Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Choose your fate

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Skilleritele:

 

Võtke insta dartid, saate ehk mõne hea questi tehtud, et combatit ei tuleks. Puredele ka hea. Kui pray 1, siis DT saab ilusti ära tehtud jne.

 

Kadedaks ajab, et kõik neid insta darte saavad ja ma jälle ilma jäin. Aga noo better luck next time. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Skilleritele:

 

Võtke insta dartid, saate ehk mõne hea questi tehtud, et combatit ei tuleks. Puredele ka hea. Kui pray 1, siis DT saab ilusti ära tehtud jne.

 

Kadedaks ajab, et kõik neid insta darte saavad ja ma jälle ilma jäin. Aga noo better luck next time. :P

 

Mul skilla-purel olemas need dartid, kuid ei tea mida teha :S Võid päevikust statse vaadata.

Ma ise sain nexist :

5mage seed

2400 coal

restores and brews

Ja viimane kill oli Virtus Gloves mis GE Price on 20M kuid sain maha müüdud 11Mga.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul skilla-purel olemas need dartid, kuid ei tea mida teha :S Võid päevikust statse vaadata.

Ma ise sain nexist :

5mage seed

2400 coal

restores and brews

Ja viimane kill oli Virtus Gloves mis GE Price on 20M kuid sain maha müüdud 11Mga.

 

Sa oleksid võinud oodata mingi nädal-2 ja hinnad oleks uuesti samaks läinud, hetkel mercherid võtavad oma osa juba sellest kuidas NEX armoreid jne saab merchida atm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skilleritele:

 

Võtke insta dartid, saate ehk mõne hea questi tehtud, et combatit ei tuleks. Puredele ka hea. Kui pray 1, siis DT saab ilusti ära tehtud jne.

 

Kadedaks ajab, et kõik neid insta darte saavad ja ma jälle ilma jäin. Aga noo better luck next time. :P

 

Sa ei saa teha prayer 1ega ära DT, ühe sub-questi reward on mingi summa xp mis annab 11 pray kohe.

Kui on mingi suurem 'boss' questi lõpus, siis arvatavasti saab ka combat xp sellest questist nii, et ei lähe läbi eriti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi teab mida teha 2 acciga millel need dartid on? Üks cb 72 ja teine cb 50. Üks pure def 1 ja teine skiller-pure 85 mage + 44 range.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Corpist suht lucki vaja.. suht isegi 1k killidega ei saa sealt midagi erilist..

Ja kui ma ei eksi siis on vaja Summers end quest teha ära, siis saab alles killida.

 

E:// Rinx, mis said Nexist, või teed keyd alles?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.