, lahendage ise ära...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw... mõttetu võtilus teil. Neonetis on ta armastatud mode ning vaevalt te suudate midagi. Parem soovitan teil Neonetist eemale hoida. Ma olen ka Neonetis ning pole Kanakuke vastu midagi. Said scammi siis said, oma mure, mitte Neoneti oma. Anna asi siis politseisse või mine külla talle kui nii suur probleem on. Kanakukk oli, on ja jääb super moderaatoriks Neonetis. Miks on vaja teist foorumit sellega floodida, egas foorum süüdi pole. Küsi rs2eesti adminilt ip ja mine talle külla, lahendage ise ära...

 

Kanakukk paneb talle uksepeal KO ära.

Ja nägemist! :D


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
****i talle peaks lõuga panema aga on vaja saada raudsed andmed temakohta millejärgi orjernteeruda :/

Päris nimi on tal kindlalt HARRI VÄRS

kui keegi leiab midagi palun andke teada!

 

Kuskil väideti, et ta on tüdruk :D Ma ei tea tema kohta midagi va, et ma ta nime nicklamesin :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.