Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Wabariik Minecraft Server

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Täpselt.. Vennad kujutavad asju ette ja Flameivad teisi... Just sad.

 

Olgu, kohe saadan sulle Tanel ja Gakup12 skype logi

 

Kuidas seletad:

 

 

[21:45:39] Tanel: aga siis "häkkige juba nii et "häkite" terve lionhosti serveri kasti maha .

[21:46:00] Jeekim ♫: Teen mida relval vaja on.

εηερτ . Tanel Ristsalu Saada see mis ennem veel

Tanel Ristsalu εηερτ . [21:29:31] Jeekim ♫: Pealegi.

[21:29:41] Jeekim ♫: Relva suht tahab EP-st lahti saada.

[21:29:53] Jeekim ♫: Ning ma suht relva palgal praegu.

22:03:46 Tanel Ristsalu εηερτ . [21:21:39] Jeekim ♫: Tähendab et MyBB foorumitesse saab sisse tungida.

[21:21:47] Jeekim ♫: 3 korda võid arvata mis EP myBB versioon on.

 

EP = EestiParadiis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui te tõesti arvate, et ma langen nii madalale nagu teie, siis edu teile lapsekesed. See mis mina võisin Jeekimile öelda, et Te ei meeldi mulle, see ei tähenda kohe, et ma paluks Tal teid maha võtta? Kas teie aju on tõesti nii väike? Kui Te tulete juba sellepärast vahvlisse nutma, et ma ütlesin, et Te ei meeldi mulle, siis teil ikka midagi vägagi viga. Majtea, nutke edasi ja mina teid ei tülita, kuna te tahate teistele ainult sitta. Edu teile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meie ja madalal? Palun vali enda sõnu.

Miks ta/teie soovite siis meie foorumit per*e keerata?

Igastahes, enam ma teid ei tülita!

 

Suured vabandused OT pärast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

#team relva

te olete uus team aron?

 

mis teil on eesti paradiisi vastu äh?

olete nyyd kõvad vennad kui saite kõik persse keeratud?

 

võin kohe öelda et te ei ole ega te ei tule olema,

olete nii kadedat et ei suuda leppida sellega et kellegi server on teie omast parem?

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

#team gakup ikka, relva palkas ta et saada eestiparadiisi põhja ajada, foorumil on meil backup tehtud ja mis oli ka tõmmatud arvutisse, niiet see teil ei l2inud hästi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt, kogume täna kõik tõendid ja saate vahvlist banned ja lionhost võib ka eemaldada serveri :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eestiparadiis oli ka muidu relvapoisi server, arvatavasti ilma relvata poleks see nii kaugele arenenud.. .

 

OLI! enam ei ole

serverile oli tehtud reinstall ja kõik oli uuesti nullist alustatud niiet relvapoisikesed pole haisugi seal enam.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutaja Wabariik ehk siis oma vana kasutajaga Relvapoiss, võiks saada siit foorumist banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tohoh ma jõudsin ka neljandale lehele. Tittedel on vist tuli takus.

 

Mulle juba see #Team Gakup nišš päris meeldib.

 

Ega loomulikult kuulsust võite mulle ikka teenida , ära ma ei ütle , äitäh!

 

Täpselt, kogume täna kõik tõendid ja saate vahvlist banned ja lionhost võib ka eemaldada serveri

Paluks saada sinu niinimetatud tõendeid.

 

Kas sa tõesti usud midagi nii nahhaalset , et lionhost eemaldab serveri sest keegi riivas sind emotsionaalsel tasemel?

 

Vahvlist banned? Aga palun. Viimati kui mina uurisin pole meist keegi vahvli vastu mingit reeglit rikkunud või kuidas?

 

Vabandust aga see lihtsalt pakub mulle sellist nalja.

 

Et te olete mingi #Team Gakup teema üle juba sellises ekstreemsuses , et võtate teiste servereid maha.

 

Mis on ametlikult renditud ning TOU- reegleid pole keegi rikkunud.

 

Päriselt masendav ^__^.

Muudetud liikme Nebs'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

"Never Underestimate a kid who is time-rich and cash-poor"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teiste serveritesse hackimine on keelatud :)

Newbie

 

Loodame, et te enam ei hacki, enam ma ei viitsi siia teemasse enda pead pista ..

 

tsau

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kulla egert. Keegi ei maininud sinu serverisse sisse murdmist. Need on ju pelgalt sinu luulud.

 

Deface-il ja serveri hackimisel on vahe muideks.

 

Ma soovitaks kõigepealt nende vahe endale selgeks teha.

 

Ning siis tulla ja öelda mulle eks ole? c:

 

Ning kui mina viimati õieti mäletan. Oli EP nimelt see kes sellele alguse pani. (Sinu Targad Tegevused Muksukese-ga)

 

Mina lihtsalt tulin ja tegin oma asja ära.

 

See mis teie edasi teete on teie asi.

 

Kui minule tuleb "Tööots" Teen selle ära. Ning niimoodi see asi on.

 

Ega ilmaasjata ei öelda , et otsi vigu ennem enda juurest , eks tibu?

Muudetud liikme Nebs'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

"Never Underestimate a kid who is time-rich and cash-poor"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kulla egert. Keegi ei maininud sinu serverisse sisse murdmist. Need on ju pelgalt sinu luulud.

 

Deface-il ja serveri hackimisel on vahe muideks.

