Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HostMe.ee » Minecraft Hosting [7.99/GB]

Soovitatud postitused

Sellele ei oska isegi vastata, aga tõesti palun anna asu. Keegi ju ometi siin teemas ei käsi meie teenust soetada. Teame ise ka, et siiani on tulnud palju probleeme, kuid nagu eespool mainitud, siis tulekul suuremad uuendused. Uuenduste käigus ongi eesmärgiks kogu asi paremaks muuta ja igast muud.

Kes tahab sel teemal veel edasi vaielda, siis minu postkast on vaba, nii edasi jätkates ei oleks enam imelik, kui tekib teema tühjendus, põhjendama ei hakka.

Teie uuenduste eesmärk on asi pekki keerata, nagu praeguste asjaolude põhjal selgub.


riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Teie uuenduste eesmärk on asi pekki keerata, nagu praeguste asjaolude põhjal selgub.

MIks sa seda arvad? Kust sina tead mis uuendusi me teeme. Praegusest olukorrast sa ei saa seda oletada, kuna me pole midagi veel uuendanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei märganud minu eelmist postitust või jäid üldse eelmised postitused lugemata? Ise peaksid sa samuti teadma, et meil oli litsentsiga probleeme. Ammu see meil makstud, kuid WHMCS'i ettevõtjates on asi kinni, et lahendatud ei saa. Kõik serverid anname kätte niipea kui võimalik, lihtsalt on hetkel see kõik aeglasem kõige selle töttu. Teemas on sellest kõigest teavitatud ning muret ei tohiks olla. Pealegi, olen sul MSN's olemas, miks seal midagi ei kurda?

WHMCSist saab litsentsi kätte sekunditega peale makse sooritust. Kui vaja võin vahendajaks olla, et saaksite rattad veidi kiiremini alla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Karl Erik saatsin PM.

 

Nad ju ei taju seda.

Kuldne näide, millised postitused saavad warnitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minu server on ka praegu maas :( . Tahtsin ühte viga parandada, panin serveri kinni, sest eeldasin et saan selle Multicraftist jälle tööle panna.

Vabandust, loodame et hosti poolt saab koduleht üles laetud kiireimas korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Karl Erik saatsin PM.

 

 

Kuldne näide, millised postitused saavad warnitud.

 

Ma täiega kardan, aga lihtsalt see on tõsi millega teie leppida ei suuda vaid hoopis iga kord õigustate ennast. Kuldsele näitele tuli ka kuldne vastus


riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lasen mõtetutele postitustele warni panna nagu see siin.

 

See postitus näitab, et te ei taju kriitikat. Lasete postitusi suvalt warnida, kuna tahate oma ettevõtmist natukenegi üleval hoida. Selles mõttes, ma ei ülbitse siin ega ei soovi olla mingi netihiiro, kes päästab maailma HostMe eest, aga selline suhtumine nii klientidesse, kui ka tulevastesse klientidesse, on suhteliselt mõttetu.

WHMCS litsensi ostmine käib tõesti mõne sekundiga, nagu herr Karl Erik ülal postitas. Samuti veebihosti põhised probleemid tavaliselt lahendatakse lähima 2-3 tunni jooksul ära, kui viga on hostis. Praegu on siin lihtsalt väga "töösse pühenduv" staff, kes proovib millegagi hakkama saada. Ma soovin teile lihtsalt edu edaspidises ning soovin, et te ka parandaksite oma suhtumise klientidesse kiiremas korras :)


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See postitus näitab, et te ei taju kriitikat. Lasete postitusi suvalt warnida, kuna tahate oma ettevõtmist natukenegi üleval hoida. Selles mõttes, ma ei ülbitse siin ega ei soovi olla mingi netihiiro, kes päästab maailma HostMe eest, aga selline suhtumine nii klientidesse, kui ka tulevastesse klientidesse, on suhteliselt mõttetu.

WHMCS litsensi ostmine käib tõesti mõne sekundiga, nagu herr Karl Erik ülal postitas. Samuti veebihosti põhised probleemid tavaliselt lahendatakse lähima 2-3 tunni jooksul ära, kui viga on hostis. Praegu on siin lihtsalt väga "töösse pühenduv" staff, kes proovib millegagi hakkama saada. Ma soovin teile lihtsalt edu edaspidises ning soovin, et te ka parandaksite oma suhtumise klientidesse kiiremas korras :)

Tänud, et lõpuks ka edu soovisid, kuid veidikene nokin veel sinu postitust :D.

