Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vabateema. 'Garaaž' versioon.

Soovitatud postitused

Külaline Mackelm
Ventiil?

Sai vanni topitud jne, 0 mulli. :D

Loobun lihtsalt ja ostan uued rehvid ette. :)

Porsche poolne Aprillinali?

12719583_1042052985869380_7717501603149912724_o.jpg

12898354_1042052919202720_3618776397835614685_o.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm
keegi käib tühjaks laskmas :D

Kusjuures mõtlesin et nii ongi aga tööl olles on ka tühjemaks läinud, seal näeks kui keegi askeldaks auto kallal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Mackelm

Oskab keegi ehk nõu anda. Kasutan Delphi diagnostikaseadet ning toimetab ilusti kõikidel autodel, küll aga mitte minu autol. Saan vaadata kõike seonduvat ABs, airbagi, kesklukuga jms kuid mootorile ligi ei saa. Ütleb et mootoritüüp on valesti valitud kuid proovisin kõik varjandid läbi mis seal olemas nii diislil kui ka bensiinil...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõva respekt vendadele, kes sõidavad 40ga 50 alas ja kui julged proovida mööda sõita, hakkavad gaasi tallama :) Sai eile õhtul norm surmasõidu peaproov tehtud tänu mingile kangelasele.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõva respekt vendadele, kes sõidavad 40ga 50 alas ja kui julged proovida mööda sõita, hakkavad gaasi tallama :) Sai eile õhtul norm surmasõidu peaproov tehtud tänu mingile kangelasele.

 

Siis sul 2 sünnipäeva nüüd :P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Polaris Slingshot on Euroopas jejejejej!

 

http://polarisslingshot.eu/

 

Lähen tuleval nädalal nende edasimüüja jutule, ehk saaks proovisõidule. Olen seda masinat vesistanud kaua!


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi SmartWashide või n.ö isepesulate kohta oskab öelda midagi? Saab auto puhtaks ka?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi SmartWashide või n.ö isepesulate kohta oskab öelda midagi? Saab auto puhtaks ka?

 

Puhtaks saab aga surve jääb nõrgaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Puhtaks saab aga surve jääb nõrgaks.

 

Aga mõte sama mis kodus survepesuriga pesta? Ilma lapita üle käimiseta pole survepesuriga lihtsalt puhtaks saanud tavaliselt, eks oleneb milline mustusekiht peal ka muidugi.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga mõte sama mis kodus survepesuriga pesta? Ilma lapita üle käimiseta pole survepesuriga lihtsalt puhtaks saanud tavaliselt, eks oleneb milline mustusekiht peal ka muidugi.

 

Kodus saad vähemalt nuustikuga pesta mitte ei pea ainult survekada laskma, väiksema sita saab seal maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ise pesen koguaeg mündikates. Lasnamäel Läänemere teel olev Smartwash teeb päris puhtaks, kui kõiki nuppe läbi kasutada. Laagris olev mündipesula on minu arvates parim. Seal on hari olemas, šampooniga saab väga korralikult maha nühkida.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimati läks 5€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Polaris Slingshot on Euroopas jejejejej!

 

http://polarisslingshot.eu/

 

Lähen tuleval nädalal nende edasimüüja jutule, ehk saaks proovisõidule. Olen seda masinat vesistanud kaua!

 

looks nice.

nagu roadster v siis briggs mono moodi.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ise pesen koguaeg mündikates. Lasnamäel Läänemere teel olev Smartwash teeb päris puhtaks, kui kõiki nuppe läbi kasutada. Laagris olev mündipesula on minu arvates parim. Seal on hari olemas, šampooniga saab väga korralikult maha nühkida.

 

Sama siin, tavaliselt mul on ämber ja nuustik kaasas ning pesen ikka korralikult. Vahepeal lausa vaha kaasas ja kohapeal saab ka sellega auto üle käidud.

 

Mul läheb tavaliselt 2 eurot survekale ja 1 euro tolmarile.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sama siin, tavaliselt mul on ämber ja nuustik kaasas ning pesen ikka korralikult. Vahepeal lausa vaha kaasas ja kohapeal saab ka sellega auto üle käidud.

 

Mul läheb tavaliselt 2 eurot survekale ja 1 euro tolmarile.

 

Laagri mündikas saan 3 euroga hakkama. Tolmu teen harvem. Talvel kord hooaja jooksul, kevad/sügisel paar korda ja suvel 3 korda.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi mingit autot oskab soovitada algajale. Ei taha liiga kallist, kuna oleka kahju kui ära mõlgiks ja samas mitte ka odavat, mis võib teel katki minna, ohtlik jne..

 

Endale meelidvad muidu kupeed, sedaanid ja mõned luukpärad ka.

Hind mingi 500-600 ringis


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et audi 80 b4 sobiks hästi voi siis vw mudel (golf, vento). Ma ei tea kuidas lood jaapani omadega on, kuid endal oli vahepeal Nissan primera, jupid head odavad ja suht vastupidav auto (ainukene miinus oleks rooste)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

A4 sellise raha eest kohe kindlasti ei soovits kuna need ei kõlba kuhugi. Korralik a4 maksab kuskil 1200€


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi mingit autot oskab soovitada algajale. Ei taha liiga kallist, kuna oleka kahju kui ära mõlgiks ja samas mitte ka odavat, mis võib teel katki minna, ohtlik jne..

 

Endale meelidvad muidu kupeed, sedaanid ja mõned luukpärad ka.

Hind mingi 500-600 ringis

Osta E36


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise võtsin auto 650 euro eest, aasta aega sõitsin ei parandanud väga midagi. #tulebjuodavkuumakse #jääkväärtuska

Lisaks 18-19 aastane ilma regulaarse sissetulekuta ei saa liisingut ja milleks üldse pangale lisa maksta auto eest?! + kasko

Endal sul oli ju ka nüüd mure, et lähed ajateenistusse ja mis nüüd saab

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.