Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Nüüd lööb TSis sellist teksti selles serveris.

 

insufficient client permissions (failed on i_client_max_channel_subscriptions)

 

Ja ei näe kedagi tsi channelis ja teie ei näe mind. Lauri, fix mbay? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vahvel omas praegu HV vennad ära:D Nemad lasin ühe meie sõduritest maha ja võtsid meie helikopteri. Ise olid alguses sõbralikud ja ütlesid et tahavad meiega mängida, siis lasid ta maha ja läksid teamspeakist minema. Võtsime enda teise kopteri ja umbes 1-2h pärast nägime neid ja tapsime nad ära. Kõik kellel vahvlist on DayZ, tulge mängima ja alistame HV!


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli ikka väga Action-Rikas pela :D Nagu Egert juba osa seletas, tehti meile HV poolt mõnus backstab ja pandi heli rotti. Hiljem huntisime ülejäänud rotid aka HV playerid campi juurest maha vaikselt ning tõusime "backup" heliga õhku, mille ma varem ära peitsin. Minnes Egerti ja Taavi juurde heliga appi, nägime meie rotitud heli, oli väikene air combat, Kitse tolgus aka Helar tegi puhta töö ja nottis piloodi neil maha ning nad crashisid mõnusalt.

 

Hea pela ;)

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei kurda, normal peal oli täna. Selline pingeline nagu dayz olema peab. Nagu eelpool mainitud, lasin ma kopteri alla. Lasin neile valangut, 3 said surma koos piloodiga. Selleks pidin loovutama oma elu.

Lõpuks oli meie käes serveri ainuke helikopter. 6 oli neid serveri peale alguses.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu hetkene gear siis. Peal on ka veel ghillie ja tagataustal näete helikopterit :)

 

PS! Hetkel serveris öö ;)

 

ArmA2OA_2012-09-30_01-41-57-57.png


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Endal hetkel AS50 ja siis M4A1 CCO SD.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas meie kopter on alles praegusel hetkel?

HV vennad valetavad- "Eilne kopterilahing teiste eestlaste vastu. Mõni tund hiljem tõmbas dohc aga kopteri alla ja ülejäänud meeskond noppis vastasmeeskonna ükshaaval ilma kaotusteta maha."

Väga lamp väide.


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas meie kopter on alles praegusel hetkel?

HV vennad valetavad- "Eilne kopterilahing teiste eestlaste vastu. Mõni tund hiljem tõmbas dohc aga kopteri alla ja ülejäänud meeskond noppis vastasmeeskonna ükshaaval ilma kaotusteta maha."

Väga lamp väide.

 

Haha. Täiesti haledad ikka.

 

Natukene ka pelast, neljakesi lendasime helidega ringi.

Muudetud liikme spunge'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõmbasin ka HV heli alla ning 2 nende liiget sai surma. Veits hiljem tõmbasid nad meie oma maha tänu haigele desyncile. Panid youtubesse video üles kus meie heli seisis ühe koha peal minut aega, tegelt lendasid tüübid mujal ringi. Samuti pärast seda kui meie tüübid maha lasti heli oli endiselt samas kohas õhus ning põles nagu oleks crashinud.

 

Veits hiljem tuli lagi märk sellele tüübile ja heli kadus ära, sest see crashis kuskil mujal muidugi.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin sees just, ning meie chopper on alles. Tundub, et HV tüübid on tagid eest võtnud. Server on täis ka:P

 

Jup. Nendel suht palju hatereid :S

 

Sain enda geari tagasi kõik ja ootan kedagi, kellega snipeima minna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ise ei jõudnud ka eile pelama. Lähipäevil peab pelama.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mängin dayz aga mul on cracked ja ma tean ühte väga head Priva servut kui tahate serveriga joinida lisage mind skype: gmod1123

server mängib praegu Namalask mapi mis on väga lahe ja soovitan kõigil see installida seal serveris on 150 masinat plus 20 helikopterit Sõbralik omanik ja palju muud lahedat

niiet kui soovite siis IP: 7.37.238.37

TUNGEL PEAB OLEMA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängin dayz aga mul on cracked ja ma tean ühte väga head Priva servut kui tahate serveriga joinida lisage mind skype: gmod1123

server mängib praegu Namalask mapi mis on väga lahe ja soovitan kõigil see installida seal serveris on 150 masinat plus 20 helikopterit Sõbralik omanik ja palju muud lahedat

niiet kui soovite siis IP: 7.37.238.37

TUNGEL PEAB OLEMA!

 

palun, äkki sheeriksid cracked arma torrentit/linki?


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

(LINK EEMALDATUD)/ArmA_2_Combined_Operations_1.60_(repack_full)_(LAN)_3xDVD5[/url] see on dayz cracked link, kuid ma ütlen selle crackimine on paras pähkel, kuna kõik patchid seal on mingi 3-4 patchi + CD-key muutmine ja kui sul 32 bitine siis seal veel üks asi kui abi vaja siis kontaktid:

 

Skype:gmod1123

 

klge

mul on olemas cracked servud ja saan õppetada teid

 

np Dayz namalsk on lahedam kui Chernarus 100%

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mängin dayz aga mul on cracked ja ma tean ühte väga head Priva servut kui tahate serveriga joinida lisage mind skype: gmod1123

server mängib praegu Namalask mapi mis on väga lahe ja soovitan kõigil see installida seal serveris on 150 masinat plus 20 helikopterit Sõbralik omanik ja palju muud lahedat

niiet kui soovite siis IP: 7.37.238.37

TUNGEL PEAB OLEMA!

 

ei hakka me kuskil seal mängima :P

 

pole ise jõudnud dayzi, ega viitsinud, cs go on hetkel peamine.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui keegi mind selle DayZ'iga tuttavamaks teeks ja mind juhendaks tiba, oleks täitsa karm käpp olemas veel teile.

Ise muidu Sleeping Dogsi ja CS:GO/1.6 peale endiselt pühendunud enamjaolt.

 

Palju Steamis see maksab ja kellelgi gift orsomething inventorys ei juhtu olema? :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.