Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Herr Kassaki Gamble Päevik - Eesti #1 Gamble FC-s Nightwar

Soovitatud postitused

Kena lihtsalt:D

Tahtsin ka küsida ,et kudias vanemad kommenteerivad ,et ükspäev tuleb 2100 € sisse jms :D

Härra. Maksuamet pole juba küsima tulnud ,et mis toimub?

 

Kusjuures, maksuamet võib huvi tundma küll hakata. Midagi teha nad ei saa kuna seda "äri" ei ole võimalik maksustada. Aga selleks ,et KINDLAD olla võivad nad igasugu lolle trikke tegema hakata ja konfiskeerida isegi su koduarvuti paariks kuuks, et seda kontrollida. Asjad saad tagasi muidugi aga see on loll aja viitmine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täitsa hull tüüp oled!

Doubleid billioneid -.-

Endal probleeme 1milligagi -.-´


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures, maksuamet võib huvi tundma küll hakata. Midagi teha nad ei saa kuna seda "äri" ei ole võimalik maksustada. Aga selleks ,et KINDLAD olla võivad nad igasugu lolle trikke tegema hakata ja konfiskeerida isegi su koduarvuti paariks kuuks, et seda kontrollida. Asjad saad tagasi muidugi aga see on loll aja viitmine.

 

Loll jutt suhu tagasi.

Maksuamet ei puutu sind enne, kui 3000+ eurot igakuiselt vähemalt kaks aastat kontole laekub. Rääkimata sellest, et raha PEAB ka kontol olema. Mitte nii, et 3000e on, kuuga taas nullis ja siis laekub taas 3000e. Maksuametit huvitavad alles summad 10-20 tuhandest üles.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loll jutt suhu tagasi.

Maksuamet ei puutu sind enne, kui 3000+ eurot igakuiselt vähemalt kaks aastat kontole laekub. Rääkimata sellest, et raha PEAB ka kontol olema. Mitte nii, et 3000e on, kuuga taas nullis ja siis laekub taas 3000e. Maksuametit huvitavad alles summad 10-20 tuhandest üles.

palun mine ja arene.

on ka inimestele kaela lennatud, kes ebaseaduslikult- ehk siis käest kätte, ilma maakleritta üürivad korterit välja - erhk siis saavad iga-kuidelt ~200€ ülekandeid. Ja sina räägid 3k säilitamisest ?.. uu? äratus, see on endiselt Eestimaa, mitte Norra..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
kuna w123 ranki kohti pole ning w67 on suht surnud, siis mingit ulme kasumit ära looda.

 

W67 pole kohe kindlasti välja surnud. W67 hostid teenivad isegi vahel rohkem kui meie.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palun mine ja arene.

on ka inimestele kaela lennatud, kes ebaseaduslikult- ehk siis käest kätte, ilma maakleritta üürivad korterit välja - erhk siis saavad iga-kuidelt ~200€ ülekandeid. Ja sina räägid 3k säilitamisest ?.. uu? äratus, see on endiselt Eestimaa, mitte Norra..

 

Jah, kui sa loll oled. Tark inimene kannab nn üüriraha hooldekuludeks, ühistukuludeks maha ...Kajastab selle tuludeklaratsioonis ning väldib tulumaksu maksmist. Nii et parem mine ja arene ise lapseke.

 

 

Loe enda postitas veel paar korda läbi, ehk märkad, et käest kätte üürimisel ei tehta ülekandeid, vaid arveldatakse sularahas.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osaleksin ka siis loosis RSN: Shved

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
osalen ka loosimises, rsn: Date

 

Pole like teemal.

 

Eile ei jõudnud hostima, proovin siis täna korraliku kasumi saada:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, kui sa loll oled. Tark inimene kannab nn üüriraha hooldekuludeks, ühistukuludeks maha ...Kajastab selle tuludeklaratsioonis ning väldib tulumaksu maksmist. Nii et parem mine ja arene ise lapseke.

 

 

Loe enda postitas veel paar korda läbi, ehk märkad, et käest kätte üürimisel ei tehta ülekandeid, vaid arveldatakse sularahas.

 

Oled sa idioot ? järjekordne vast 18 saanud isa.. mitu üürikoghemust sul on ka ? ja mis kuradi hooldekuludeks? sa ajad täielikku iba suust välja ju ja pealegi, sa isegi mitte ei kõla targalt ;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Osalen ka. Rsn: DragonMurf

Aga muide kena päevik sul :D

 

 

Aitäh!:)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selles mõttes, et kutid kes räägivad et teenib siin 2k kuus siis Kassak mis aastal sa rsi mängima hakkasid? Vähemalt sina oled oma aja mida sa rsi peale raisanud oled, rahaga natukenegi tagasi teinud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, kui sa loll oled. Tark inimene kannab nn üüriraha hooldekuludeks, ühistukuludeks maha ...Kajastab selle tuludeklaratsioonis ning väldib tulumaksu maksmist. Nii et parem mine ja arene ise lapseke.

 

 

Loe enda postitas veel paar korda läbi, ehk märkad, et käest kätte üürimisel ei tehta ülekandeid, vaid arveldatakse sularahas.

 

Nüüd panid sa küll palgi maha...

 

Üür jätke mängust välja. Kassaki näol on tegu 15 aastasega, kelle KOHUSTUS on käia koolis. Tegu ei ole mingi moraalse kohustusega vaid nii näeb seadus ette. Kui tema panga arvele laekuvad siin paarisajast eurost kuni paari tuhandeni ja keegi seda märkab tekib automaatselt küsimus, kus kohast see raha tuli. Ja hakataksegi uurima. Uurimine ise kestab kaua konfiskeeritakse isiklikud asjad ja külmutatakse pangakonto kuni lõpuks saadakse ikkagi aru, et midagi maksustada ei anna, saab asjad tagasi aga aeg on viidetud lihtsalt.

 

 

ONTOPIC

 

Päevik on väga kena. Nüüd jääb üle oodata 20b piiri täitumist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.