Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nebulos Gaming Roleplay - 0.3e

Soovitatud postitused

SUPERVIP

DSC_0009.JPG

 

sAdmin nöörib hackeritelt raha välja, minu arvates hackereid ei peaks unbannimagi..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

For real, server on hea. Ma pean tunnistama, et kõik on paranendus, mängijaid on palju jms. Geko-t tuleb ka kiita. Mitmeid kordi mind aidanud :) Aitäh sulle Geko. Üldse, adminid kiired jms. Kuigi võiks neid veel olla ;) Praegu jääb ikka selline tunne, et admineid/abistajaid vähe. Küsid ära ja 5min pärast tuleb sulle ReForce peale kui sul seda vaja pole enam :D:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks suurimatest nonrp serveritest eestis. Isegi keldri serverites ei ole nii palju NRP'd

 

Täiesti õige jutt.

 

Administraatorite ebaaktiivsus aitamisel on samuti kohutav. Mul on 10 erinevaid fotofaile, kus administraator on AFK kusagil katusel kuid AOD ja midagi ei tee ja kui pärast küsin, miks AFK siis /togpm.

Samuti autodega sõitmine. 3/4 serveri rahvast kihutab ringi superautodega ( Bullet, infernus, elegy jne... ) mis on minuarust väga jube. IRL on selliseid autosid 10-20 maksimaalselt, seal igal vennal selline masin.

Politsei... Ainukene õige ja ülihead rollimängu sooritav politsei Yabodo, teised täiesti taandarenenud vennad või 9 aastased molekulid. Sõidavad vilkuritega tuimalt sisse ( Ma ise sõitsin tol momendil ülikorrektselt ) ja panevad edasi nii vihale ajab, kui sina pead pärast 500 SAK'i maksma paranduse jaoks, aga nemad teevad /parandusse.

Võiks mentidelt eemaldada /parandusse ja nad sõidaksid 100 korda ilusamini / paremini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti õige jutt.

 

Administraatorite ebaaktiivsus aitamisel on samuti kohutav. Mul on 10 erinevaid fotofaile, kus administraator on AFK kusagil katusel kuid AOD ja midagi ei tee ja kui pärast küsin, miks AFK siis /togpm.

Samuti autodega sõitmine. 3/4 serveri rahvast kihutab ringi superautodega ( Bullet, infernus, elegy jne... ) mis on minuarust väga jube. IRL on selliseid autosid 10-20 maksimaalselt, seal igal vennal selline masin.

Politsei... Ainukene õige ja ülihead rollimängu sooritav politsei Yabodo, teised täiesti taandarenenud vennad või 9 aastased molekulid. Sõidavad vilkuritega tuimalt sisse ( Ma ise sõitsin tol momendil ülikorrektselt ) ja panevad edasi nii vihale ajab, kui sina pead pärast 500 SAK'i maksma paranduse jaoks, aga nemad teevad /parandusse.

Võiks mentidelt eemaldada /parandusse ja nad sõidaksid 100 korda ilusamini / paremini.

Võtsid sõnatuks , OII kui liigutav ning tõde

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No tüüpiline ? Kui ei meeldi, siis lahku. Minujaoks on server väga heades kätes.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lõpetage see whine juba ära. Server on jube hästi tegelikult rahvast pidanud. Adminid on nii ja naa, kuigi jah nende autodega oleksin võinud mina juba tegeleda, kui oli võimalus, kuid see olekski esimene näpuneide hetkestele sAdminitele. (Igat sportautot nt 5 tükki max + nRP driveritejalt tuimalt auto ära eemaldada.)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tavaliselt suured serverid väsivad kiiresti ära, vahetavad omanikke ja lõpuks on serveril RIP. Õige server on server, mis ei vaheta omaniku nagu mõni enda sokke, kogub rahvast, uuendab serverit ja kõik on rõõmsad.

 

 

Jep.

Sellepärast me ei ole vahetanud ega vaheta omanikke.

