Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Mida teha???

Küsimus

Tere, mul suht suur probleem, nimelt käin 9.klassis, kuid tahan 8.klassi tagasi minna, kuna präegused klassikaaslased on ära pööranud, mõnele on tekkinud julm agresiivsus, teised teevad narkootikume, juba sooritavad kuritegusi jne, üldse pole nendega kunagi head suhted old.

 

Juba 9.klassi alguses tekkis tunne et ma olen 8.klassis liiga vähe õppinud, ning juba hinded lähevad alla...

Tahaks 8.klassi tagasi minna, kuna seal on mul suhted parimad lihtsalt, seal on normaalsed inimesed + saaksin 9 klassi jaoks veel valmistuda. Klassikaaslaste olukord on väga julmaks läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline blu
Tere, mul suht suur probleem, nimelt käin 9.klassis, kuid tahan 8.klassi tagasi minna, kuna präegused klassikaaslased on ära pööranud, mõnele on tekkinud julm agresiivsus, teised teevad narkootikume, juba sooritavad kuritegusi jne, üldse pole nendega kunagi head suhted old.

 

Juba 9.klassi alguses tekkis tunne et ma olen 8.klassis liiga vähe õppinud, ning juba hinded lähevad alla...

Tahaks 8.klassi tagasi minna, kuna seal on mul suhted parimad lihtsalt, seal on normaalsed inimesed + saaksin 9 klassi jaoks veel valmistuda. Klassikaaslaste olukord on väga julmaks läinud.

 

Minu teada kui sa juba käid üheksandas ja su hinded pole ka sellised, et sind istuma oleks jäetud (kui hinded oleks olnud sellised, oleks sind juba jäetud istuma), siis klass tagasi minna küll enam ei saa. Pigem kannata see viimane aasta ära ja siis gümnaasiumi edasi minnes (kui lähed) langevad need lorud ära enamasti, või kui ei, lase end paralleelklassi viia next year. Muidugi võid pöörduda avaldusega direktori poole, et juba see aasta paralleeli end lasta viia.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

No mis mõttes...

Asi ei saa kunagi hull olla, kui mölisevad või ebaväärikalt sind koheldakse siis pane ennast maksma, miks kurat pead sina kannatama?

No kui nad nii tainad on siis pole muud kui hoiad eemale...

Hinded lähevad muidugi alla kui pead idiootide möla kuulama aga pane nad ignore listi siis vaikus majas ja saad rahulikult "õppida"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Oleneb kus koolis käid,ega seal klasse pole nagu A,B või C klassi,äkki saad sinna minna?

Ja nõustun Mihkuse sõnadega.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Tere, mul suht suur probleem, nimelt käin 9.klassis, kuid tahan 8.klassi tagasi minna, kuna präegused klassikaaslased on ära pööranud, mõnele on tekkinud julm agresiivsus, teised teevad narkootikume, juba sooritavad kuritegusi jne, üldse pole nendega kunagi head suhted old.

 

Juba 9.klassi alguses tekkis tunne et ma olen 8.klassis liiga vähe õppinud, ning juba hinded lähevad alla...

Tahaks 8.klassi tagasi minna, kuna seal on mul suhted parimad lihtsalt, seal on normaalsed inimesed + saaksin 9 klassi jaoks veel valmistuda. Klassikaaslaste olukord on väga julmaks läinud.

Täitsa jama lugu..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ma soovitan sul vanemate kaudu TUNGIVALT nõuda mõnda teise paralleeli üleviimist, kui neid on. Kooli vahetamine tuleb ka ilmselt kõne alla.

Ma ei tea, kui palju sa viitsid, aga ise olen varem sellistel puhkudel ennast lihtsalt "välja lülitanud" ülejäänud töllide tegemistest, seadnud endale ise eesmärgid (latt kõrgemale üldtasemest) ja enam-vähem iseseisvalt töödanud. Mõttelaad oli u. nii: selle ülesande (raamatu/peatüki/KT vms.) õnnestumine sõltub 99% minust ja ainult minust, kui üldse ikka ei lähe, küsin õpetajalt/vanematelt vihje ja töötan jälle ise edasi. Selle meetodiga õppisin inkat 7kl.-12.kl-ni ja sain eksamil 94/100...

Loodan, et oli abi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.