Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Herr Kassaki Gamble Päevik - Eesti #1 Gamble FC-s Nightwar

Soovitatud postitused

Ka see pole mingi piirang, olin vahepeal ise hacked ja tegin ise 15m tagasi hakkasin siis hostima 1m max alguses. Nüüd nädal hiljem ehk hetkel on 77m ja teen 3-4m max.:D ka 500k max on võimalik end vaikselt üles ehitada ehk 10m pilega alustada.

1) Ranki raha.

2) Jagada 20nega sinu Cashstack on normaalne maksimum panus, et cleani ei saaks. Vähemalt mina pole kordagi saanud kui nii teinud.

 

Soovitaksin näiteks alustada 150m siis saad osta 50m ranki ja normaalse 5m max beti teha.

 

Samas mida rohkem raha seda uhkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ka see pole mingi piirang, olin vahepeal ise hacked ja tegin ise 15m tagasi hakkasin siis hostima 1m max alguses. Nüüd nädal hiljem ehk hetkel on 77m ja teen 3-4m max.:D ka 500k max on võimalik end vaikselt üles ehitada ehk 10m pilega alustada.

 

Ja täitsa õiget juttu ajab:)

 

Aga kindlasti on see tüütum, mida väiksem cashstack seda väiksemad betid ja seda väiksem kasum:)

Samas kindlasti saab ka nii:)

 

PS:

 

Ise olen täna max 300m poti vastu võtnud ja kaotasin selle:) Õnne võitjale:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haiged summad ikka sul liiguvad seal.Väga võimas päevik ja edu kindlasti.

Palju sul on olnud kõige suurem pank?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kassak, ole hea, tervita KIISUT :D ta on mu lemmik sealt chatgist, talle on tore billion korda jutti 50 - 100m kaotada..

 

Eks ma proovin:)

 

peaks ka sellise gamble värgi looma mingi aeg, päris hästi toidab nagu näha :D

 

No kindlasti, aga see ei olnud ka nii, et tulime ja see töötas, nüüdseks oleme 6 kuud seda ülesse ehitanud ja koguaeg proovime aina edasi ja edasi.:)

 

Haiged summad ikka sul liiguvad seal.Väga võimas päevik ja edu kindlasti.

Palju sul on olnud kõige suurem pank?

 

11b Vms oli vist kõige rohkem.

 

TÄNASEST: TEGELIKULT 300m Kasumit.

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päris ulme summad sul siin mängus, Kassak.

 

Ei saa salata, et teeb kadedaks või nii. :D

Olen juba mitu päeva mõelnud, et ostan kõige väiksema ranki esialgu ja proovin asja ära, aga siiani on see kõik mõtteks jäänudki.

 

Igatahes edu! ;)


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Selleks on RÄIGELT aega tarvis.. nöiteks mina, kes ma olen pere ja töö inimene ei saanud sellega hakkama kuidagi pidi mitte : ( lihtsalt.. tunnist/kahest ei piisa päevas...

 

Aega on tõesti kindlasti vaja... :(

 

oleks mingi 90-100M ostaks ranki ja growiks oma panka liccalt.

 

Kõik ei ole nii lilleline ka. Kindlasti peab olema õnne ja tarkust targalt hostida. Kui 100m acceptid näiteks 100m bette, siis on 43%-45% tõenäosus, et jääd kõigest ilma näiteks:(

Aga kindlasti targalt hostides võid sellest 100M teha 10B:) Või isegi rohkem:)

 

peaks ka sellise gamble värgi looma mingi aeg, päris hästi toidab nagu näha :D

 

Kui mõtled ise sellise asja loomisest, siis kinnitan see on raske:(.

6 Kuud oleme jamanud ja nüüd jah sellised kasumid, aga algul pidime võitlema seal kohalike scammeritega, et spot endale saada. Pidime Tegema bustimist videoid ja värki särki, Nightwar on Dropinud kindlasti üle 10B kokku droppartyidel. Siis kui toimusid igapäev 2 droppartyit Läks sinna ka kõva raha. Tegime seda 2 nädalat igapäev. 2 korda päevas 2 serveris 30m Droppartyid. 120m päevas. Kokku viimasel korral 1680M. + Palju eelnevaid selliseid asju ja ka green hween mask giveaway kindlasti.

Investeeringud Chati tegemiseks on kindlasti suured ja aega ning kindlat meelt on kindlasti vaja:)

Siiski Soovitus:)

Otsi server kus ei ole juba LEGIT hosti/hoste. Ning sul on selle serveri ära võtmine ikkagi kergem.

Kuna inimeste usaldust on raske saada, kui neil juba legit hostid olemas.

 

Tahtsin lihtsalt täpsustada eelmist vastust:)

 

PS: TÄNASEST:

Koolis sain kõne 550m riskile:)

Mille acceptisin ja võitsin.

KASUM 550m:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ebareaalne. See on puhtalt kõhutunde järgi või on mingi valem ka mille alusel cleanid teisi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ebareaalne. See on puhtalt kõhutunde järgi või on mingi valem ka mille alusel cleanid teisi?