 

nebulos Gaming

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks kirjutab, et kõik ägedad autod ainult annetajatele ning teine kirjutab, et liiga palju nRP drivereid sportautodega. Minu arust võiks tavamängijate autosid veelgi kärpida. See, kuidas inimesed oma arvamust kirjutavad täpselt üksteisele vastu näitab ära, et kõigile ei saagi meeltmööda olla. Üks ütleb, et server on raha peal väljas, teine vihjab nRP driveritele. Tegelikkus on selline, et suur mängijate arv toob kaasa ka suurel hulgal algajaid ning inimesi kelle põhieesmärk ei ole Roleplay vaid lõbusalt aja viitmine ning "trollimine". Sellest tulenebki see, et vahest tõesti sõidab keegi sulle unitys otsa ning ei pilguta silmagi. Aga kui sa oled ise tõsine rollimängur siis sa leiad endale kindlasti koha kus sa ei pea selliste asjade pärast muretsema. Kõik on leidnud. Minu silmis Unity ongi kõige suurem koht kust leiab algajaid ning roleplayd sealt leida väga raske. Ise alustasin mängimist Nebuloses ja ilmselt ka lõpetan, oleneb kuidas asjad kulgeva. Pole kunagi olnud endal probleemi, et kui tahan siis ei saa RPda. Kõik on väga palju kindlasti ka endas kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks kirjutab, et kõik ägedad autod ainult annetajatele ning teine kirjutab, et liiga palju nRP drivereid sportautodega. Minu arust võiks tavamängijate autosid veelgi kärpida. See, kuidas inimesed oma arvamust kirjutavad täpselt üksteisele vastu näitab ära, et kõigile ei saagi meeltmööda olla. Üks ütleb, et server on raha peal väljas, teine vihjab nRP driveritele. Tegelikkus on selline, et suur mängijate arv toob kaasa ka suurel hulgal algajaid ning inimesi kelle põhieesmärk ei ole Roleplay vaid lõbusalt aja viitmine ning "trollimine". Sellest tulenebki see, et vahest tõesti sõidab keegi sulle unitys otsa ning ei pilguta silmagi. Aga kui sa oled ise tõsine rollimängur siis sa leiad endale kindlasti koha kus sa ei pea selliste asjade pärast muretsema. Kõik on leidnud. Minu silmis Unity ongi kõige suurem koht kust leiab algajaid ning roleplayd sealt leida väga raske. Ise alustasin mängimist Nebuloses ja ilmselt ka lõpetan, oleneb kuidas asjad kulgeva. Pole kunagi olnud endal probleemi, et kui tahan siis ei saa RPda. Kõik on väga palju kindlasti ka endas kinni.

 

Miks peaks tavamängjate autosid kärpima? Tavamängjatel ei ole infernuseid ja muid sportautosid.

Minuarust serveri olukord muutuks 100 korda paremaks, kui autode hindu tõsta ~3 korda.

Teha serverile 0RR ja asjad uuesti käima panna. Ja kui keegi tuleb ütlema, et ma olen algaja, siis ei.

Mul on 120 mängutundi ja ~1 milli eest varandust, aga ma ei mängi raha pärast vaid rollimängu, kui Nebuloses

sellist mõistet nagu rollimäng ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks suurimatest nonrp serveritest eestis. Isegi keldri serverites ei ole nii palju NRP'd

 

Tere Brandon Jõeäär - Scammer... Väike küsimus. Kuidas inimesed saavad sinusugust scammerit võtta atiimi? Pmts oled sa laimanud serverit, ja nüüd atiimis päris normps kutt oled. Esined veel valenime all ka Martin või mis iganes. Igastahes tatikas kui ma su linnas kätte saan siis sa veel kahetsed mida sa mulle msnis ütlesid.

 

Aga muidu edu. Eriti stennule :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saanud kuidagimoodi UCPsse vajutades foorumist UCP peale, siis aga kirjutasin manuaalselt http://ucp.nebulos.net/ ja sain.

Kes ei oska mängima tulla ja ütleb et kasutaja puudub siis tuleb siin ära regada: http://ucp.nebulos.net/ :)

Tuleb ka teha RP. test, aga see ei tohiks väga raskeks osutuda kui RP terminite ja asjade kohta netist natukenegi uurida. :)

Siit saate roleplay õpetuse: http://forum.nebulos.net/thread-Yabodo-RP-manuaal?pid=36733#pid36733

Muudetud liikme Jaanek96'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris hästi kutid. Nimodi soovitegi mängijad saada kui teine server jooskeb kotti häkkerite pärast ? :D Äkki teie soovisitegi seda, et nägite, et caupsi server hakkab domineerima teid ? :D Aina lambasemaks läheb see värk teil siin. Ja palun eemaldage see lause, et GM ON NULLIST sest see seda pole. Muidu edu teile :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.