Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nebulos Gaming Roleplay - 0.3e

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Asi siis selline, et sõidan Elegyga eest, mul on taga 4 LSPD ning 3 SASD autod ning HSU unitid ning kopter ning sAdmin. 170 sees, ment keerab külg ette, päris RP-lik käitumine.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonii, peab vahest ka siit läbi astuma.

Mõned täpsustused siis

 

Kõik quitijad võivad oma kasutaja ja apssi mulle saada PM .

 

Ei soovita seda teha.

Kui näeme, et üks IP kasutab mitut kontot, tuleb tõenäoliselt ban kiirelt

Seejärel küsime selgitusi kuidas see juhtus.

 

Kui on soov ühe IP pealt mängida näiteks vennaga, peaks eelnevalt adminitega ühendust võtma ja nad annavad selleks eraldi loa.

 

Millegipärast ei saa ma foorumile ligi. Mingisugune 'Apatche test page' lendab ette. Oskab keegi aidata?

 

Dedicated serveriga, kus foorum jookseb on olnud palju probleeme. Host crashib päris tihti.. Oleme varsti kolimas.

Kuid apache test page probleemi ma proovisin lahendada. Peaks nüüd toimima korralikult.

 

http://www.upload.ee/image/2945884/yolo.jpg - Pilt ütleb kõik.

By Chain.

 

"Pilt ütleb kõik."

Ei saa nõustuda, pilt ei näita eelmiseid postitusi ega järgmisi. Ehk poolik pilt ei näita millest jutt käis.

Kurb on see, et adminite hulgas on üks rott, tegemist oli meeskonna sisese postitusega.

Järgmisene selgitan.

 

Esimeses postituses ma kordasin arendajale üle, kui oluline on teha serverile backupe. Teen seda aegajalt nagunii.

Eriti olin üllatunud, kui avastasin, et torqhost pani nende hosti peale väikest rünnakut täiesti kinni. Mis on siiani suht imelik mu jaoks.

 

Teises postituses ma kirjutasin adminitele endapoolse küsimuse, et "Me peame võtma RP teste vastu ... ... vaatame testid üle?" (Selle all mõtlesin, et peame RP testid ülevaatama ja võtma vastu ilmselgelt ainult sobivad testid, see on midagi mida ma ei pea enda meeskonnale seletama)

 

Kuna paar päeva enne seda me otsustasime, et me ei võta enam üldse RP teste vastu. Kuniks me saame uue UCP.

Seega me ei olnudki reaalselt võtnud RP teste vastu juba mitu päeva. Ja kuna selle teise servu kinni olek tekitas päris palju uusi RP teste, siis ma soovitasin adminitele, et vaatame need avaldused üle.

Paraku enamus pidime siiski tagasi lükkama, nagu tavaliselt.. Sest need ei vastanud nõuetele.

Ning pärast seda võtsime RP teste vastu ainult läbi TSi.. Meil tuleb reaalselt igapäev paarkümmend RP testi.. Me ei saa kahjuks suuremat enamust vastu võtta.

Ja te ei pea mulle enam saatma seda pilti koguaeg :D Sest ma tean ju mida ma kirjutasin!!!

 

Päris hästi paneb Nebulos ;) Jätkake samas vaimus :D

 

tänks :) Jätkame igaljuhul.

Järgmise aasta plaan seoses nebulos Gaminguga on paigas.

2013 tuleb meile hea aasta, mul pole mõtet väga pikalt sellest rääkida, pigem tõestame seda järgneva aasta jooksul.

 

 

Päris hästi kutid. Nimodi soovitegi mängijad saada kui teine server jooskeb kotti häkkerite pärast ? :D Äkki teie soovisitegi seda, et nägite, et caupsi server hakkab domineerima teid ? :D Aina lambasemaks läheb see värk teil siin. Ja palun eemaldage see lause, et GM ON NULLIST sest see seda pole. Muidu edu teile :D

 

Ta serveris on tõenäoliselt veel mõnda aega rohkem rahvast, kui meil. Põhjuseid on mitmeid.

Kuid üks suurim põhjus on see, et neil puudub RolePlay test. Igaüks kes tahab, saab igalhetkel joinida nende serverisse.

Me saaks samuti rahvast tunduvalt rohkem juurde, kui eemaldaksime RP testi, kuna neid teste tuleb juba päris palju igapäev, oleks ka rahva läbikäik tunduvalt suurem.

Kuid me ei lähe seda teed pidi. Me ehitame uut UCPd ja teeme registreerimise veelgi raskemaks ja Roleplay testi uutele kasutajatele veelgi keerulisemaks.

Jah, me kaotame mängijaid, kuid meie eesmärk on parandada tunduvalt ka RP taset.

 

Kindlasti ei ole meie soov, et vastaseid rünnatakse.. Sest nagu see vanasõnagi oli, et "ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse".. või midagi sellist ta oli..

 

Kuid ilmselgelt me tahame võita ja olla parimad.. Me ei anna alla.

 

Tõenäoliselt me olime ka ära teeninud ühe uue serveri tuleku.

Meil oli igapäev suht koguaeg 100+ inimest sees ja me muutusime hooletuks.

Domineerisime päris pikalt seda Eesti SAMP maastikut ja osaliselt tänu sellele, et polnud konkurentsi, läks ka asi veits käest ära.

Ja kannatajateks olid eelkõige ikkagi tava kasutajad. Mängijaid tuli niipalju peale lihtsalt, et neid polnud kuhugi panna enam.

Seega adminid muutusid laisaks ja ka veits ülbeks, teades kus nad on.

 

Caupo nägi seda olukorda ja kasutas seda õigesti ära, lükates meid tagasi teisele kohale, kus me polnud enam ammu olnud.

 

Kokkuvõttes on see hea kõigile.

 

* Mängijatel on nüüd suurem valik servereid, mille vahel valida.

* Hea õppetund meile, mis veel kestab.

* See äratas meid üles ja tuletas meelde, miks me siin oleme ja kuhu me jõuda tahame.

 

aga jah..

Me tahame siiski oma esimest kohta ka tagasi.. :D nii et peab tööle hakkama

Seekord proovime saavutada ja säilitada oma serveri kvaliteeti paremini.

 

Edu ka kõikidele teistele serveritele.. Nagu aeg on näidanud, meil on vaja teid samapalju, kui mängijatel.

 

Miks foorum maas_

 

Host crashib vahest.

Otsime uut ja paremat!

Peaks olema lähipävil korras. See NV kolime.

Muudetud liikme Nebulos'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räme nrp server! Edu teile, nüüd mängivad seal serveris ainult annetajad või 100+ rp tunniga vennad. Hull nrp käib ikka ja siis see ka, et mul on adminid valede asjade eest ajaile jaganud! Plus adminid ei oska ise ka rpda,õpetavad valesti jne...


Serveri info:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.