Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Wut? She? Uus auto silmapiiril jah, vana armastus ei roosteta. :D :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis masin silmapiiril siis on, kui saladus pole?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Something like this

35316216.jpg

35316317.jpg

Ei ole kindel, kas konkreetne masin selleks ajaks alles on, kui ma müüdud saan, aga kui on siis 99,9% toon selle ka. Aga kui ei ole alles, siis vaatan midagi samasugust sama varustusega jne. Nahk el istmed jnejnejne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen kursis kütusekuluga. Venna A8 on 2.8 V6. :P

Tüdinesin diislist ära ja jõudsin järeldusele, et kui diisel, siis 2005+ aasta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Heh miks nii?

No.. Vanadel diislitel on enamikul lollid kallid tüüpvead, ainuke mis oleks lollikindel on audi r5 diisel, aga, et korraliku diislit saada, tuleb vastavalt maksta ka. Ja no nagu öeldakse, diisli hoolduskulud katavad bensiini kütusekulu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanade aegade meenutus... Vasakul siis armukesest buumer ja paremal see tjuuuunitud vento. :D

314464_425547407486446_381715686_n.jpg

825_454751287924090_769541956_n.jpg

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen juba väga kaua venitanud uue auto ostuga. Mõttes liigub siiski Audi A5, Mercedes CL/CLS või siis Nissan 350Z. Peaks hakkama tõsisemalt tegelema.

Homseks panin kinni proovisõidu sellise masinaga:

http://www.coches.net/nissan-350z-35-v6-pack-3p-gasolina-2004-en-malaga-27494806-covo.aspx

 

Pole kunagi sõitnud, seega ei oskagi midagi oodata. Eks näeme :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Audi audi audiiiiiiii, saan minu poolse repi kui ostad Audi ja usun, et sõidumugavuse poolest teeb Riisidriftikale silmad ette. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

autol vist immo tuksis......pean endale uue aju leidma ja peale proovima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järgmise nädalani tublisti jalamees. Roolivõim perses. Hommikul lampi sõidu pealt hakkas undama, rool raske, jäin seisma, et vaadata - Hopsti õlipaagi korgi alt pressib mõnuga välja. Töölt tulles siis vaatasin, et õli miinimumi peal, okei sõidan töökotta ära, undab ikka, aga keerata enamvähem sai. Töökoja juures vaatasin, et õli paagis on korgini triikis, normaalne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise ka jalameeeeeeees

 

KAs mootori ajul peab numbrid ühtima? et see töötaks?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimast kolme numbrit pead jälgima jah minu teada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda ütles mulle üks teine ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena. Algul ehmusin, et wtf, siis jõudis kohale. Vanaisale sellist autot vaja, siis ei vaju uksed ära. :D

 

 

Neljapäeval saan siis auto kätte - uue roolivõimu, hooratta ja siduriga ja jääb auto alles. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loom,said oma Fordi maha müüdud ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei. Oleks ilmselt pühapäeval vahetanud kui poleks roolivõim üles öelnud. Nüüd aga remondis ja tehakse korda ja jätan alles.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Renault hea auto?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Renault hea auto?

 

Ei oska öelda päris nii. Pole kunagi omanud, aga prantslasi suht laidetakse maha just koostekvaliteedi pärast. Mõni on selline, et esindusest välja sõites pead juba teeninduse järjekorras olema ja on ka neid mis kestavad.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal kokkupuuteid Renault Traficuga, väga kiidan. Ca. aasta sõitsin sellise elukaga ringi, ühtki probleemi. Käivitus igal ajal (ka talvel), iga kraadiga. Ainuke asi mis ei töötanud, oli ohutulede nupp (kahel samasugusel bussil mõlemal, ilmselt mingi lihtne tüüp viga) ja sellest tundsin ka puudust, kui Jüri ringil üks Nissan Terrano II sisse küttis tagant. Pauk oli kõva, buss läks mahakandmisele. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Renault hea auto?

 

Mul isal nüüd 2 Renaulti, üks uuem Kangoo ja Trafic. Kangoo tal juba suht pikalt, tundub küll vastupidav jne, et nagu seisnud nii pole väga. Sõidab igapäevaselt suht palju, nii et suht hea võib öelda. Traficu ta ostis nüüd mingi nädal tagasi, ütleks et suht hea, esisillas on mingi jama hetkel, aga see võib olla lihtsalt mingi aukudest tingituna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.