ÜTlesid, et veebihosti probleemid lahendatakse lähima 2-3 tunniga, oleks see vaid nii :D.

Uurin ka Karli käest veelkord litsentsi kohta.

 

Ma täiega kardan, aga lihtsalt see on tõsi millega teie leppida ei suuda vaid hoopis iga kord õigustate ennast. Kuldsele näitele tuli ka kuldne vastus

Vabandust, ei saanud aru, mida selle postitusega saavutada püüdsite. Teie postitus oli warni väärt ning see oli esimene kord, mil üldse siin teema all kedagi reportisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis mõttega te neid uuendusi teete, kui te ei oska? Nagunii keerate midagi perse ju :D

 

Olge parem klientidega aus ja öelge neile, et teil ei ole viitsimist tegelda mitte ärge hakake mingit paska neile ajama. Kui toimuvad mingid uuendused tuleks siiski klientidele esimesena teatada.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis mõttega te neid uuendusi teete, kui te ei oska? Nagunii keerate midagi perse ju :D

 

Olge parem klientidega aus ja öelge neile, et teil ei ole viitsimist tegelda mitte ärge hakake mingit paska neile ajama. Kui toimuvad mingid uuendused tuleks siiski klientidele esimesena teatada.

Olen sinuga täiesti nõus :D aga kohe nad ka räägivad sulle vastu :D

 

Vabandust, ei saanud aru, mida selle postitusega saavutada püüdsite. Teie postitus oli warni väärt ning see oli esimene kord, mil üldse siin teema all kedagi reportisin.

Püüdsin saavutada tõtt, millega te leppida ei taha, aga ma ei viitsi ka teiega enam jännata, nagunii te aru ei saa. Aga kivi kotti ja kott põlema. :D

Muudetud liikme Blanksmiley'i poolt

riks.jpg

No fear no mercy...

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Järjekordne finaticu tegelane, kes soovib teisi maha tehes enda oma paremaks teha? Ma ei saa aru, kas see lause tegi sind kôvaks meheks vms. Keerame uuendustega perse? Vabandust väljenduse eest, kuid poole oma ajust oled ära annetanud vist. Iga normaalne inimene saab aru, et uuendused on möeldud asja parandamiseks, mitte ära keeramuseks. Miks meil ei ole viitsimist klientidega tegeleda, oleme seda koguaeg teinud ning teeme ka edasi. Sina oled kõige viimane inimene kelle käest sellist lauset veel kuulda tahan. Olen saanud PM teel sõnumeid ühe teatud isiku kaudu, kes teiega suhtleb, et te sihikindlalt tuletegi ja soovite teisi meie vastu pöörduda. Ta soovis ka, et mainiksin, et teie nn suurepärane klienditugi pidavat naljapärast ühele kliendile hunger games plugina peale panema ning mapiga muid pahandusi tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Järjekordne finaticu tegelane, kes soovib teisi maha tehes enda oma paremaks teha? Ma ei saa aru, kas see lause tegi sind kôvaks meheks vms. Keerame uuendustega perse? Vabandust väljenduse eest, kuid poole oma ajust oled ära annetanud vist. Iga normaalne inimene saab aru, et uuendused on möeldud asja parandamiseks, mitte ära keeramuseks. Miks meil ei ole viitsimist klientidega tegeleda, oleme seda koguaeg teinud ning teeme ka edasi. Sina oled kõige viimane inimene kelle käest sellist lauset veel kuulda tahan. Olen saanud PM teel sõnumeid ühe teatud isiku kaudu, kes teiega suhtleb, et te sihikindlalt tuletegi ja soovite teisi meie vastu pöörduda. Ta soovis ka, et mainiksin, et teie nn suurepärane klienditugi pidavat naljapärast ühele kliendile hunger games plugina peale panema ning mapiga muid pahandusi tegema.

 

Kas mitte vahepeal ei olnud nii, et HostMe pani umbes 10-nel inimesel serveri niisama kinni. Võite lugeda siin eelmistes osades juba postitusi.

 

Vabandust, aga Sina oled praegu see siin, kes FinaticHostingut maha teeb, kui kirjutad lihtsalt ilma mingisuguse aluseta paska.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas mitte vahepeal ei olnud nii, et HostMe pani umbes 10-nel inimesel serveri niisama kinni. Võite lugeda siin eelmistes osades juba postitusi.

 

Vabandust, aga Sina oled praegu see siin, kes FinaticHostingut maha teeb, kui kirjutad lihtsalt ilma mingisuguse aluseta paska.

