Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Eesti jalgpallikoondise 2014 MM valiktsükkel!

Soovitatud postitused

VIP
Hetkeseisuga mitte, ära võta arvesse fifa ratinguid...

 

Kohe kindlasti on Türgi parem, Rumeenia ei ole enam see, mis ta oli 20 aastat tagasi. Aunuke kellelt veel punkte saame loota on Andorra ja vb mingi ime läbi Ungarilt. Vaatasin ise eile Türgi ja Hollandi mängu, ja sellemngu põhjal ennustaks, et Holland on kindlasti konkurentsis tagasi, Holland tegi väga kena mängu ja kui Robben oleks viitsinud sööta oleks seis olnud 3 - 0 Hollandi kasuks. See näitab jälle, et Euro 12 oli lihtsalt 1 ebaõnnestumine, mitte et Hollandi tase on nüüd halb. Mina arvan, et Hollandit ei suuda meie alagrupis keegi võita, heal juhul teeb Ungari/Rumeenia õnne peale viigi, kuid see on ainult minu arvamus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kohe kindlasti on Türgi parem, Rumeenia ei ole enam see, mis ta oli 20 aastat tagasi. Aunuke kellelt veel punkte saame loota on Andorra ja vb mingi ime läbi Ungarilt. Vaatasin ise eile Türgi ja Hollandi mängu, ja sellemngu põhjal ennustaks, et Holland on kindlasti konkurentsis tagasi, Holland tegi väga kena mängu ja kui Robben oleks viitsinud sööta oleks seis olnud 3 - 0 Hollandi kasuks. See näitab jälle, et Euro 12 oli lihtsalt 1 ebaõnnestumine, mitte et Hollandi tase on nüüd halb. Mina arvan, et Hollandit ei suuda meie alagrupis keegi võita, heal juhul teeb Ungari/Rumeenia õnne peale viigi, kuid see on ainult minu arvamus :D

Holland ei olnud küll väga veenev. Oleks türklased oma võimalused ära löönud, siis oleks ikka seis teine olnud. 2:0 värav löödigi sellepärast, et türklased ei olnud enam kaitses, vaid pea kogu koosseisuga ründes. Türgi on kindlasti tugevam kui Rumeenia..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Holland ei olnud küll väga veenev. Oleks türklased oma võimalused ära löönud, siis oleks ikka seis teine olnud. 2:0 värav löödigi sellepärast, et türklased ei olnud enam kaitses, vaid pea kogu koosseisuga ründes. Türgi on kindlasti tugevam kui Rumeenia..

 

Holland kuidagi ära langenud loodan, türgi pääseb seekord kaugemale kui playoffi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Holland ei olnud küll väga veenev. Oleks türklased oma võimalused ära löönud, siis oleks ikka seis teine olnud. 2:0 värav löödigi sellepärast, et türklased ei olnud enam kaitses, vaid pea kogu koosseisuga ründes. Türgi on kindlasti tugevam kui Rumeenia..

Kui Türgi oleks realiseerinud oma võimalused..... Hmm, ma ei nänud kül mängu terviklikult aga enamus sellest ning ei näinud Türgil ühtegi head võimalust.

Holland kuidagi ära langenud loodan, türgi pääseb seekord kaugemale kui playoffi.

Mille põhjal sa väidad, et Holland on ära langenud, kui nad olid 2 aastat tagasi MM finaalis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatasin videot ning 2 head võimalust oli neil siiski, ise neid ei näinud just laivis, aga hea töö tegi Tim, kes hoidis ära Türklaste värava

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mille põhjal sa väidad, et Holland on ära langenud, kui nad olid 2 aastat tagasi MM finaalis.

 

Äkki selle põhjal, et see EM nad suutsid saada 3 mänguga 0 punkti ning kaotasid isegi Taanile.

Tundub küll lagunemine minu jaoks.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki selle põhjal, et see EM nad suutsid saada 3 mänguga 0 punkti ning kaotasid isegi Taanile.

Tundub küll lagunemine minu jaoks.

 

Kui Hispaania kaotaks 3 mängu ei ütleks keegi et langemine. Vaatasid sa Taani-Hollandi mängu? Ma nimetaks seda ebaõnneks, 25 lööki läks raamidesse, paar tükki posti ja latti. Holland domineeris selgelt kogu mägu. Vaata kellele nad kaotasid? Portugalile, kelle vastu suudeti minna juhtima 11 min ja Saksamaa, kellele samuti löödi värav. Teavatasti on Saksamaa ja Portugal vägagi tugevad riigid, ning neile kaodata pole häbiasi, mõlemad jõudsid ka poolfinaalidesse välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki selle põhjal, et see EM nad suutsid saada 3 mänguga 0 punkti ning kaotasid isegi Taanile.

Tundub küll lagunemine minu jaoks.

 

No, ehk on aeg sõnad tagasi võtta, Holland jooksis Ungarist 4-1 tuimalt üle, oma ainsa värava said ungarlased ka penaltist. Eemale jäid ka paljud staarid ja Hollandi peatreener laskis varumeestel ja noortel mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, ehk on aeg sõnad tagasi võtta, Holland jooksis Ungarist 4-1 tuimalt üle, oma ainsa värava said ungarlased ka penaltist. Eemale jäid ka paljud staarid ja Hollandi peatreener laskis varumeestel ja noortel mängida.

 

No see Ungari näide küll midagi pole, aga Hollandi langusest küll veel vara rääkida, kaotused EMil olid rohkem meeskonnadistsipliini ja sisekliima pärast, mille vastu Marwick ei suutnud midagi teha. Hollandi põhiprobleem ongi see, et neil tuleb koondisesse ära mahutada väga palju staare.

Hollandi kaitseliin on ka alati nõrkuseks ja peale van Bronckhorsti lahkumist paistab isegi Eesti kaitseliin rauast. Hollandi strateegia on kogu aeg olnud, et pole vahet kui palju väravaid meile lüüakse, meie lööme alati rohkem. EMil ei mahtunud hollandlaste egod lihtsalt platsile ära, aga usun ja loodan, et 2014 MMil jälle finaalis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tuleta mu sõnu meelde... ;)

Rumeenia 1:0 Türgi, Rumeenia alagrupis 2., Türgi 4.

Praegu on nii läinud jah.. Eks aega veel on, aga jah, praegu tundub, et Türgi on lammutatud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.