 

Kõik on matemaatiline, mul on suurem % Võita. :) Kõhutunnet mul kindlasti sellist pole :D


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis see % oli, hostina võiduvõimalus vist mingi 57,5% ? Seega on tegelikult AINULT 7,5% suurem eelis .. niiet jeah aga siiski .. : ) ma oolen aru saanud, et tuleb osata lihtsalt õigel ajal EI kaa öelda vms

 

siiski 14% eelis :P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise ma kyll aru ei saa, mis mõttega idioodid mängivad seda mingit flower game vms. Et nagu see on 90% et kaotad, kui mitte rohkem, Areenal on palju suurem võimalus võita. Sama oli ka see dice or wdf, võimatu võita, aga lapsed ikka mängivad, kuna äge jne. ja siis nutavad kui bank 0s.

Anyways, mina olen sellepoolt, mis fagex tegi et kõik suuremad hostid jne banaani said, sama võiks ka nightwari vms chati hostidega juhtuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise ma kyll aru ei saa, mis mõttega idioodid mängivad seda mingit flower game vms. Et nagu see on 90% et kaotad, kui mitte rohkem, Areenal on palju suurem võimalus võita. Sama oli ka see dice or wdf, võimatu võita, aga lapsed ikka mängivad, kuna äge jne. ja siis nutavad kui bank 0s.

Anyways, mina olen sellepoolt, mis fagex tegi et kõik suuremad hostid jne banaani said, sama võiks ka nightwari vms chati hostidega juhtuda.

 

U just jelly....


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju nightwari enda pank on umbes?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise ma kyll aru ei saa, mis mõttega idioodid mängivad seda mingit flower game vms. Et nagu see on 90% et kaotad, kui mitte rohkem, Areenal on palju suurem võimalus võita. Sama oli ka see dice or wdf, võimatu võita, aga lapsed ikka mängivad, kuna äge jne. ja siis nutavad kui bank 0s.

Anyways, mina olen sellepoolt, mis fagex tegi et kõik suuremad hostid jne banaani said, sama võiks ka nightwari vms chati hostidega juhtuda.

 

" Lapsed " .. usu mind, lastel pole piisavalt raha, et mängida. mulle tundub vaid, et sina kogusid oma esimese miljoni, olid sellega rumal ja nüüd oled sügavas ahastuses :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oletame et bank on 150m ja min panus 5m. Alustame 5m, tuleb kaotus. Teine panus 10m, tuleb kaotus. Kolmas panus 20m, tuleb võit (kaotuse puhul oleks siis nt 40m pannud). Peale võitu alustame jälle nt 5m peal, kaotades riseme. Võites alustame jälle min panusest. Mingi 4-5 kaotust in a row eeldab juba mega lucki, järelikult saab alati kasumisse nõnda jääda? Peaks töötama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oletame et bank on 150m ja min panus 5m. Alustame 5m, tuleb kaotus. Teine panus 10m, tuleb kaotus. Kolmas panus 20m, tuleb võit (kaotuse puhul oleks siis nt 40m pannud). Peale võitu alustame jälle nt 5m peal, kaotades riseme. Võites alustame jälle min panusest. Mingi 4-5 kaotust in a row eeldab juba mega lucki, järelikult saab alati kasumisse nõnda jääda? Peaks töötama?

 

olen kõrval seisnud 11 hot streakil niiet ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
mis see % oli, hostina võiduvõimalus vist mingi 57,5% ? Seega on tegelikult AINULT 7,5% suurem eelis .. niiet jeah aga siiski .. : ) ma oolen aru saanud, et tuleb osata lihtsalt õigel ajal EI kaa öelda vms

 

Selle pärast ei tohigi lollilt hostida, mina olen :20 Cashstack vähemalt. PS: Seega hostimise saladus ei ole EI ütlemises, vaid selles, et nemad jäävad sulle panustamisega sõltuvusse, vähemalt siiani ainult üks inimene mul läinud nii ära kasumiga, et kunagi pole tagasi tulnud (6kuu jooksul).

Mida kauem keegi sulle betib, seda suurem võimalus on, et lõpuks peab ta cleani saama.

 

KINDLASTI, ei tohi öelda lihtsalt mängijale EI. Kui ta just ei soovi sinu maksimaalsest panusest suuremat beti teha.

 

ise ma kyll aru ei saa, mis mõttega idioodid mängivad seda mingit flower game vms. Et nagu see on 90% et kaotad, kui mitte rohkem, Areenal on palju suurem võimalus võita. Sama oli ka see dice or wdf, võimatu võita, aga lapsed ikka mängivad, kuna äge jne. ja siis nutavad kui bank 0s.

Anyways, mina olen sellepoolt, mis fagex tegi et kõik suuremad hostid jne banaani said, sama võiks ka nightwari vms chati hostidega juhtuda.

 

Hosti võimalus võita ligikaudu 57.2% Ära sa tule siia tarkajuttu ajama.

 

Ja sa oled väga rumal, kuna sa ei tea, et Suuremad Hostid kes banni said ei saanud hostimise pärast banni.

 

Tänan 900m eest :)

 

Olin lucky.

 

Aga palun:)

Muudetud liikme Kassak'i poolt

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.