 

Tegelt ka, mida sa ajad? Sellist jama pole varem küll kuulnud.

Mul on teatud isik, kes oli teiega samal ajal skype kõnes, kui te sellest rääkisite.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tegelt ka, mida sa ajad? Sellist jama pole varem küll kuulnud.

Mul on teatud isik, kes oli teiega samal ajal skype kõnes, kui te sellest rääkisite.

 

Miks siis, kui ma loen teema otsast lõpuni on siin nii palju negatiivset tagasisidet? Kõikidele uutele klientidele soovitus: lugege rahulikult kõik 17 osa läbi ning otsustage, kas on mõtet server tellida.

 

Nii palju, kui mulle nüüd öelda siis tahtis üks klient kindlat Hunger Games pluginat, aga ei osanud seda ise seadistada ja see pandi talle peale ning kõik oli korras. Klient polnud lihtsalt kursis, et plugin ei toeta Multiworldi ning maailm kadus. See taastati ka umbes 10 minuti pärast backupi abil. Punkt.

 

Reetsid oma teatud isiku.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma ei saa nüüd aru, mis arutelu siin toimub, tahate arutada, siis selleks on tänapäeval msn-d ning siin foorumis ka vabateema.

Pole vaja tõesti sellist jama toota siin.

 

 

Mina avasin HostMe arvelduses ticketi kuu aega tagasi ning ei saanudki vastust.

 

 

See nüüd küll tõsi ei ole, palun ära nii madalale küll lasku, et siin valetama hakata. Ühtegi ticketit mis me sulgenud oleme ei ole vastusteta jäänud. Puhaselge vale. Tahad selle lause üle vaielda, PM olemas saada sinna tõestus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun jätkake seda mittekuhugi viivat arutelu läbi teiste kanalite (PM, Skype?), aitäh.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaksin rohkem infot teie internetiühenduse kohta, see magistraalvõrk ei ütle mulle mitte midagi. Samuti rohkem infot ka kõvaketaste kohta.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal ka jooksis server selle hosti peal kokku :/

Tahtsin raha tagasi nõuda kuna samade pluginatega ja sama RAM sisaldusega enda arvutil server jooksis.

Lubasid korda tega, aga võtsid hoopis osad minu pluginad maha mis üldse ei olnud crashimise põhjuseks.

Peale seda enam sealt hosti ei tahtnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Minuteada oli sul consoolis neid erroreid kuhjaga. Mitte ühtegi pluginat me sult ei eemaldanud, vaid uuendasime kõik vajalikud ära ning muudeks andsime soovitusi. Valetama ei maksa siia tulle ning tuletan ka sulle meelde.

 

Palun jätkake seda mittekuhugi viivat arutelu läbi teiste kanalite (PM, Skype?), aitäh.

....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Isegi kui eemaldasime, siis mäletan oma mäletamise järgi, et ticketi teel oli üle küsitud ning teie poolt oli luba teha pluginatega mida vaja, et lagist vabaneda. Kõik confid jätsime alles ning plugina ka, lihtsalt nime muutsime off lõpuliseks, et vajadusel tagasi panna saaksid.

Palun, kui sel teemal veel arutada soovid, siis minu postkastis ruumi on, uuesti siia teemasse sel teemal postitades lihtsalt jätan vastamata, vältimaks spami suurendamist sel teemal. Pm teel vastan kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi kui eemaldasime, siis mäletan oma mäletamise järgi, et ticketi teel oli üle küsitud ning teie poolt oli luba teha pluginatega mida vaja, et lagist vabaneda. Kõik confid jätsime alles ning plugina ka, lihtsalt nime muutsime off lõpuliseks, et vajadusel tagasi panna saaksid.

Palun, kui sel teemal veel arutada soovid, siis minu postkastis ruumi on, uuesti siia teemasse sel teemal postitades lihtsalt jätan vastamata, vältimaks spami suurendamist sel teemal. Pm teel vastan kindlasti.

 

Ütlen lihtsalt tellijatele ära, et pole sellist sõnumit kohe KINDLASTI mitte saatnud, et tahaks laggist vabaneda, server ei läinud lihtsalt tööle. Ma ei saa aru kui palju võib üks inimene teistele puru silma ajada.

 

Ma ei viitsi rohkem selle üle vaielda, aga edu sellegipoolest. Loodan, et arenete serverite ja klientide aitamise osas.

Muudetud liikme LepaMC'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.