Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

Hey vahvlased,

on siis selline probleem, et arvuti hakkab piiksuma. Natuke meenutab tuletõrje/kiirabiauto alarmi. :D Piiksuma hakkab siis, kui näiteks mingi mäng on lahti. Isegi FB ja YouTube ei saa koos lahti olla, võibolla 5 minutit, siis hakkab pihta.

Närvi ajab see juba, äkki keegi oskab aidata? :smile:

Muudetud liikme iCode'i poolt

Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Kirjelda piiksumist täpsemalt. See piiksumine on tegelikult kood. See ütleb, mis on arvutil valesti. Võid googeldada, how to fix beep code... Enne pead välja selgitama muidugi milline täpselt piiksumine on. Googelda beep code errors vms.

 

http://www.computerhope.com/beep.htm Näiteks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kirjelda piiksumist täpsemalt. See piiksumine on tegelikult kood. See ütleb, mis on arvutil valesti. Võid googeldada, how to fix beep code... Enne pead välja selgitama muidugi milline täpselt piiksumine on. Googelda beep code errors vms.

 

http://www.computerhope.com/beep.htm Näiteks.

Tegelikult ei saa ma aru, kui pikk on näiteks lühike või pikk piiks. Siiralt loodan, et emaplaadiga midagi korrast ära pole. Piiksumine on siis selline, et teeb 2 piiksu, ning niimoodi jätkab kuni shutdowni või restardi teed. Seda ka, et nad on mõlemad ühe pikkused ja kestavad alla 1 sekundi.

Muudetud liikme iCode'i poolt

Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
temp oled kontrollinud? see võib olla ka ülekuumenemine, nt kui üle 60 hakkab piikusma või siis karjuma

Täpselt! Kui saab 65C täis, siis hakkab piiksuma

Aga viimati vahetati termopasta ja puhastati radikas ära, aga see on imelik, et enne puhastamist hakkas 85C juures piiksuma (siis olid ikka julmad temperatuurid).


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Vaata ühendused üle ning vaata kas jahutid on ikka korralikult kinnitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kui protsessor või mõni muu komponent ületab kriitlisise piiri siis arvuti lülitab ennast ise välja. Nii on kõigil asjadel isegi faking veekeetjatel ja triikraudadel.

 

Mina isiklikult tõmbasin enda arvutil selle piiksuva komponendi küljest ära. Mul oli enamvähem sama probleem nagu sul. Aga temperatuurid polnud üldse kõrged. Mul kast näitab otse temperatuuri ja see pole kunagi eriliselt kõrgem olnud.

 

ma arvan ,et ta endiselt piiksuks aga on juba 2 aastat möödas ja arvuti töötab laitmatult.

http://www.upload.ee/image/2659201/DSC_0109.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kui protsessor või mõni muu komponent ületab kriitlisise piiri siis arvuti lülitab ennast ise välja. Nii on kõigil asjadel isegi faking veekeetjatel ja triikraudadel.

 

Mina isiklikult tõmbasin enda arvutil selle piiksuva komponendi küljest ära. Mul oli enamvähem sama probleem nagu sul. Aga temperatuurid polnud üldse kõrged. Mul kast näitab otse temperatuuri ja see pole kunagi eriliselt kõrgem olnud.

 

ma arvan ,et ta endiselt piiksuks aga on juba 2 aastat möödas ja arvuti töötab laitmatult.

http://www.upload.ee/image/2659201/DSC_0109.JPG

Mul nii ongi, et hakkab piiksuma ja ~5 sekundi pärast auto-shutdown.

Ja probleem ongi selles, et ma ei tea, mis komponent see on, mis piiksub. :smile:


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Mul nii ongi, et hakkab piiksuma ja ~5 sekundi pärast auto-shutdown.

Ja probleem ongi selles, et ma ei tea, mis komponent see on, mis piiksub. :smile:

 

Photo5.jpg

 

umbes selline


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mul nii ongi, et hakkab piiksuma ja ~5 sekundi pärast auto-shutdown.

Ja probleem ongi selles, et ma ei tea, mis komponent see on, mis piiksub. :smile:

 

Kui ise sulgeb siis tõesti võib olla tegu ülekuumenemisega.

 

Kas prose jahutus on ilusti kinnitatud? Kas videokaardi jahutus on ilusti kinnitatud?

 

Kui ei taha suruõhku osta mine lähimasse tanklasse kus saab rehve pumbata ja lase sealse õhuga asjad puhtaks. Pane pasta ning KINNITA korralikult. Vaata kõik üle. Abiks tuleb kui teed arvutikastist pilte (seest pilte siiski, oskame juhendada paremini)

 

Ja nagu Sander mainis. Vaata üle kas ikka protsessori jahutuse juhe on emaplaadi külge ühendatud ja teiste jahutuste puhul sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)
Abiks tuleb kui teed arvutikastist pilte (seest pilte siiski, oskame juhendada paremini)

Enda telefonil pole kaamerat, seega praegu ei saa. Ema peaks kohe jõudma, saaks tema telefoniga teha.

//

Aih, ta ütles, et tal pole seda krdi juhet... ei tule õige nimi meelde... see, millega saab jne arvutisse tõmmata.

Muudetud liikme iCode'i poolt

Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Enda telefonil pole kaamerat, seega praegu ei saa. Ema peaks kohe jõudma, saaks tema telefoniga teha.

//

Aih, ta ütles, et tal pole seda krdi juhet... ei tule õige nimi meelde... see, millega saab jne arvutisse tõmmata.

 

Veebikaamera? Äkki on sul läpakas millele saab telefonist läbi bluetoothi saata? Emal ehk on 3g network saad kasvõi facebooki üles laadida ja sealt kopeerida pildi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Veebikaamera? Äkki on sul läpakas millele saab telefonist läbi bluetoothi saata? Emal ehk on 3g network saad kasvõi facebooki üles laadida ja sealt kopeerida pildi.

Pole läpakat. Homme vaatab, millega pildi valmis saab.


Drum'n'Bass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.