Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suurim telefoni arve

Soovitatud postitused

VIP

Kuus läheb mingi -3€ ja siis tellin ka kuskil vipi vms, enamasti helistan zenilt zenile ja räägin tasuta :) Suurim arve oli elisaga kuskil 300 krooni.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

üle kuue euri vaevalt. enamjaolt 2 euri kanti


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29 euri.

Tellisin siis immuty admine csi serveritest. :D


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krooni ajal ka tehtud rekord 1700 .- ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal kunagi telefon saatis tühje sõnumeid ja suutsin ilusa 3000 eekise arve teha. Aga ise helistades üldjuhul üle 40-50€ kuus ei lähe.

 

Lisan siia ka ära ühe jutukese mille kunagi ühte teise foorumisse kirjutasin. Natuke vulgaarseid väljendeid võib olla aga ma ei hakka kogu juttu muutma vaid kopeerin otse, loodan ,et ei pahandata.

 

Ise tean sellist lugu: Klassivend rääkis ,et viimased kolm kuud arve kuskil 5000.- olnud. Küsisin ,et võimatu ju vaata tra sa pead ikka sitaks rääkima. Siis ta rääkis ,et nagu sõnumite ja helistamise peale läheb 1000.- eks aga ülejäänud 4 läheb reidi peale. Noo üldse ei uskunud. Siis logis ta oma reidikasutajaga sisse näitas maksete ajalugu ja kokkuvõtet seal. Kui ma mäletan õieti oli tal 7300 soli kuskil kogunenud. (võin nõksa valesti mäletada aga 7000+ oli kindlasti). Kerge matemaatika tuli mängu. 10 krooni eest saab vist 4.3 soli. Seega 7300 / 4.3 x 10 = 16976.7442

17 000.- sollide alla matta pole just lihtne. Siis tuli meelde ,et 1000 krooni eest saab max ju solle saata endale. Siis ta rääkis ,et 1000 saab sõnumitega ja 1000.- saab helistamisega. Aga kuidas ülejäänud 2000.- ära raiskas vot seda ma ei tea. Kui teate võite jagada seda (Kuigi ma seda teadmist kasutada ei kavatse)

 

 

http://i37.tinypic.com/2v9t21i.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kroonide ajal 2 200.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Midagi 700 krooniga oli :D Hetkel jääb kuskil 10 euri kanti umbes või vähem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.