Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti jalgpallikoondise 2014 MM valiktsükkel!

Soovitatud postitused

VIP

Nagu me kõik teame, siis 2014 aastal toimub Brasiilias jalgpalli MM võistlus. Ka Eesti proovib taaskord sinna pääseda ja lootused/ootused on suuremad kui kunagi varem, sest EM valiktsüklis jõuti juba väga kaugele(langeti välja play-off ringis).

Eesti kuulub suhteliselt tugevasse gruppi, kus meie vastasteks on: Sulgudes koht maailmas.

1.Holland(8)

2.Türgi(30)

3.Ungari(28)

4.Rumeenia(51)

5.Eesti(49)

6.Andorra(200)

 

Eesti mängud:

[TABLE=class: preliminaries fixture]

[TR=class: odd]

[TD=class: l dt]07/09/12[/TD]

[TD=class: l v]Tallinn[/TD]

[TD=class: c flag] Eesti[/TD]

[TD=class: l homeTeam]0[/TD]

[TD=class: c res]-[/TD]

[TD=class: r awayTeam]Rumeenia[/TD]

[TD=class: c flag]2[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

11/09/12 Türgi- Eesti 3:0

12/10/12 Eesti-Ungari 0:1

16/10/12 Andorra-Eesti 0:1

22/03/13 Holland-Eesti

26/03/13 Eesti-Andorra

06/09/13 Eesti-Holland

10/09/13 Ungari-Eesti

11/10/13 Rumeenia-Eesti

Ise ennustan, et kindla võidu meie alagrupis võtab siiski Holland. Teise koha peale hakkavad suhteliselt võrdses võitluses Ungari, Rumeenia, Türgi ja Eesti. Võibolla on Türgi teisele kohale siiski kõige suurem pretendent ja Eesti ka mitte just kõige soositum. Viimaseks jääb alagrupis ilmselgelt Andorra.

Endal plaanis ka mõnda kodumängu kohapeale vaatama minna. Teema tehtud selleks, et teha ennustada ja arutleda teemakohaseid asju. Keskendume siiski rohkem meie alagrupile ja teiste alagruppide jutt võiks maanuda üldises jalgpalli teemas.

http://www.fifa.com/worldcup/preliminaries/europe/standings/group=258384/index.html

[TABLE=class: preliminaries fixture]

[TR=class: even]

[TD=class: r awayTeam][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt
Asjatundijate soovil!

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei imesta üldse kui Türgi alagrupi võidaks :D

 

See poleks tõesti ime, kuid eesti võiks teiseks jääda (vähemalt).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Holland on küll väga pask viimasel ajal, ehk aitab meid.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rustonia, sinu postituse põhjal saan ma aru, et kõik Eesti mängud toimuvad kodus, palun pranda, aitäh.

Teemasse kah, Eesti võtab kõik võidud ja tuleb maailmameistriks. Oper top goalscorer 20 väravaga (15 kvalifikatsioon+5 finaalturniiril) ning sõlmib 5-aastase lepingu Real Madridiga.

Muudetud liikme Villeneuve'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
rustonia, sinu postituse põhjal saan ma aru, et kõik Eesti mängud toimuvad kodus, palun pranda, aitäh.

Teemasse kah, Eesti võtab kõik võidud ja tuleb maailmameistriks. Oper top goalscorer 20 väravaga (15 kvalifikatsioon+5 finaalturniiril) ning sõlmib 5-aastase lepingu Real Madridiga.

Vahet pole kus nad toimuvad, kui sa ise kohale ei roni ju.. Näe ise vaeva ja vajuta all olevale viitele ja saad teada kus mängud toimuvad. Ja vaadates su postitust järeldan ma seda, et sind ei koti/sa ei tea jalkast mitte midagi, sest postitus suht lame. PC-d pole siia vaja koguma tulla. Ajab närvi lihtsalt kui keegi tuleb iba minu teemasse ajama. Aitäh!

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
alagrupis saavad edasi 3 või 2 paremat?

