Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hetkel lasin mingit lukusula mis sisaldab ka õli. Väga vähe aitas, pärast proovin wd-40 lasta ja vaatan kas siis läheb paremaks või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel lasin mingit lukusula mis sisaldab ka õli. Väga vähe aitas, pärast proovin wd-40 lasta ja vaatan kas siis läheb paremaks või mitte.
Ma lasin üsna korralikult lukuavast sisse ning siis mitu korda keerasin uksi kinni ja lahti ja lasin veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõenäoliselt hoovapesa ära kulunud mis lukusüdamiku taga on.

 

Järgmise või ülejärgmise nädala sees olen ka BMW peres tagasi jälle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õlitasin ära, nüüd käib täiesti viisakalt :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab arvamusi avaldada TEST-REM DIISEL kohta? Netist palju lugenud, kogemusi 50-50 nendega.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olin aasta autota ja üliõpilasena Tartus sai kenasti hakkama ning raha jäi ka rohkem kätte. Nüüd võtsin endale nimele auto ja soodsaim kindlustus 30€+ kuus (terve aasta eest makstes ei tulnud odavam) ja kuu tagasi otsustasin kasko ka juurde võtta, mis tuli 105€ kuus. Vahepeal sõidan ikka bussiga või kõnnin ülikooli, aga kui nkn 140€ kuus maksta kindlustustele, siis kütuse pealt kokku hoidmine väga ei päästa ja muudaks asja üldse mõtetuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olin aasta autota ja üliõpilasena Tartus sai kenasti hakkama ning raha jäi ka rohkem kätte. Nüüd võtsin endale nimele auto ja soodsaim kindlustus 30€+ kuus (terve aasta eest makstes ei tulnud odavam) ja kuu tagasi otsustasin kasko ka juurde võtta, mis tuli 105€ kuus. Vahepeal sõidan ikka bussiga või kõnnin ülikooli, aga kui nkn 140€ kuus maksta kindlustustele, siis kütuse pealt kokku hoidmine väga ei päästa ja muudaks asja üldse mõtetuks.

 

Ise sain ka kõige odavama kasko + liikluskindlustuse ~140 eur kuus. Justkui on meelde jäänud, et mõned aastad tagasi sai veel terve aasta eest makstes oluliselt soodsamalt kui igakuise kindlustuse, praegu enam sellist asja tähele ei pannud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eh, mul oli aasta 100.09€. Polnud odavaim variant isegi.

Kaskot ei võta, vana auto siiski.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise sain ka kõige odavama kasko + liikluskindlustuse ~140 eur kuus. Justkui on meelde jäänud, et mõned aastad tagasi sai veel terve aasta eest makstes oluliselt soodsamalt kui igakuise kindlustuse, praegu enam sellist asja tähele ei pannud.

 

Okei ma ei tea kust ma hommikupoolikul need andmed võtsin :D 40eur kuus kõik kindlustused siiski, aasta ca 500 eur.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimane aasta veel siis saab ka load, ei kujuta ettegi, et hakkan bussiga sõitma kui 18 täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh, peab ka detsembris jälle kindlustust maksma.. Hetkel võtan kolme kuu kaupa ja 67,26€ on 3 kuud.. 1 kuu on 28,73 hetkel. Midagi on isegi langenud, auto on olnud 2015 septembrist. Muidu oli koguaeg 69,5€ ja kuu 29,7€ vms.. Aastat pakutakse 239,49€. Aga no ju ta ongi esimese auto puhul tiba kõrgem ja kui kw ka "nati" rohkem, kui enamustel esimesel autol.


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viimane aasta veel siis saab ka load, ei kujuta ettegi, et hakkan bussiga sõitma kui 18 täis.

 

Võtad bemmmmi ikka v


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai ka endale E91 toodud. Seekord siis bensiin, isu täis diislitest. Aga sõidudünaamika ja mugavuse poolest suutis see auto mind väga üllatada. :rolleyes:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Looda et puksid ei lähe. suht jamad need kolmestel imo

 

Ah.

