Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kui pikk sa oled?

Kui pikk sa oled?  

442 liiget on hääletanud

  1. 1. Kui pikk sa oled?



Soovitatud postitused

SUPERVIP
153 olin viimati.

 

Eelmisel lehel olid kirjutanud, et 155 lol :D Ise 179 hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vähe kääbus w ? 166 ma :D

Eks ikka vanus mängib ka rolli. Sama hästi võin öelda sulle ka kääbus.

OT: 183CM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimase mõõtmise järgi olen 178cm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viimane mõõtmine näitas 178cm (aasta aega tagasi), praeguseks peaks kuskil 180-183 vahele jääma.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Parim sõber on 206, 135kg, sai 21 just hiljuti ning absoluutselt vihkab seda, kui keegi tuleb talle ütlema, et sa peaks korvpalli mängima. Pikkadel siis muid oskusi polegi? Teed kohe seda mida ühiskond eeldab sust? Nukk!

 

Ise olen 175cm täpselt ja täiesti rahul.


Best time I had in the interwebz: D2jsp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parim sõber on 206, 135kg, sai 21 just hiljuti ning absoluutselt vihkab seda, kui keegi tuleb talle ütlema, et sa peaks korvpalli mängima. Pikkadel siis muid oskusi polegi? Teed kohe seda mida ühiskond eeldab sust? Nukk!

 

Ise olen 175cm täpselt ja täiesti rahul.

 

Ta peaks ju veits suur olema siis ju.. kas ta mitte kossujaoks liiga raske jne ei ole? :D

 

//Ontopic: Ise mõõtsin viimati 3 nädalat tagasi olin 185.. hetkel täpselt ei tea.


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parim sõber on 206, 135kg, sai 21 just hiljuti ning absoluutselt vihkab seda, kui keegi tuleb talle ütlema, et sa peaks korvpalli mängima. Pikkadel siis muid oskusi polegi? Teed kohe seda mida ühiskond eeldab sust? Nukk!

 

Ise olen 175cm täpselt ja täiesti rahul.

 

Ise olen 192 ja samuti iga teine küsib kas mängin ja miks ei mängi kossu. Tüütab ära küll


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parim sõber on 206, 135kg, sai 21 just hiljuti ning absoluutselt vihkab seda, kui keegi tuleb talle ütlema, et sa peaks korvpalli mängima. Pikkadel siis muid oskusi polegi? Teed kohe seda mida ühiskond eeldab sust? Nukk!

 

Ise olen 175cm täpselt ja täiesti rahul.

Meeees !!! kui su sõber on 206... siis kossu maailmas teda tiritakse igale poole ja raha lendaks jalge ette nagu muda, ma ei kurda olen 205 pikk, lõpetan keskkooli ja lähen hispaaniasse kossu mängima ;)


31313copy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parim sõber on 206, 135kg, sai 21 just hiljuti ning absoluutselt vihkab seda, kui keegi tuleb talle ütlema, et sa peaks korvpalli mängima. Pikkadel siis muid oskusi polegi? Teed kohe seda mida ühiskond eeldab sust? Nukk!

 

Ise olen 175cm täpselt ja täiesti rahul.

 

 

Ta peaks nendele junsudele vastama, et nad peaksid minigolfi mängima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.