Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Minuarust julm copy of assassins creed, jah vahe sees, et fc3 on fps, ac ei ole, aga jah, tänu sellele lasin uninstalli ka kohe mängule. Ei meeldi nokoffid, saan aru, et sama firma tegi mõlemad mängud, aga ikkagi, veidi originaalsust võiks ikkagi olla.(kui tulete halama, et vanad fc-d olid ka taolised jne, siis ma pole neid mänginud, ega kunagi yhtki viddi näinud neist ja ei tea) igatahes minujaoks oli pointless mäng.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minuarust julm copy of assassins creed, jah vahe sees, et fc3 on fps, ac ei ole, aga jah, tänu sellele lasin uninstalli ka kohe mängule. Ei meeldi nokoffid, saan aru, et sama firma tegi mõlemad mängud, aga ikkagi, veidi originaalsust võiks ikkagi olla.(kui tulete halama, et vanad fc-d olid ka taolised jne, siis ma pole neid mänginud, ega kunagi yhtki viddi näinud neist ja ei tea) igatahes minujaoks oli pointless mäng.

 

AC copy ?!?! Palun seleta ja ütle, mida sa seal nii sarnast näed. Tegu on ikka kahe täiesti erineva mänguga...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuarust julm copy of assassins creed, jah vahe sees, et fc3 on fps, ac ei ole, aga jah, tänu sellele lasin uninstalli ka kohe mängule. Ei meeldi nokoffid, saan aru, et sama firma tegi mõlemad mängud, aga ikkagi, veidi originaalsust võiks ikkagi olla.(kui tulete halama, et vanad fc-d olid ka taolised jne, siis ma pole neid mänginud, ega kunagi yhtki viddi näinud neist ja ei tea) igatahes minujaoks oli pointless mäng.

 

Mõningaid sarnasusi on jah AC-ga (tornide otsas ronimine, et kaarti lahti lukustada), aga koopia ta kindlasti ei ole. See, et paar elementi on teisest mängust võetud, ei tee temast koopiat.


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ega kellegil pole save gamei anda, kus SP on läbi tehtud, kuid on väga vähe või üldse kõik outpostid tegemata/unliberated?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal outpostid tehtud just :D Kõik lahti, relvad jms. Varstni tõmban uuesti alla ja AC3 ka. Kuigi AC3 copy pole. Üks toimub kusagil 20sajandil, praegune 21 ikkagi kui just mitte ulmeline :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kerge, sumpar otsa, lased vastu puuri, karu/tiiger jookseb välja ja korras :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See optimal on vist max graphics jaoks.

 

ah seda cyrid pole mõted uskuda kah, mul ei lähe isegi reccomendest läbi aga endal mäng olemas ja highti peal nolag, kui ultrale panen on natuke sellist blur effecti näha aga hightil ei.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi teab kust seda saaks võimalikult odavalt osta? Küsiks ka, et kas see http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MANGUD82/193007 on mäng ise või on midagi muud?

 

See pole kindlasti mäng,see on midagi muud.Oleneb kas tahad uut või kasutatud?

Kui kasutatud ,siis vaata kõik need portaalid üle (soov.ee ,kuldnebors.ee ,osta.ee ja okidoki.ee ja mängu foorumid)

Kui uut,siis pead kindlasti arvestama vähemalt 40euroga ,kui tahad poest osta aga võid ka tellida või steamist osta.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

epic, alustasin uuesti storyt. lihtsalt mass mäng on. soovitan teistel kah teha teist korda, poole rohkem asju saab tehtud! midagi ei jää kahe silmavahele.

 

PS: kui on vaja torrentit, siis pmige mulle, mul fullyworking torrent


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
16€ saab ühelt HV kasutajalt kätte FC3, deluxe oli vist 18€ kui ei eksi.

Ise olen kuskil 50% läbi teinud ja väga 5+ mäng. Ei mingit pettumust siiani, koppa ka ette ei viska.

 

kes kus kellelt


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan soojalt neile ,kes mängivad sõja mänge.Ise olen juba paar korda läbi teinud ja ikka suht hää mäng :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.