Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1. kindlasti mitte kuna tegemist on HP ,mis on väga sitt arvuti

2.Seda võib ka võtta

3.Võid kindlasti võtta,kuna see jooksutaks vabalt bf3 välja

Kas tal on kindel summa ka ,mille eest ta ostab?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

HD on ja nata jama, dell pidi parim olema:D ma juba otsin talle dell i7 arvutit:D

 

Mina v6taksin http://www.klick.ee/sulearvutid/dellinspiron-7520.html see tundus hea olevat

 

Kas tal on kindel summa ka ,mille eest ta ostab?

Seda mai tea:D ma arvan, et 1000€ on sobiv:D

 

Ma küsisn ta käest, et ja 1000€ on piir

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selliseid ka :http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID/Stiilne-ja-voimas-sulearvuti-MSI-GE620DX-Black-156-FHD-Glare-1920x1080-Core-i5-2430M-24GHz-nVidia-GT555M-4GB-DDR3-640GB-HDD-Windows-7-HP-64bit-135964

see oli ainult i5:/

Siin on i7

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_a53sd/12547503/

http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/dell_inspiron_n5520_ivy_bridge_i7/13174543/ see tundub suht hea arvuti!


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

See on praegu ainukene normaalne sellise hinna eest:D,aga kui ta on nõus rohkem kulutama siis võib osta selle http://www.klick.ee/sulearvutid/asus-n76vz-v2g-t1093v.html ehk nr 3


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas sa ikka saad aru, et isegi i3 protsessor võib olla võimsam, kui i7? tuleb vaadata siiski hertse ja tuumade arvu, mitte lihtsalt kas 3 , 5 või 7 ja no cmon, mängurile läpakas ? läpakaga mine pane musipilte feissbooki ja loe ajalehte. mängimiseks on tarvis korralikku riggi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kas sa ikka saad aru, et isegi i3 protsessor võib olla võimsam, kui i7? tuleb vaadata siiski hertse ja tuumade arvu, mitte lihtsalt kas 3 , 5 või 7 ja no cmon, mängurile läpakas ? läpakaga mine pane musipilte feissbooki ja loe ajalehte. mängimiseks on tarvis korralikku riggi :)

Ma tean seda, aga s6ber vaidles, et tahab i7-et


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

dell on pask ? are you kidding me :D ? dell xps 15 täitsa korralik läpakas ju :D kui radeoni graafika ja i5 võtta, :D tuleb umbes 700-800 euri.

 

võisiis võtta dell xps 17, (see 17 tolline ) i7 ja mingi normall graafikaga, läheb ka veits üle kilo ma pakun.


urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
dell on pask ? are you kidding me :D ? dell xps 15 täitsa korralik läpakas ju :D kui radeoni graafika ja i5 võtta, :D tuleb umbes 700-800 euri.

 

võisiis võtta dell xps 17, (see 17 tolline ) i7 ja mingi normall graafikaga, läheb ka veits üle kilo ma pakun.

Dell on kallis lihtsalt, muidu väga korralik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dell on pask, võta ASUS, Asusel parimad läpparid ja vastupidavamad. Soovitan võtta www.1a.ee st mingi ASUSe läppar

 

Kohe näha,et sina ei tea mitte kui midagi arvutitest ja ega see ei tähenda kui sul oli mingi vana dell mis oli sitt ega see ei tähenda kohe,et kõik kohe sittat on.

Aga teema juurde tagasi tulles,kas su sõber on ära otsustanud millise läppari võttab?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dell on pask, võta ASUS, Asusel parimad läpparid ja vastupidavamad. Soovitan võtta www.1a.ee st mingi ASUSe läppar

 

Dell on enamasti äriklassi arvuti ning polegi mõeldud mängimiseks..

 

http://www.klick.ee/sulearvutid/asus-n76vz-v2g-t1093v.html - See paistab päris asjalik masin olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mu s6ber pole veel ära otsustanud, aga ma arvan, et ta v6ttab delli

 

http://www.klick.ee/sulearvutid/asus-n76vz-v2g-t1093v.html see jh suht asjalik, vb v6tab ta selle


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtekam oleks circa 800€ eest panna kokku lauaarvuti, koos 22" monitoriga ja siis osta mingi läptop, sest läpparid ei ole mõeldud mängimiseks. Ning 800€ lauaarvuti = 1500€ läppar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõtekam oleks circa 800€ eest panna kokku lauaarvuti, koos 22" monitoriga ja siis osta mingi läptop, sest läpparid ei ole mõeldud mängimiseks. Ning 800€ lauaarvuti = 1500€ läppar

Ma tean seda, aga ta tahab läppakat:D


Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mõtekam oleks circa 800€ eest panna kokku lauaarvuti, koos 22" monitoriga ja siis osta mingi läptop, sest läpparid ei ole mõeldud mängimiseks. Ning 800€ lauaarvuti = 1500€ läppar

 

Noh aga kui tahad reisile minna,siis sa ei hakka ju lauaarvutid kaasa võtma ju?:DPigem võtta mingi läppar ja seda saab igale poole kaasa võta.

Ja on ka selliseid läppareid olemas mis on mõeldud mängimiseks.Oma asi kas ostab läppari või lauaarvuti.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njh aga need läpparid, mis on mõeldud mängimiseks on ikka 1500€ + ning ka sinna tuleb osta lisajahutus juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
i7 tahad, siis alienware.com , need arvutid seal mängivad ka 2015 aasta mänge hd peal välja :)

Sealt valisin ühe hea läppaka ja tuunisin seda ja hinnaks tuli 7456,63€:D See arvuti mängib K6IK mängud high peal välja:D

 

Läppari tetailid:

Lappar.png

Muudetud liikme JustaJokeXD'i poolt

Vahendan PayPal/Krediitkaardi jms oste, vahelt võtan ainult 5%-i, kui soovi PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.