Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

VIP

Keegi oskab öelda, milles probleem seisneda võib. Nimelt autol tõmbab miski aku tühjaks. Terve öö seisab väljas j hommikul läheb laksust käima. Lähen aga tööle ja peale tööd(9h hiljem) aku tühi... Ainuke vahe, mis kahel situatsuoonil on, et kodus panen autol uksed lukku ja tööjuures jätan uksed lukku panemata autol..Autoks volvo v70 2000.aasta. Saaks aru kui ööga külmema ilmaga tühjaks tõmbaks või midagi, aga päeval mingi 20 kraadi sooja alati. Olen suht nõutu juba.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Keegi oskab öelda, milles probleem seisneda võib. Nimelt autol tõmbab miski aku tühjaks. Terve öö seisab väljas j hommikul läheb laksust käima. Lähen aga tööle ja peale tööd(9h hiljem) aku tühi... Ainuke vahe, mis kahel situatsuoonil on, et kodus panen autol uksed lukku ja tööjuures jätan uksed lukku panemata autol..Autoks volvo v70 2000.aasta. Saaks aru kui ööga külmema ilmaga tühjaks tõmbaks või midagi, aga päeval mingi 20 kraadi sooja alati. Olen suht nõutu juba.

 

äkki jäävad mingid tuled põlema või "One thing I know this car has developed a tendency for is the fan staying on (the heater fan not the radiator one)".

 

"Before the battery started dying were you having an alarm system service message?

If so the alarm siren might be bad draining the battery."

 

"Check your glovebox, vanity mirror, and trunk lights. Had a bad switch on a mirror once. Spent a week trying to track it down, finally took it in and it was one of the first things they checked."

 

 

http://volvoforums.com/forum/volvo-v70-13/common-sources-battery-drain-25991/


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
äkki jäävad mingid tuled põlema või "One thing I know this car has developed a tendency for is the fan staying on (the heater fan not the radiator one)".

 

"Before the battery started dying were you having an alarm system service message?

If so the alarm siren might be bad draining the battery."

 

"Check your glovebox, vanity mirror, and trunk lights. Had a bad switch on a mirror once. Spent a week trying to track it down, finally took it in and it was one of the first things they checked."

 

 

http://volvoforums.com/forum/volvo-v70-13/common-sources-battery-drain-25991/

 

See fan vôib küll olla. Hommikul lükkan selle põhja tavaliselt.. tänud, teen proovi.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm
Mida targemad härrad arvavad Passat b6-st

Olen kuulnud, et 2008+ on kõige kindlam valik, just see 2.0 TDI puhul?

 

See kuidagi meeldima hakanud:

http://www.auto24.ee/used/2254515

Mis arvate?

 

Nii nad räägivad jah. Uuematest autodest vist kõige odavam üleval pidada.

 

Fruit: Sita Passati otsa kukkus siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitage masinaid 1000-1500€ eest, peab olema öko ja odav pidamiskulud


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitage masinaid 1000-1500€ eest, peab olema öko ja odav pidamiskulud

 

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&f1=1995&g2=1500&i=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

Nendest ökom on diiselmootor 1.9TDI 66kW/81kW. Pmst diiselmootor 1.9TDI 66kW/81kW või bensiinimootor 1.8 92kW/1.8T 110kW kõlbab.

 

Ma võtaks selle, aga endal samasugune masin (universaal) olemas :D Seesama müüja toob 1.9TDI 81kW quattro välismaalt Eestisse. Tõi ka minu masina.

http://www.auto24.ee/used/2213457


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&f1=1995&g2=1500&i=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

Nendest ökom on diiselmootor 1.9TDI 66kW/81kW. Pmst diiselmootor 1.9TDI 66kW/81kW või bensiinimootor 1.8 92kW/1.8T 110kW kõlbab.

 

Ma võtaks selle, aga endal samasugune masin (universaal) olemas :D Seesama müüja toob 1.9TDI 81kW quattro välismaalt Eestisse. Tõi ka minu masina.

http://www.auto24.ee/used/2213457

 

On selle ülal pidamine ka odav? Audi pidi rohkem olema selliste rikaste oma :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=100&aj=&b=2&f1=1995&g2=1500&i=1&ae=2&af=50&ag=0&ag=1&otsi=otsi

Nendest ökom on diiselmootor 1.9TDI 66kW/81kW. Pmst diiselmootor 1.9TDI 66kW/81kW või bensiinimootor 1.8 92kW/1.8T 110kW kõlbab.