1 kohaga, 2 peab juba playoffidesse minema või olema parim teine koht kõikide alagruppide peale :)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahet pole kus nad toimuvad, kui sa ise kohale ei roni ju.. Näe ise vaeva ja vajuta all olevale viitele ja saad teada kus mängud toimuvad. Ja vaadates su postitust järeldan ma seda, et sind ei koti/sa ei tea jalkast mitte midagi, sest postitus suht lame. PC-d pole siia vaja koguma tulla. Ajab närvi lihtsalt kui keegi tuleb iba minu teemasse ajama. Aitäh!

 

mismõttes ma ei tea jalkast midagi, ma olen jalgpallihaigla liige ja mina olen/jään optimistiks ja toetan EEstit nii heas kui halvas, vaadates kasutaja realisti realismi, kes teeb 5 sõprusmängu (1 võit 4 kaotust) põhjal järelduse, et EEsti (koondis, klubid) on kõige sitem(ad) saab kõikidelt suhhi jne. Aitäh, et ära muutsid kuna mõni foorumlane kes ei jälgi jalgpalli saab nüüd teada kus mängud toimuvad (vasakul olev meeskond mängib kodus)

 

Peace.

Muudetud liikme Villeneuve'i poolt
adminid ärge palun tehke mulle warni, kõik see on ju puhas eesti keel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii väikene pilk ajalukku kah.

Eesti on kohtunud:

Hollandiga kaks korda 2002. aasta MMi valikgruppis ajalooline mäng kodus kaotati

ja kolm kuud hiljem saadi võõrsil
pakk

Türgiga on mängitud kuus korda. Kaks korda 2010. aasta MMi valikgruppis kui mängiti

viiki ja üheksa kuud hiljem võituslik
kaotus. Neli korda on kohtutud sõprusmängudes 1924. aastal saadi Tallinnas 1:4 kaotus, eestlaste värava lõi Oskar Üpraus, kes oli ka eestlaste kapten. 1996. aastal mängiti Tallinnas 0:0 viiki. 2006. aastal mängiti Saksamaal 1:1 viiki, meie värava lõi Tarmo Neemelo. 2011. aastal saadi Türgis
kaotus.

Ungariga on kohtutud neli korda, kaks korda enne sõda ning kaks korda pärast taasiseseisvumist. Ungari pole meie grupikaaslaseks siiamaani osutunud. 1934. aastal mängiti Turaani turniiri raames 2:2 viik. Eestlaste kasuks lõid värava Richard Kuremaa ja Valter Neeris. Neli aastat hiljem saadi sõpruskohtumises 2:3 kaotus. Eesti koondise väravate autoriteks Leonhard Kass 37. minutil ja Richard Kuremaa 56. minutil.

2003. aastal saadi võõrsil 1:0 võit. Mängu ainukese värava lõi Meelis Rooba. Aasta hiljem kohtuti Kings Cupi raames ja Eesti (B-koondis) sai 0:5 paki.

Rumeeniaga kohtuti esimest korda aastal 1937 kui Eesti sai 2:1 võidu. Meie väravad lõid Richard Kuremaa ja Georg Siimenson. Teist korda kohtuti 1999 aastal Bukarestis ning saadi 0:2 kaotus.

Andorraga oleme kohtunud koguni 9 korral(!) kõik mängud võitnud väravate vahega 23:5. Esimest kohta kohtuti 1996. aastal Andorras kui Eesti purustas Andorra 6:1! 6-st väravast 4 lõi Argo Arbeiter. 7 kuud hiljem võideti Kuressaares 4:1. Eesti eest tegid skoori Indrek Zelinski, Marek Lemsalu, Andres Oper ja Mati Pari. Aasta hiljem kohtuti taas Kuressaares, Eesti võitis kohtumise 2:1. Eesti väravate autoriteks Zelinski ja Oper. 2000. aastal kohtuti 2002. aasta MM-valikturniiri raames ja 16. augustil võideti 1:0 ja kaks kuud hiljem 7. oktoobril

