Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

KItse võiks koos pelada, ma olen atm Elektros, sõbraga panime campi skalka-st edasi ülesse, 5 telki ja meid seal M4A1 ja muud kraami. Süüa, juua, blood bage ja muud kõike on. Lisaks veel 1 auto. Helikopter oli ka, andsin selle sõbrale, sõitis kohe alla selle.

 

Kes keelab Mumblesse tulla? Mind leiab sealt.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lähipäevil ostan ära siis syvenen veel rohkem dayzisse


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Pelasime megahitiga ja siis tuli mingi häkker ja pani meile ette kasti, kus olid kõik relvad sees, mis on armades.... Sellised, mida pole dayz:D

Hiljem andis meile auto ja coyote backpackid. Ise võtsin AS50 TWS ja L85A2 AWS... Mega võttis ka L85A2 AWS:D

 

DesTro oli häkkeri nimi kui kedagi huvitab.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt, tahaks ka täieeega :D

 

RÄmedalt tahaks relvu selliseid :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

armaaa2.png

 

oii mille mina täna nägin :D

 

kahju et ta alla ei kukkunud :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Saime siis kõik pelama päeval ja siis Sillu ütles, et nägi kedagi kastide juures ja mina läksin siis toda venda maha laskma ja lasin kogematta Sillu maha. Ja ta lasi mind ka maha:D

Nüüd jooksen niikaua ringi, kuni mingi hea vaarustuse saan.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jorks meil ongi atm selline masin. Laseme sellega ringi. Meil oli Egert-iga täiega head relvad, siis egert arvas, et ma mingi vastane, lasi mind, ma arvasin, et egert mulle vastane ja lasin teda, saime surma ja server läks kinni :/


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Leidsime UAZ'i hakkasime Krasnostavi lennukale minema, ning metsateel nägime teist UAZ'i seisma. Tegime korda, sest vajalikud asjad olid autos olemas. Uue UAZ'iga hakkas sõitma Megahit. Meie Egertiga olime eessõitvas UAZ'is, mina juhatasin teed.

Üks pilt UAZ'st. Megahit harjutab sõitmist(tagumine UAZ):

arma2oa_2012-08-24_15-27-34-88.jpg


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lol:D Peale surma läksin elektrosse ja käisin seal koolimajas ning esiteks leidsin ühe häkkeri, kellel oli soldier clothing ja muud kraami. Siis läksin poodi ja seal oli kolm laipa ja mingi 5 alice backpacki. Ühel laibal oli AS50 mingi 4 magiga ja kuna paremat relva polnud, võtsin Makarovi püstoliks. Nüüd ootan õhtut, et teistega edasi lasta. Kahjuks ei saanud soldier clothingut võtta, kuna tegin ennast naiseks.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lähipäevil ostan arma 2 siis võin kah teiega joinida?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jep, meil kopter


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris hea oli, pelame siis kõik koos eks, meid oli 4, siis üks vend lihtsalt meie omast pumbaga koksas kõik maha, gg. Nüüd pelan ainult tüüpidega keda tõsiselt tean.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TS ei kasuta keegi?:D

 

Tõesti on raske mumble ära installida? See võtab 2 minutit.

Tegime kitsega ATV korda, aga keerasime külje peale kohe, well homme jälle.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ikka võib ja me õpetame kõiki:D Ise teen kohe hommikul väikse pela ära. Sain eile surma AS50'ga, mingi häkker lendas helkaga, maanuds maha ja ma lasin teda kui ta välja tuli ja AS50 peaks ühe litiga maha tõmbama, kuid to ei tahtunud lihtsalt ära surra.

 

// Leidsin chernost bussi ja camo:D Bussile sain 2 kummi alla, aga kütust ei leidnud kuskilt, siis pidin korra ära minema ja kui tagasi tulin, oli kuskil kanister:D Nüüd on buss kuskil prigo lähedal....

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise leidsin Pik Kozlovast ATV, aga ratas ja mootor olid läbi. Prigost ei leidnud kumbagi ja läksin Chernosse kus sain kuuli. Respawnides leidsin ratta ning sõitsin põhja poole, praegu logisin Stary Soboris välja.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teeks koos pela, täna leidsin AKS-Kobra vms ja siis Coyote packbacki.

 

Süüa ja juua on mul mõlemat üle 10.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teeks koos pela, täna leidsin AKS-Kobra vms ja siis Coyote packbacki.

 

Süüa ja juua on mul mõlemat üle 10.

 

Mumble on koguaeg avatud ju, milles probleem.

Anyway õhtul võib mängida, praegu ma enam ei saa.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ise leidsin Pik Kozlovast ATV, aga ratas ja mootor olid läbi. Prigost ei leidnud kumbagi ja läksin Chernosse kus sain kuuli. Respawnides leidsin ratta ning sõitsin põhja poole, praegu logisin Stary Soboris välja.

