Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Botany bay

Soovitatud postitused

hahah high five.. meid see bot nuke ei koti. Täie rauaga edasi :D .

Ei saa nad midagi aru, kui vahest paar sõna ka kirjutad .D: .

Kunagi olid tõesti kahtlased botid, mis käisid naq robotid, Mööda jooni ainult... Nüüd normal .

 

http://www.powerbot.org/community/topic/810038-is-jagex-recording-are-live-game-session/

 

Võta näpust, kas on tõsi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Assa raisk, nii ulmeliseks kohe läinud w?? Võtan sõnad tagasi :D.

 

panin boti tööle, 7h pärast näeb mis värk on :D

 

No tee proovi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Assa raisk, nii ulmeliseks kohe läinud w?? Võtan sõnad tagasi :D.

 

 

 

No tee proovi :P

 

 

No official foorumites on niipalju ära antud ,et mingi "Optimus"-e nimeline süsteem on juba ammu üleval

 

http://runescape.wikia.com/wiki/Optimus

 

Sellega kaasneb ka nuke mingil ajal nüüd. Ja botwatch pandi väidetavalt 24ndal üles, mis sellest ajast saati andmeid kogub.

 

http://runescape.wikia.com/wiki/Botwatch

 

 

Botwatchi mingi pre-release vms pandi varem juba üles, mida testiti adv bottide peal.

 

 

Ja need botid, kes said advertise eest banni on ka praegu botany bays. Selle tõttu on seal kõik combat 3ed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ausalt üteldes see Botany bay ei kotti ja ma pole iial ühegi bottiga banned saanud!

lihtsalt peab teadma kus bottida ja mis botti kasutada!

Soovitus ärge ronige igalepoole bottima kus on 100 botterit teineteise otsas või lihtsalt botige p2p ja parima botiga mis saadaval

 

************************************************************************************

Hello Everyone,

 

Its been a while since i last spoke about botting with you guys and i didnt want to post any news yet for past obvious reasons. I wanted to address the concern that has come to my attention that many people including botters from other sites are worried about the upcoming anniversary bot nuke. We Aren't. Our development team believes it won't affect their progress of getting us up and running again.

 

I know its been a while with all the announcements but if you stuck it out with us this long don't give up when we're are almost there.

 

Thanks for your support and loyalty

Sito & The Dev Team

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin 1 acci herblore'i bottima, peaks üle keskmise banrate olema. Eks näis mis saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

WOWOWOW Duel arenal krabatakse rahvast!!!

 

Botany Bays tuleb insta uus vend peale ja enam pole need spambotid jne vaid on tüübid keda hiscorest leiab ka :D

 

Ja vennad tiritigi üles ära! Sõrmed hakkasid järjest alla tulema ja mingi 10-20 venda kadusid lihtsalt :D

120927175604.png

 

Ja reaalsed botterid saavadki banhammerit! :D

 

jätsin useri statsid peale

 

haha.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja reaalsed botterid saavadki banhammerit! :D

 

jätsin useri statsid peale

 

haha.jpg

 

Kus see koht muidu asub?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi hele bug on praegu, tapsime rahulikult graardorit ja poole pealt lihtsalt tuli suur plakat ette : Macroing detected : banned. Pidin refreshima lehte kuna midagi teha ei saanud ja sisse logides olin faladoris ja mingit probla polnud, telesin siis G.E.sse ja kasutada ei saanud, siis tuli kiri et "You can no use this because you have been using bots". Relog ja nüüd kõik normis, igatahes paljudel oli sama bug ja kohe peaks fix ka tulema sellele. Päris ära ehmatas korraks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ehhehe tase

rs läheb aina paremaks :D varsti tuleb kõigile bann lampi ja siis rs rahvas kõik banned

tehkud rohkem updatesid ja uusi jamasid võipolla järgminekord bannivad siis juba kõik ära äkki:D

siis pole enam vaja aega raista bottide passimisele siis server 0-lis rahvast rahu ja vaikus nagu peale tuumapommi plahvatust :D

 

Tehku eraldi server botteritele hehhee :D

mis mõttega nad seal nusserdavad nii või naa ei sa boteritest lahti alati tulevad uued ja paramad bottid välja!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Njh ma ise banned :D Ei lase isegi sisse enam..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pole bottinudki irw.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol sain just banned.. lampi tegin yanilles herbi... olin samal ajal youtubes.. ja krdi acc hakkas ringi telema ja j2rsku tuli dc ja bann lol gf..

 

120927175745.png

Ma sain heartattacki, kui seda kirja nägin aga õnneks foorumis on kirjas, et see on jagexi bug, et pooled mängjad said selle, ka need kes on legit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain heartattacki, kui seda kirja nägin aga õnneks foorumis on kirjas, et see on jagexi bug, et pooled mängjad said selle, ka need kes on legit.

 

Tekelt saaks si*a krambid kui saaks mainiga lampi banned :D

ma ei tea ma saataks jagaxile sellise kirja ,et kui nad läbi luevad siis topivad selle serveri kinni vihapärast juba :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.