Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Breaking Red County - Come Back

Soovitatud postitused

Ma vaatan, et sina ei tea mitte midagi. Mina olin sellelajal, kui üldse kogu jant toimus vModeraator nebuloses ning ma tean väga hästi, mis ja kuidas toimus. Ta müüs domeeni, aga inimesi müüa? Wtf sa ajad mees. Asi oli lihtsalt nii, et kuna BRC osteti ära ja server kadus ära, siis tulid inimesed paratamatult üle, kui tahtsid mängida. Koos ostuga käis ka serveri nimi ja kõik õigused on nebulose käes. Mitte keegi ei saa avada BRC'd selle nime all nagu ta oli peale nebulose.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisan siia Monster'i (Kes müüs nebulose'le Breakingu domeeni) teksti, mis Ta kirjutas BreakingRC foorumisse:

Müüsin vaid breakingls.eu domeeni Nebulos Gamingule. Mängijad läksid serveri sulgemisel üle Nebulos Gamingusse ning siin ei ole rohkem midagi, kui domeeni müümisega. Elagu.

 

Nii, et olge tasa. Igasugune õigus on seda nime kasutada ning come backe teha. ;)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Derek kui sa asjast midagi ei tea siis palun hoia lihtsalt mokk maas, kõik on selgeks räägitud, Monster müüs ainult domeeni ja BRC inimesed nebulosele kuna nad muudmoodi neid ei saanud, seega ei ostnud nad ära seda kommuuni üldiselt, ei mingit GM-i ega midagi, Monster üritas endale kasu lõigata.

 

See pole siin mingit nicklame ja no problem.

 

Saan aru et serveril läheb aina paremini, aga pole vaja kohe hakata nokkima tühja koha pealt ;)

 

Ära aja sellist lapse juttu.

Muudetud liikme ranka'i poolt

Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisan siia Monster'i (Kes müüs nebulose'le Breakingu domeeni) teksti, mis Ta kirjutas BreakingRC foorumisse:

Müüsin vaid breakingls.eu domeeni Nebulos Gamingule. Mängijad läksid serveri sulgemisel üle Nebulos Gamingusse ning siin ei ole rohkem midagi, kui domeeni müümisega. Elagu.

 

Nii, et olge tasa. Igasugune õigus on seda nime kasutada ning come backe teha. ;)

 

 

monster

ainult domeeni?

 

Ma muidu ei vaevuks sõna võtma.. aga see on ilmselgelt vale ütlus.

Kui see ainult domeen oli, siis miks mul on arvutis kõik need muud samp failid ja asjad, mis sellega kaasasid?

Kõik- SQL andmebaasid, UCP, foorumi failid koos andmebaasiga, gm ja loomulikult domeen?

Kas

1. Klacen maksis isiklikult kõige eest, olles siis nebulos Gamingu admin?

2. Kas sa saatsid meile kogu selle stuffi?

 

Võin vihjeks öelda, et vastus on "jah" mõlemal juhul.

 

Kas see tähendab siis, et oled seda stuffi mitu korda müünud? Mitmele inimesele?

 

Hetkel mul raske öelda, kas sul oli luba müüa või mitte, kuid ostu hetkel arvasin, et sul on.

Pealegi lubasid veel hinna sisse vBulletini, mida me ei saanud.

 

n.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei usu, et see server kaua püsib!!


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tulge külastage, rahvast on vaja.

Mängumood on vägagi mängitav & ma ausalt öeldes ei oskagi enam öelda, miks ma viimati siit serverist üldse lahkusin.. Võrreldes seda Nebulose mängumoodiga, ma pigem mängiksin seda, ausalt..

 

Tulge & kutsuge ka sõpru, igapäevane mängijabaas on 25-35, vahel isegi venitab 40 välja.

 

http://rps.ee/breaking-rc/foorum/index.php


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti igav server! ;) Mingi Cppu seal see ei taju midagi!

+omanik tahab omale uue telo osta annetus rahade eesT! ;)

Selle kohapeal on sul 100% õigus.

 

Tulge külastage, rahvast on vaja.

Mängumood on vägagi mängitav & ma ausalt öeldes ei oskagi enam öelda, miks ma viimati siit serverist üldse lahkusin.. Võrreldes seda Nebulose mängumoodiga, ma pigem mängiksin seda, ausalt..

 

Tulge & kutsuge ka sõpru, igapäevane mängijabaas on 25-35, vahel isegi venitab 40 välja.

 

http://rps.ee/breaking-rc/foorum/index.php

 

Jälle ühed valed ja valed. Äkki otsustad juba mis serverit sa heaks kiidad? Mingi pool aastat tagasi pasandasid, et sulle meeldib LS-RP, siis laitsid sellegi mõtte maha ja hakkasid jällegi Nebulose sitta takka kiitma. Nüüd tuleb välja, et hoopis kiidad heaks sellist pasahunnikut nagu selleks on Breaking-RP? Ei saa kohe üldse sinust aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi ma juba lahkusin Breakingust selle admintiimi ja nrp tõttu. Kui nüüd on vahvlis kirjas, et breaking comeback, siis minujaoks on see lihtsalt facepalm.

Sorry aga ei soovi edu ka teile. See nimi on end juba maha kandnud minu silmis. Tehke uus gm, uus admin tiim, uus nimi ja siis võibolla soovin edu.

Minu n.ö moto on siiski alati olnud, et kui teed midagi, siis tee seda korralikult. Teie aga teete siin oma comebacke ja lasete sama kehvalt edasi nagu varem. Ma ei saa aru miks te küll ei õpi?

Muudetud liikme Patarei'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle kohapeal on sul 100% õigus.

 

 

 

Jälle ühed valed ja valed. Äkki otsustad juba mis serverit sa heaks kiidad? Mingi pool aastat tagasi pasandasid, et sulle meeldib LS-RP, siis laitsid sellegi mõtte maha ja hakkasid jällegi Nebulose sitta takka kiitma. Nüüd tuleb välja, et hoopis kiidad heaks sellist pasahunnikut nagu selleks on Breaking-RP? Ei saa kohe üldse sinust aru.

 

Millal ma LS RP maha jätsin? Ma pelan endiselt ju sealt.. Eesti servereid tuleb tagant kiita, ehk saavad suurema motivatsiooni & hakatakse RP'd ka vahel jagama, paremini teistele selgeks tegema, valmistama.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tglt võiksite ära lõpetada selle teema reostamise. Kasutage PM või midagi. Jutt käib siiski praegu breakingust mitte LS:RP'st ja teiste rollimängu tasemest. Ma ei usu, et breakingu omanik praegu väga õnnelik on selle üle, et selline teema reostamine siin käib. Natuke austust palun teiste vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tere!

Server läks kinni kuna GM'i omanik '' Scathe '' ei suutnud pidada enda lubadust maksimum ajani 5.02.2013 serveri lahti hoida, et saaksin raha ära maksta. Kuna ma nädalavahetustel olen vähe kodus ja ei vastanud tema kirjadele jäi ta arvamusele, et ma ei maksagi ning kodu jõudes nägin, et server oli juba kinni ja ta tegi teema, et serveri rahvast enda serverisse saada. Üritasin temaga rääkida kuid ta hakkas totaalset sitta suust välja ajama. Kes annetusi soovivad tagasi saada öelge enda kontonumbrid kust raha tuli ning maksan teile rahad tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.