 

Ma võtaks selle, aga endal samasugune masin (universaal) olemas :D Seesama müüja toob 1.9TDI 81kW quattro välismaalt Eestisse. Tõi ka minu masina.

http://www.auto24.ee/used/2213457

 

See 1.8 turbokas on diisliga võrreldes ikka korralik kütusesöödik ju :D Aga jõudu samas on tõesti märksa rohkem.

 

Aga räägitakse, et 1.9TDI ja 1.8T pidavat väga vastupidavad olema. Audil on peensused, mis on kallid ja võivad pika peale olla häirivad. Spidoplokk selline kuluasi, mis on küllaltki defitsiitne ja vahetus haigem töö (2000+ autodest räägin, millel immo on spidoka sees).


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See 1.8 turbokas on diisliga võrreldes ikka korralik kütusesöödik ju :D Aga jõudu samas on tõesti märksa rohkem.

 

Aga räägitakse, et 1.9TDI ja 1.8T pidavat väga vastupidavad olema. Audil on peensused, mis on kallid ja võivad pika peale olla häirivad. Spidoplokk selline kuluasi, mis on küllaltki defitsiitne ja vahetus haigem töö (2000+ autodest räägin, millel immo on spidoka sees).

 

Olen omanud 1.8T 132kW (quattro), tarbis kütust normaalselt, seega ei kurda selle üle. Kui raske jalaga, siis võib jah kütusekulu suur olla.

Spidoploki vahetus ei ole keeruline töö (vahetus väga lihtne, aga kui immo teine, siis võtmed tuleb autoga uuesti tuttavaks teha). Kasutatud spidoploki leiab 10-50 euriga (Audiclub foorumis).


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sõbral oli ka 1.8T 110kw-ne isend ja C5 Avant kerel, tee mis tahad, aga linnas alla 11-12l/100km ei saa. Audidest vaataks ainult 1.9 TDI 81kw/66kw või siis C4 kerel 2.5TDI 103kw või 85kw.

 

Sain ise ka hiljuti auto omanikuks. Esimeseks autoks muidugi BMW :D Ning see väike mõlk läheb peagi väljatõmbamisele, sai väravaga kogemata pihta (YY)

 

IMG_6775.jpg

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõsiselt mis kõigil nende bemmidega on


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa veidi võtaksid aja maha ja uuriksid turgu, teisi võimalusi ja variante mis on sulle pakkuda 3000-4000€ juures, siis sa jõuad ikka BMW-ni. Alustame sellest, ma otsisin ise ka Audit pikalt, aga reaalselt C5 kerel audide mootorite valik on kohutav, samuti A4, ainuke mida saaks on 132kw BAU mootor, aga korralikud jäävad sellest hinnapiirist välja ning manuaali on võimatu leida, sest automaat jääb minujaoks kaugele nurka, ei meeldi lihtsalt. Ja hoolduskuludest ning ökonoomsusest, BMW diislid, eriti 2.0 M47N mootor on äärmiselt ökonoomne, mul on 65/35 linn/maantee ning keskmine on kompul 5.2l/100km. Ei ütleks, et see väga oleks mingi rullnoka sõidustiil või kummi vilistamine ja vaevalt seda teha 255 laia rehviga. Vot, iga bemmi omanik pole rullnokk, jäta meelde. Olen muidu rohkem nelikveo pooldaja.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui sa veidi võtaksid aja maha ja uuriksid turgu, teisi võimalusi ja variante mis on sulle pakkuda 3000-4000€ juures, siis sa jõuad ikka BMW-ni. Alustame sellest, ma otsisin ise ka Audit pikalt, aga reaalselt C5 kerel audide mootorite valik on kohutav, samuti A4, ainuke mida saaks on 132kw BAU mootor, aga korralikud jäävad sellest hinnapiirist välja ning manuaali on võimatu leida, sest automaat jääb minujaoks kaugele nurka, ei meeldi lihtsalt. Ja hoolduskuludest ning ökonoomsusest, BMW diislid, eriti 2.0 M47N mootor on äärmiselt ökonoomne, mul on 65/35 linn/maantee ning keskmine on kompul 5.2l/100km. Ei ütleks, et see väga oleks mingi rullnoka sõidustiil või kummi vilistamine ja vaevalt seda teha 255 laia rehviga. Vot, iga bemmi omanik pole rullnokk, jäta meelde. Olen muidu rohkem nelikveo pooldaja.

