Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Uus Renault Clio IV tuli välja ja tahaks teada, kas sellist autot üldse tasuks osta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cliode kohta olen ainult kiidusõnu kuulnud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühel sõbral ka clio, pidi suht hea olema ja lihtne parandada.

 

 

Väike küsimus ka jääkväärtuse kohta.Saan aru, mida see tähendab, aga seal saab valida kuni 85% jääkväärtust ja kuumakse jääb 38 euri peale.On see üldse reaalne, et saan auto ringi lasta 38 euri kuus või mis nipiga see asi käib?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ühel sõbral ka clio, pidi suht hea olema ja lihtne parandada.

 

 

Väike küsimus ka jääkväärtuse kohta.Saan aru, mida see tähendab, aga seal saab valida kuni 85% jääkväärtust ja kuumakse jääb 38 euri peale.On see üldse reaalne, et saan auto ringi lasta 38 euri kuus või mis nipiga see asi käib?

 

No jah, lased 38euri kuus küll ringi, kuid kui sa näiteks võtad 2a. peale, maksad kõik kuud ilusti ära ja siis pead maksma ülejäänud summa korraga. Vähemalt olen mina nii aru saanud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uurisin selle kohta natuke ja info järgmine:

Liisingul on 3 võimalust:

 

[h=3]Kasutusrent[/h]Kasutusrendi korral ostab Liising Sinu poolt valitud sõiduki ja annab selle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid.

Liisinguperioodi lõppedes on Sul võimalik:

 

  • Sõiduki kasutamist jätkata, pikendades liisingulepingut (kui sõiduki vanus seda lubab)
  • Sõiduk uue vastu välja vahetada, valides uue meelepärase sõiduki ja leides vanale sõidukile ostja
  • Saada sõiduki omanikuks, tasudes Liisingule sõiduki jääkväärtuse

Kasutusrendi korral ei lisandu intressile ega lepingutasule käibemaksu.

 

[h=3]Kapitalirent[/h]Kapitalirent tasub valida siis, kui soovid liisinguperioodi lõppedes saada sõiduki omanikuks.

 

Kapitalirendi korral ostab Liising Sinu poolt valitud sõiduki ja annab selle Sulle kokkulepitud tähtajaks kasutada. Sina tasud Liisingule sõiduki kasutamise eest liisingumakseid. Tasudes viimase liisingumakse saad sõiduki omandiõiguse.

 

Kui soovid väiksemaid liisingumakseid või liisingulepingut liisinguperioodi lõppedes pikendada, siis on võimalik jätta liisinguperioodi lõppu üks suurem liisingumakse.

 

[h=3]Järelmaks[/h]Järelmaks on sama mis kapitalirent, selle erinevusega, et sõiduki ostuhinnas ei sisaldu käibemaksu. Sellisteks sõidukiteks on üldjuhul eraisikute poolt müüdavad kasutatud sõidukid, mis käibivad hilisemalt ringluses ilma käibemaksuta. Lisaks auto väljaostumaksetele ei lisandu käibemaksu ka intressimaksetele ega lepingutasule.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ühel sõbral ka clio, pidi suht hea olema ja lihtne parandada.

 

 

Väike küsimus ka jääkväärtuse kohta.Saan aru, mida see tähendab, aga seal saab valida kuni 85% jääkväärtust ja kuumakse jääb 38 euri peale.On see üldse reaalne, et saan auto ringi lasta 38 euri kuus või mis nipiga see asi käib?

 

Seda saab valida, aga selliste tingimuste juures pank ei väljasta kindlasti laenu, kuna neile on see ebaratsionaalne tehing. Nt võtad kaheks aastaks 85% jääkväärtusega. Kahe aasta jooksul auto turuväärtus langeda 20-30%. Sina oled selle aja jooksul maksnud 5%+lepingutasu sissemakseks ja u.0.42% igakuiselt 24 nelja kuu perioodil(kokku 10%+ intress). Kahe aasta möödudes auto turuväärtus 70%, mis on vähem kui järel olev jääkväärtus. Panka ei saa lollitada :). Kui ma ei eksi, siis jääkväärtusega 50%+ pank autoliisinguid ei väljasta üldse.