 

Mootor suht savi tglt. Ainult kuhugi vastu ei saa panna:D Ise käin korra väljas ja siis vaatan kas buss alles:D Päeval ei saanud pelada, olin Võrus:D

 

//Buss oli kadunud ja peale seda liikusin teise servu, sealt leidsin ratta ja kimasin elektro poole. Elektros nägin paari inimest helkaga... Peitsin ratta võssa ja läksin elektrosse, seal lasi mind üks inimene poes maha. Spawnisin uuesti elektros ja läksin fire stationisse ja leidsin sealt laiba:D Tal oli AK74, AKM ja Alice backpack. Võtsin kõik ära ja läksin ratta juurde. Sealt kimasin metsadesse:D Muidu seal serveris kus ma olin, seal on 2 ratast spawni kohas ja paat ka:D Elektros oli buss ka, aga ei hakanud kokku panema. Maybe kui õhtul rahvas koos, siis panen kokku kellegiga ja hakkame inimesi peale korjama.

 

//Leidsime kitsega ATV ja asume seda kokku panema ja mulle jääb ratas. Leidsime kummi ja kütust. Kohe tuleb mega ka kohale ja paneb endale teise ATV kokku.

Muudetud liikme Egerт'i poolt

2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna hommikul siis pelasin, serveris oli mingi 50 inimest, leidsin axe, hakaksin jooksma, täiega AS-50 ja M107-ed lasid igalepoole. Sain siis poodi ja ma ütlesin ühele vennale, et friend, aga ta ei võtnud omaks, sain siis talle AXE-ga jalga ja näkku, suri ära. Siis sain winchersteri, kui teine AKM-iga vend tormas poodi sisse, luck is my luck. Sain winchesteriga talle näkku ja 1shot kutu. Sain temalt ka asju. Pärast oli zombies kiilled:1

Headshots:1

Murders:1

Bandits killed: 1

 

Hahahahahha, leidsime sõbraga just SVD CAMO, AS50.

 

Nii-siis, mul on praegu SVD CAMO, ghilli ja siis süüa ja juua. Camol on mingi 10 salve, ehk 100 kuuli. Nendest piisab vast. No saime sõbraga siis kokku lõppuks. Siis ma vaatan auto geari ja lambist leiame teama autost M136 Launcheri, mis on bazuuka, ghillisi ja siis L85A2 AWS ja täiiega muud. Näiteks 14 jerry. Plus oli seal coyote packbacke. Siis jõudsime lõpuks meie nn "campi". Hakkasime telke panema, ma klõpsisin 100 korda sinna, server laagas, telki ei tulnud, siis sõber pani selle maha. Lambist kui sõber läks teisele sõbrale järgi, tekkis mingi 100 telki, niipalju kui ma vajutasin, täiesti haige, meil on nüüd campi mingi 100 telgiga. Ühes neist bazuuka ja täiega muud relvi ning kama. Praegu hakkame teist autot panema kokku :)

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niiisiis, öösel elektros snipemas sain kokku 6 inimest maha ja siis sain ise surma, mingi tüüp oli mu kõrval ja as-50 millegipärast ei lasknud.. aga tapsin end niikaua kui mingi kamyshovos spawnisin, elektrosse jooks ja teise serverisse, teisest servust sain ak kobra, millega lippasin mäe otsa.. läksin tagasi sinna eelmisesse servusse kus kuuli sain ja noh läksin selle venna juurde, vaatasin alguses, et surnud, imestasin veel, et miks geari vaadata ei saand, vennal oli minu relv näpuvahel.. siis vaatasin veel ringi ja oli rämedalt laipe.. läksin siis tagasi selle minurelvaga tüübi juurde ja alles siis sain aru ,et krt ta ei olegi ju surnud, vend mingi afkis ja ma lasin paar laksu talle otse näkku ja voila mu as-50 tagasi... aga kuradima ghilli suite lendas vasta taevast.. ( VÄGA kiirelt kirjutatud ja kohe magama, ei viitsind kirja jälgida :D )


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Niisiis, lõpuks panin SVD Camo ära, kuna ei tahtnud enam seda. Sain AS-50 mingi 40 kuuliga. Still happy. Kotti sain endale bazuuka 1 kuuli ja 2 ghilliga. LIsaks morphinesi ja muud statchel charge.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Panime volcomi ja megaga bussi kokku. Jõudsime kuhugi bussiga ära minna ja siis pidi mega ära minema, leidis ratta ja läks kuhugi metsa sellega. Me sõitsime volcomiga edasi ja jõudsime nw airfieldi juurde pmst ja siis pidin mina ära minema:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.