Kindlasti mitte, 3000-4000€ eest saab juba korraliku volvo v70, s60, s80, vw passati uuema kerega ja parema mootoriga. Võrreldes mis hinnaklass ja aasta bmw on siis ajab ikka naerma. Ise ei osta elusees sellises hinnaklassis bmw(v.a 7 seeria) kuna korralike bmw ei leia lihtsalt Eestist.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm
Kindlasti mitte, 3000-4000€ eest saab juba korraliku volvo v70, s60, s80, vw passati uuema kerega ja parema mootoriga. Võrreldes mis hinnaklass ja aasta bmw on siis ajab ikka naerma. Ise ei osta elusees sellises hinnaklassis bmw(v.a 7 seeria) kuna korralike bmw ei leia lihtsalt Eestist.

 

Ilmselt ei ole sa BMW-dega kokku puutunud.

 

Rääkides siis BMW diislitest... 120kw 2.5 diisel ja 142kw 3.0 diisel on parim valik mida tahta. Hinnaklass 1500-4000. Rääkides siis 5nda seeria omadest. E46-ed korralikud on kallimad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kindlasti mitte, 3000-4000€ eest saab juba korraliku volvo v70, s60, s80, vw passati uuema kerega ja parema mootoriga. Võrreldes mis hinnaklass ja aasta bmw on siis ajab ikka naerma. Ise ei osta elusees sellises hinnaklassis bmw(v.a 7 seeria) kuna korralike bmw ei leia lihtsalt Eestist.

 

Passat B6 ei saa elusees 4000€, B5 on ikkagi vana kere tänapäeval. Ja enamus Volvod on nii ära lastud ja kindlasti 2x rohkem läbisõitu saanud kui minu oma. Järelikult sa pole korraliku BMW otsa sattunud, neid on täna päris palju liikluses, pead lihtsalt õige välja valima.

 

Ilmselt ei ole sa BMW-dega kokku puutunud.

 

Rääkides siis BMW diislitest... 120kw 2.5 diisel ja 142kw 3.0 diisel on parim valik mida tahta. Hinnaklass 1500-4000. Rääkides siis 5nda seeria omadest. E46-ed korralikud on kallimad.

 

Ega ta kõige odavam polnudki ja on päris korralik ka ptui ptui ptui. Sillas enamus pukse vahetatud, amordid vahetatud, sees sportsisu ja 6k manuaal. Kahjuks e39 ei meeldi ja sai sellepärsat E46 FL kasuks otsustatud.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1.8T 110kw automaat ja esivedu B5 audi, kütust sööb küll aga päris hea minek on isegi. Endal see kulu oli maanteel 7-8, linnas jah 10-12l.

Samas mul näiteks Audi A8 D3 3.0TDiq ja maanteel 6.5, linnas 10-12 ja keskmine 9, ja sõiduki hind polnud ka meeletu, hoolduskulud on ka normaalsed :D

 

Aga eks igamees ikka kiidab enda pilli :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi on kogenud või tegelenud mootori vahetusega ? Tahakd teada, kas tasub nissan primeral 1.6 välja vahetada 2.0 vastu või tasub maha müüa ja kohe osta 2.0

Kere on p10, sedaan :D

Praegust kuni 1500€ eest leidnud paar audit ja paar vw, nüüd peab hakkama kaaluma ja vaatama, kumba osta või mida osta :)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Mootorivahetus pole seda aega ja kulu väärt. Müü maha.

 

1.8T 110kw automaat ja esivedu B5 audi, kütust sööb küll aga päris hea minek on isegi. Endal see kulu oli maanteel 7-8, linnas jah 10-12l.

Samas mul näiteks Audi A8 D3 3.0TDiq ja maanteel 6.5, linnas 10-12 ja keskmine 9, ja sõiduki hind polnud ka meeletu, hoolduskulud on ka normaalsed :D

 

Aga eks igamees ikka kiidab enda pilli :D

 

mul endal 1.8T, 110kW esivedu B6 ja tõesti võtab suht palju kütust. Maanteel 6-7 ja linnas 9-11. Oleneb kuidas liiklus on.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm
Mootorivahetus pole seda aega ja kulu väärt. Müü maha.

 

 

 

mul endal 1.8T, 110kW esivedu B6 ja tõesti võtab suht palju kütust. Maanteel 6-7 ja linnas 9-11. Oleneb kuidas liiklus on.

 

Primerate mootorite hinna suhtes ei oska kaasa rääkida kuid mootorivahetus kõigest mõne tunni töö kui juhtmestikuga oskad õigesti ringi käia. Arvatavasti mootori saab ka võileiva raha eest... primera siiski... :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.