 

Muidugi on erandjuhtumeid, aga sellisel juhul liisinguperiood 3 kuud, sissemakse 20% ja jääkväärtus 60-70%.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Definitsiooni lisavarustuse tähendustele?

Genk Plant Build

'Ebony'

VP Application Label

Deployable Anti-W'Lash Restr

Ice Feature Pack 4

Ice Feature Pack 80

Ice Feature Pack 82


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Genk plant on fordi tehas Hollandis, seega eeldan, et seal kokku pandud.

Ebony vist interjööri värvuse tüüp? Ebony black?

VP Application label elektrooniline stabiilsuskontroll.

 

Ice featuresid peaksid olema Põhja-Euroopa lisad. Numbrid muidugi ei ütle midagi, aga nt mingi mootori eelsoojendus? Esiklaasisoendus? Istmesoendus?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VP Application kindlalt stabiilsuskontroll? On isegi see märk spidos olemas, kuid ei tööta. Aitäh info eest. Pole ühtegi talvelisa sinu nimetatust kahjuks.

Kirjas lihtsalt Ebony, võib olla küll ebony black..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sõitsin täna Audiga ringi ja ega ei saanud klõpsutamata jätta. Pildistamine meeldib mulle siiski päris palju, eriti autode puhul. Eks harjutamine teeb meistriks ja oleks vaja paremat kaamerat. ISO jms sain enamvähem paika.

 

523583_511896205542931_445532551_n.jpg

 

Nüüd siis sõbra Audi 80 B3-l käivitusega probleem. 1.6 karpamootor. Lihtsalt enam ei lähe käima.. Säde on olemas, kütus jookseb ilusti peale. Kommutaator ja halliandur miski pool aastat tagasi vahetatud. Müstika..

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pilt päris udune või asi minus? Uhke pill küll muidu.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Exposure liiga kõrge, sellepärast. Sõitsin täna selle valge E46-ga ringi, mis ma siin vahepeal jagasin. Kui ta nii madal poleks, oleks täitsa vinksvonks sõidu poolest. Jube masendav oli enda autosse istuda ja sõita, sest kui vajutada gaasi, siis läheb see poole sitemini edasi, kui bemm :D

 

58400_10151551804279809_1936548625_n.jpg

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äge, kuid ise olen ikkagi Audi fänn. Mulle meeldivad ka mõned bemmid, kuid ise olen audi omanik siis ei saa ju rivaali toetada :P Audi võiks ikka täiega vastu panna :D

 

Audi võiks bemmidele naelad rehvi taha panna, sõitma lähevad siis *KABOOM* rehvid läbi :D


lumbridge.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Labane Bimmeritüüpide kadedus Audide peale. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaikselt vahin ikka uuemaid ja suuremaid autosi:D

http://www.auto24.ee/used/1318115

 

Mis sellest arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaikselt vahin ikka uuemaid ja suuremaid autosi:D

http://www.auto24.ee/used/1318115

 

Mis sellest arvate?

 

Juba. :D

Soovitan soojalt, Bemmi 3.0 diisel on väga hea mootor. Ja mugavust otsid, siis sealt ka leiad selle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See vana kolmene ei ole minu jaoks:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See vana kolmene ei ole minu jaoks:D

See pisike punn jah, E34 soovitan ka. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juba hellasin selle 7 bemmi omanikule ja varsti vaatama:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Audi A6 3.0Tdi järgmiseks autoks garanteeritud. Mahedalt mõnus asi.... Sain täna sõita sellisega. S-line täislaks ja uskumatu kuidas see diisel edasi astub. :P

 

http://www.auto24.ee/used/1198138 - Selline, aga sisu on selline:

559917_147594055417692_1540641715_n.jpg

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida peaks selle bemmi juures vaatama.On tal mingeid tüüpvigu ka? Mis tal tavaliselt otsad annab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.