Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus Max Combat 138 !

Soovitatud postitused

Esiteks sinust : Pühenda väheke rohkem aega kirjutamisele... Viitan sellele suurele rohelisele tekstile.

 

Erm teemasse :

 

Jagexi peakorteris liigub vist kõhugripp. Nagu combat 138 ?

 

Nagu järeldada võib, ei ole vahet, kas oled combat 126, 132 või 138, kuna skillid jäävad ju samaks. (99)

 

Usun, et tuleb selline, mille 99 tegemiseks peab nolifema ikka päris pikka aega, kuna jagex üritab player'eid sisse tuua jälle peale suurt kriisi.

 

Ei looda, et midagi võimsat tuleb. Pean skilli suht mõttetuks. Liiga fantaasiahulluks läheb ära juba. Kõrvutaksin sarja ''Lost'i'' kolmanda hooajaga.

 

''Elame, näeme,'' ütles pime tark mees.

 

Woot, hästi öeldud :) Aga ise arvan, et kui mingi lvl 99 summoning on, saab mingi mithril dragi endale võtta vms. i guess.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas see skill tuleb freele või memberitele?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kas see skill tuleb freele või memberitele?

 

Memberitele loomulikult.

Kuna lemmiklooma pood asub Yanilles

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju et, kui skill tuleb siis pole ma enam membu ja ma quitisin ka , nni et ma ei tee enam memberiks :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

see skill ei saa tulla ainult memberitele, sest muidu mingi pure teeb endal selle 99 saab 12 combatit juurde, tuleb f2p ja on enda sugusest purest 12 levelit suurem ja ei saa selle summoniga mitte ****igi teha f2p. combat skillid peaksid tulema siiski mõlemale, siis oleks vähemalt aus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
see skill ei saa tulla ainult memberitele, sest muidu mingi pure teeb endal selle 99 saab 12 combatit juurde, tuleb f2p ja on enda sugusest purest 12 levelit suurem ja ei saa selle summoniga mitte ****igi teha f2p. combat skillid peaksid tulema siiski mõlemale, siis oleks vähemalt aus.

 

 

Kahjuks tuleb, arvestades summoningu treeningpaiku, poode vms, need on kõik ju p2p alal.

Ja F2p on runescape "Demo" versioon, seega mina olen 98% kindel, et see ainult p2p.

 

Adding Summoning to the Combat level calculation means that the maximum will increase from 126 up to 138.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuuldavasti rikuvad ka paljude lvl 3 skillerite elud , kellel on kogematta mõni cmb skill 2ks või hp 11ks läinud :D Kuna siis need saavad cmb 4 :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rikuvad mängu veel rohkem ära kui ainult p2p-le.

 

LOl =/ kui teeks uue skilli ka f2pile, siis tekib küsimus miks üldse memberiks teha, see ongi õige, et kui midagi uut siis tasuline, sest see sunnib ju üha rohkem inimesi p2p tegema ;)


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodetavasti tuleb Summoning skill vägev.

 

Kui ei siis ma quitin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol se on täiiesti ripitud fake rs-ist ju :D moparscape vms :D seal summonid omale loomi ja tapad maha irw.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Summoning peaks siis täna välja tulema või :P? ...


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igastahes , summoning välja tuleb ja keegi ületab combat 127 piiri siis sooviks ka pilti näha.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.