Kui vaadata neti järgi siis on 90% saksa autodel "Nõrgad" sillad. Kõik oleneb teeoludest ja sellest kui palju sa sõidad ning mis varuosi kasutad. Odavad poola puksid ei kannatagi midagi. Kunagi Mondeo ostsin siis neti põhjal pidi ka meeletult nõrgad sillad olema, 2aasta jooksul polnud ühtegi sillajuppi vaja vahetada.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mercedes-Benz E 220 2.2 mootor ' date=' 98a diisel - Küte sai otsa, valasin uue kütte peale ja pump ei tõmba.. mida teha? Kiskuda pump lahti või käiata niikaua kuni ülesse tõmbab?[/quote']

 

Kui diislil kütus otsa saab ja pihustid, pumbad tühjaks tõmbab siis tahabki rämedalt käiamist saada. Opel Vivarol näiteks on kapoti all käsipump millega kütus üles pumbata ning isegi sellega tahab räigelt käiamist. Ära ainult starterit väga palju koorma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile hakkas kütusetuli põlema, sain 7km sõita ja täna poole sõidu pealt suri välja. Reaalselt oli nii viimane tilk, külm mõjutab kuidagi? Ideesid? Peaks laskma kellelgi midagi üle vaadata? Uus auto, 9000km sõitnud, ei tohiks nagu miskit viga olla veel..


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suvine kütus?

Ma ei saanud käima täna hommikul näiteks. Tõmberelee oli vist jääs. Ei teinud starter klõpsu ka mitte, aga tuled ja muu töötas ilusti.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suvine kütus?

Ma ei saanud käima täna hommikul näiteks. Tõmberelee oli vist jääs. Ei teinud starter klõpsu ka mitte, aga tuled ja muu töötas ilusti.

 

Suvine kütus ei tohiks olla. Üks idee, et paagis olev andur (mis iganes selle nimi on) on paigast/katki, et viskab tule nii hilja põlema, et kohe tühjaks saab. Või siis paak on viltu? 53L paak, aga sisse läks 51L.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kusjuures minu Jaguaril on üldse selline kummaline seade peal. Nii kui Range nulli jookseb, lükkab auto ennast ise lukku. Väidetavalt pidavat hoiduma probleemist, kus kütus saab täiesti otsa (siis on pahapaha). Teinekord mul jäi ka seisma nii, et 10L oli paagis sees, sest Range tilkus nulli. 10 min ootasin, uuesti süüde, Range oli siis 180 ja läks edukalt käima.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
enne peaks ikka tunda andma, kui kütus hakkab otsa saama, siis kakub ja jõnksutab mõnda aega. Panid kütust juurde ja nüüd normis jälle?

 

Mingit pikemat jõnksutamist küll polnud, kadus lihtsalt jõud ära ja kaput. Alguses panin ca 2 liitrit juurde, sain 200m sõita ja siis suri jälle välja. Kallasin veel 5L peale ja siis sain tanklasse sõita ja paagi täis panna, nüüd kõik toimib jälle, hommikul läks ilusti tööle jne. Veider


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingit pikemat jõnksutamist küll polnud, kadus lihtsalt jõud ära ja kaput. Alguses panin ca 2 liitrit juurde, sain 200m sõita ja siis suri jälle välja. Kallasin veel 5L peale ja siis sain tanklasse sõita ja paagi täis panna, nüüd kõik toimib jälle, hommikul läks ilusti tööle jne. Veider

 

Mulle ütles diselist, et parima töökindluse tagades peab tankima nii: paak täis, sõita veerandini ja uuesti täis kallata. Tea, kas üritas mulle asju pähe määrida, või nii ka tõesti on, ei oska ma kinnitada.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle ütles diselist, et parima töökindluse tagades peab tankima nii: paak täis, sõita veerandini ja uuesti täis kallata. Tea, kas üritas mulle asju pähe määrida, või nii ka tõesti on, ei oska ma kinnitada.

 

Nosense.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.