. Eesti kolmest väravast kaks lõi Martin Reim ja Andres Oper skooris oktoobri kuises mängus. Andorra loositi vastaseks ka 2004 EM-valikturniiril 2003. aastal toimunud mängud võitsime võõrsil
ja kodus samuti
. Andorras lõi meie väravad Indrek Zelinski ja kodus olid väravalööjateks Teet Allas ja Kristen Viikmäe. Andorra loositi ka 2008. aasta EM-i valikturniiri grupikaaslaseks. 2007. aasta augustis võideti kodus
ja 3 kuud hiljem Andorras
. Kodus avas skoori Raio Piiroja ja võimsa punkti pani mängule Indrek Zelinski 90+1. minutil. Andorras avas meite kasuks skoori Andres Oper ja teise lisas Joel Lindpere 60. minutil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eesti ei saa ma arvan mitte kunagi EMile ega MMile. Mängus iga 10s veidikenegi raskem säät on jalale, ülejäänud 2-5 meetrit eemale. Ainuke normaalne on Pareiko ja Vassiljev. Tarmo Kink võib ennast polema pista,.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Eesti ei saa ma arvan mitte kunagi EMile ega MMile. Mängus iga 10s veidikenegi raskem säät on jalale, ülejäänud 2-5 meetrit eemale. Ainuke normaalne on Pareiko ja Vassiljev. Tarmo Kink võib ennast polema pista,.

EI nõustu sinuga mõnes asjas kohe kindlasti. Esiteks 2016 aasta EM-ile on juba väga kerge saada, sest 3 esimest saavad grupist edasi. Ja sul vist ununenud 2012 EM valikmängud??? :O Teiseks on Eesti koondise mängutase viimase 2 aastaga teinud võimsa edasimineku. Viimati võitsime Poolat 0:1. Mängupilt oli skoorile vääriline. Pareiko, Vassilijev, Morozov, Ojamaa, Oper - super mehed ju? Tarmo Kink võib tõesti ära mingi eesti esiliiga klubisse minna. Pealelöögi ei ole tal tõesti mitte midagi, mis vääriks tähelepanu.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4.koht maksimum mis võtta annab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti ei saa ma arvan mitte kunagi EMile ega MMile. Mängus iga 10s veidikenegi raskem säät on jalale, ülejäänud 2-5 meetrit eemale. Ainuke normaalne on Pareiko ja Vassiljev. Tarmo Kink võib ennast polema pista,.

 

Kuuled "Eeskujulik" näoingel, palun ära tegele enam jalgpalliga, ära loe ega vaata ühtegi Eesti Koondise mängu, Aitäh!

 

OT: Lootused & ootused on kindlasti päris suured, viimasel sõprus mängul mis mängiti kodus Poola vastu näidati väga ilust ründavat jalgpalli.

Usun, et ükski maa ei jookse eestist üle seega kõigi vastu on võimalik skoorida, Pall on ümmargune.


F M

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti ei saa ma arvan mitte kunagi EMile ega MMile. Mängus iga 10s veidikenegi raskem säät on jalale, ülejäänud 2-5 meetrit eemale. Ainuke normaalne on Pareiko ja Vassiljev. Tarmo Kink võib ennast polema pista,.

Haha, miks ta end siis põlema peaks pistma? Tõsi, tema pealelöögid on pisut liiga optimistlikud ning vahel teeb rumalaid otsuseid, kuid ta on löönud ka imeilusaid väravaid. Mõistagi, et pinginühkimisest läheb iga mees rooste, kuid nüüd on ta uues klubis ning ehk enesekindlus paraneb. Koondisele igati vajalik mees!

Aga nüüd rohkem teemasse, alagrupp on meil ikka üpris raske ning edasipääsu on raske loota, kuid lootma peab ning sihikindlus pidavat võidule viima. Vastased on tehnilised ning Holland peaks siis raskeimaks vastaseks osutuma, idee järgi. Aga ma arvan, et ülejäänud meeskondade vahel võib tulla üsna võrdne madistamine. Väiksemat ohtu peidab endas Andorra, kuigi võib samuti saatuslikuks saada, kui meenutada Fääri Saari.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.