 

Ma soovitaks kõigepealt nende vahe endale selgeks teha.

 

Ning siis tulla ja öelda mulle eks ole? c:

 

Ning kui mina viimati õieti mäletan. Oli EP nimelt see kes sellele alguse pani. (Sinu Targad Tegevused Muksukese-ga)

 

Mina lihtsalt tulin ja tegin oma asja ära.

 

See mis teie edasi teete on teie asi.

 

Kui minule tuleb "Tööots" Teen selle ära. Ning niimoodi see asi on.

 

Ega ilmaasjata ei öelda , et otsi vigu ennem enda juurest , eks tibu?

ja kes sa peaksid veel olema et tuled kaitsma siia? ise oled täna liitunud ja kohe siia teemasse kaitsma teisi?

 

ära plzzz kasuta neid faking effecte tekstile, see ei tee sind teistsuguseks ega sellega sa ei saa tähelepanu kui kirjutad boldi


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes mina olen et tulen kaitsma? Ma arvan , et mul on iga õigus siin olla. Liitunud täna või ei. Lihtsalt paljas idiootsus säras siin teemas.

Ja kui minust siin räägitakse siis ma arvan , et mul on veel suurem õigus siin enda eest seista.

Või tahad öelda , et mul pole õigus sunshine?

 

 

BTW Kui ma kasutan efekte siis mul on tõesti kahju sinust kui arvad , et see mingi tähelepanu jaoks on. Keegi pole mul keelanud seda kasutada , im sorry love.

Muudetud liikme Nebs'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

"Never Underestimate a kid who is time-rich and cash-poor"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes mina olen et tulen kaitsma? Ma arvan , et mul on iga õigus siin olla. Liitunud täna või ei. Lihtsalt paljas idiootsus säras siin teemas.

Ja kui minust siin räägitakse siis ma arvan , et mul on veel suurem õigus siin enda eest seista.

Või tahad öelda , et mul pole õigus sunshine?

 

 

BTW Kui ma kasutan efekte siis mul on tõesti kahju sinust kui arvad , et see mingi tähelepanu jaoks on. Keegi pole mul keelanud seda kasutada , im sorry love.

 

Sorry, koma ette ei käi tühik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No issand .. Lugedes seda teemat hakkab mul lausa kahju teist.. See EP allakäik on ka tegelikult Tidemani süü .. Mul on palju pilte sellest mida ta serveris teinud on .. Muidugi rahvas kaob kui tuleb iga nädal mingi uus map .. Olen olnud mõlemas serveris admin .. Nüüd aga EP-s banned kuna minu kasutajasse hackiti sisse ja tehti midagi spawniga, nagu mina sain aru Egerti jutust.

Aga edu Wabariigile ja ka Eesti Paradiisile .. Teil oleks vaja hakata mõtlema ka natukene .. Minecrafti ei mängi niivähe inimesi, et peaks teiste servereid siin halvustama .. Kui server ei meeldi, võid lihtsalt kommenteerida, et ei meeldi ja panna põhjuse mitte hakata mingit mõttetut teksti siin ajama mis mitte kuhugile ei vii...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tahad teada, siis sinu kasutajaga banniti isikute IPsi.

 

Aitab OffTopicust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No issand .. Lugedes seda teemat hakkab mul lausa kahju teist.. See EP allakäik on ka tegelikult Tidemani süü .. Mul on palju pilte sellest mida ta serveris teinud on .. Muidugi rahvas kaob kui tuleb iga nädal mingi uus map .. Olen olnud mõlemas serveris admin .. Nüüd aga EP-s banned kuna minu kasutajasse hackiti sisse ja tehti midagi spawniga, nagu mina sain aru Egerti jutust.

Aga edu Wabariigile ja ka Eesti Paradiisile .. Teil oleks vaja hakata mõtlema ka natukene .. Minecrafti ei mängi niivähe inimesi, et peaks teiste servereid siin halvustama .. Kui server ei meeldi, võid lihtsalt kommenteerida, et ei meeldi ja panna põhjuse mitte hakata mingit mõttetut teksti siin ajama mis mitte kuhugile ei vii...

 

Täpselt, mitte nagu need vennad, hakkavad kohe ddosima ja maitea mida iganes tegema!

 

Ütlen ka siis ära, isiklikult ei meeldi see server, kuna see nimi on saanud alguse taneli juurest!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tra, keegi pole teie kallist EPd näppinudki ja kui te tahate võite minu IPd otsida, et ma pole Teie kullakallis Cpanelis käinud ega isegi foorumis. Teie luulud hakkavad juba pinda käima ausalt. Koguge oma n-ö Olematuid tõendid MIDA POLE, kuna Mina pole mitte kui munagi teie kullakalli EPga teinud.... Jesus fuck

Muudetud liikme Wabariik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tra, keegi pole teie kallist EPd näppinudki ja kui te tahate võite minu IPd otsida, et ma pole Teie kullakallis Cpanelis käinud ega isegi foorumis. Teie luulud hakkavad juba pinda käima ausalt. Koguge oma n-ö Olematuid tõendid MIDA POLE, kuna Mina pole mitte kui munagi teie kullakalli EPga teinud.... Jesus fuck

 

raske kontrollida IP kui vend kasutab fake ip'ed. ja tõendid tõesti raske näitada kuna #team Relva,Gaku või mis faking iganes see on tegi kõik full reseti niiet kõik kadus!

 

edu enda serveriga, i'm outahere


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.